Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Set na kapry necteno

4.3.2009 | Kokos | Ryby | 17.982 zobrazení | 32 odpovědí

Máte někdo zkušenost nebo spíš , kdo jste si koupili tento set ? www.ravenbrno.cz

Turyňský rybník necteno

16.4.2007 | novas32 | Domácí revíry | 9.539 zobrazení | 17 odpovědí

ahoj, muze mi dat nekdo nejake info o Turynskem rybnice u Kamennych Zehrovic? rad bych se tam vydal chytat, ale neznam to tam. diky

Chytání v Kamýku nad Vltavou necteno

12.6.2007 | Aero900 | Domácí revíry | 6.756 zobrazení | 12 odpovědí

Na začatku července se chystáme na dovču na Kamýk. Nevíte nekdo jak to tam bere? Budu rád za každou informaci.

Kam na ryby v okolí Jihlavy ?? necteno

16.12.2007 | Salmo | Domácí revíry | 5.069 zobrazení | 9 odpovědí

Ahoj všichni jsem z Jihlavy chodím na řeku na rybníky ale nikde si pořádně nezavláčím :( Nevíte někdo kde se dá obstojně zachytat ?? už jsem z toho na prášky chtynu třeba jen jednu štičku za celej den tak mi prosím poraďte za každou odpověď budu rád :)

Muška nebo třpytka na nej pstruhy? necteno

19.7.2006 | conwiq | Muškaření | 4.485 zobrazení | 8 odpovědí

Zajímalo by mě jaký máte názor (zkušenosti) na to, zda se dá ulovit větší pstruh na třpytku nebo na mušku a zda je důležitá hodina lovu (ráno, večer, za tmy atd.) Jaké nástrahy s oblibou používáte…

zalepení prsaček necteno

14.7.2010 | frenki | Tipy & triky | 3.370 zobrazení | 6 odpovědí

Pánové, jak zjistím kde mi tečou prsačky (dýcháče), když vylezu z vody mám na spodňácích sem tam vlhké kolečko, ale nevím kde mi to teče uvítám rady, díky.

Výběr navijáku necteno

25.9.2009 | PetrK-9 | Navijáky | 2.810 zobrazení | 5 odpovědí

Je možné, jestli by mě někdo mohl poradit při koupi navijáku? Má rybařina je z devadesáti procent na řece Dyji, Moravě a ramenech v lese. Nemám vyhrazený druh ryby, jejímž lovem bych se nějak konkrétněji věnoval. Chodím k vodě pro pobavení a relax. Potřboval by nějaký univerzálnější naviják. Já jsem se díval na Penn 850SSM, Tica Cybernetik a Okuma ORYX RXS 90. Může te mě někdo prosím poradit. Díky. Petr

Změny v BPVRB (ryb. řádu) necteno

6.1.2007 | Shrek | Legislativa | 2.253 zobrazení | 4 odpovědi

Díky HaDovo reakci na změnu v RŘ jsem si to začal také pročítat a našel jsem toto :

III. Lov na pstruhových rybářských revírech

Na pstruhových rybářských revírech se zakazuje lov všech druhů ryb od 1. ledna do 15. dubna a od 1. prosince do 31. prosince.

Osoba provádějící lov smí na pstruhových rybářských revírech lovit ryby přívlačí nebo na umělou mušku nejvýše 3 dny v kalendářním týdnu. Před zahájením lovu přívlačí nebo na umělou mušku musí osoba provádějící lov datum lovu zakroužkovat.

V případě lovu ryb na položenou nebo na plavanou musí být všechny ulovené lososovité ryby vráceny zpět do rybářského revíru.

To se mi teda ale vůbec nelíbí.Pokud chci jít na bílou rybu s mušákem,musím si stejně zakroužkovat.To samé dravci na vláčku.Našel jste ještě někdo nějaké zásadní změny oproti minulému roku?

Neznámé vlasce. necteno

31.1.2006 | Gagi | Ryby | 2.243 zobrazení | 4 odpovědi

Říkají někomu z vás názvy vlasců jako: vexus, force green, müller, x1, exori – exetan strong, triple fish. Pokud znáte napište prosím Váš názor na konkrétní vlasec. Ps: Vím že je to poněkud zvláštní dotaz, ale alespoň vidíte jak Vám tady důvěřuji .

Návazce na feeder - obrázky necteno

22.3.2005 | efendi | Feeder | 5.647 zobrazení | 10 odpovědí

Může mi někdo poradit jako začátečníkovi s feederem, kde najdu přípravu montáže s obrázky.

Shimano Catana Super Sensitive BX 270 MH, 7-28g necteno

28.12.2007 | rgb23 | Pruty | 3.958 zobrazení | 7 odpovědí

Nemáte někdo tenhle na první pohled zajímavej vláčák? Vánoční dárek, na netu o něm nikde nic nejsem schopen najít a v zimě se blbě zkouší jakou má akci:-(

Grécko necteno

30.7.2007 | doktor | Rybaření v zahraničí | 3.398 zobrazení | 6 odpovědí

Ahoj. Nemáte niekto skúsenosti s rybačkou v Grécku? Treba nejaké povolenie na lov udicou z brehu? Sa mi zdá, že len v Chorvatsku zaviedli túto super vec. Čo zobrať, plavačku alebo prívlačku? Ďakujem

Počet ryb v hejnu necteno

20.4.2013 | Nerodia | Ostatní ryby | 3.390 zobrazení | 6 odpovědí

Vážení kolegové ( odborníci)obracím se na vás z dotazem ohledně počtu ryb v hejnu.Na internetu jsem narazil na tuto zprávu:Největší hejna ryb vytváří koljuška tříostná (Gasterosteus aculeatus), jejíž hejna čítají na 500 miliard jedinců. To se mi nechce vůbec věřit ,spíše bych to tipoval např.na sardinky. Můžete mi prosím tuto otázku objasnit jak to je ?

nastražení boilie necteno

6.6.2007 | ??? | Kaprařina | 3.386 zobrazení | 6 odpovědí | upravit

na každym obrázku s boilie, vidím že je nastražené pod háček na vlas, ale zajímalo by mě z čeho udělat zarážku nebo jak boilie uchytit na vlasu

Jak to bere na Vranovské přehradě a na co? necteno

1.8.2005 | firelinePlzen | Domácí revíry | 3.383 zobrazení | 6 odpovědí

Nemáte někdo letos zkušenost z Vranovskou přehradou?Co a na co tam berou?Díky.

Oprava "mušáku" necteno

29.3.2010 | MB | Pruty | 2.266 zobrazení | 4 odpovědi

Stala se mi nepříjemná záležitost. Ke konci loňské sezony mi praskl na mušáku horní díl v místě spoje (mám 2dílný prut) a nevím co s tím. Jde to spravit (v tom případě se musím zeptat kde je opravna na valašsku, přesněji v okolí rožnova pod Radhoštěm), případně jde dokoupit jen ta část prutu? :-D Nerad bych kupoval celý nový prut, není to nic levného…

Začínám s Boilies necteno

7.8.2005 | jircve | Domácí revíry | 2.257 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj chtěl jsem se zeptat. Letos jsem se rozhodl začít s boilies, koupil jsem si prut a dobrý naviják od OKUMI. první závažnějším dotazem je jestli používat sestavu s krmítkem nebo bez něj. Tam kde chytám není možnost zavážení. Čím, kolik, a jak dlouho zakrmovat. Mám zakrmovat boiliesem na které budu chytat nebo mám rozhodit různé druhy. Jaké boilies v jakém ročním období použít, je v tom nějaké pravidlo nebo je to jedno. Předem díky za odpovědi. Jirka

Jak účinně zlikvidovat myši, než mi zlikvidují cajk? necteno

2.12.2012 | HaD | Tipy & triky | 58.951 zobrazení | 104 odpovědí

Potýkám se s takovým nepříjemným problémem. Rybářský cajk a spoustu harampádí mám v garáži a ať chci nebo nechci, na zimu se mi tam cpou myši. Už to odnesly korkové rukojeti na sumcových prutech, nějaké tašky, gumový člun. Máte nějaký figl, jak ty bestie účinně vyhubit? Potýkal jste se někdo s podobným problémem? Vloni jsem zkoušel nějaké jedovaté granule a výsledkem byl prokousaný člun ZICO za 20 tis. :-(

Kde sehnat blank na vlaceci prut? necteno

8.9.2010 | kerob | Pruty | 23.347 zobrazení | 41 odpovědí

Rekneme, ze spousta prutu co se prodava mi nesedi do ruky diky tvaru rukojeti a taky rad experimentuju, takze bych si rad postavil pres zimu vlastni vlacak. Kdo a kde v CR je schopen dodat blanky? Nezajima me lowend, zajimaj me slusny blanky a spis v „lehcich“ gramazich.

Výroba tripodu necteno

27.3.2013 | PepinoH | Tipy & triky | 9.674 zobrazení | 17 odpovědí

Ahojte kolegové rybáři, chtěl bych si vyrobit Tripod a chtěl jsem se optat jestli má někdo s výrobou zkušenosti popřípadě nějaké rady, nákresy. Předem děkuji za vstřícnost