Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení
Řeka Blanice...
20.1.2007 | cercer | Ryby | 7.374 zobrazení | 13 odpovědí
chlapi poraďte..mám možnost přez léto mít chatu u řeky Blanice kousek od Vlašimi…kdo to tam zná..nějaké informace..typ vody..ůlovky…atd…díky
Bobr na Berounce?
14.11.2014 | jeewee | Ostatní ryby | 6.266 zobrazení | 11 odpovědí
Ahoj, o víkendu jsem s hrůzou zjistil, že máme na Berounce pod Karlštějnem 4 celkem vzrostlé vrby nakousané téměř do poloviny tloušťky kmene. A teď od čeho? Pozná se to z fotek? Dva obrázky jsem umístil do svého alba. Tak budu moc rád za vaše názory. Jeewee
Chov plotice
25.5.2005 | Mlady_Rybar | Legislativa | 6.238 zobrazení | 11 odpovědí
Petrův zdar!
Chtěl bych si chytit malou plotičku do malýho akvárka(15l) s tím, že bych ji za čas zase pustil, šlo by to? Vydržela by pokojovou teplotu(momentálně 25–26°C vody-v druhém 100l akváriu s tropickými rybami bez topítka) Hlavně by mě zajímalo, jak zařídit aklimatizaci na návrat do přírody? Protože když bude v 26°C a pak ji hodím do necelých 20°C tak chcípne. Aklimatizace pro zajetí nebude zas takovej problém, vezmu k vodě vodě kýbl, naberu vodu z revíru, a pak ji nechám postupně ohřát na pokojovou teplotu, a bude třeba tu vodu z revíru smíchat s vodovodní aby si líp zvykla? Chtěl bych taky vědět, jestli jste taky někdy měli(nebo máte) plotici v akváriu, v tom případě bych prosil o postřehy, rady, zkušenosti z chovu této nádherné rybky.
plotice
7.5.2005 | pilot | Bílá ryba | 4.536 zobrazení | 8 odpovědí
lítám a sháním kde by braly plotky,a ono ani Ň snad ještě na Labi. chytám od 58 roku na Berounce ale ta je po povodních zdevastovaná sumci a štikou. Poraďte kde v HK a nejbližším okolí si možno šikovně zachytat,právě plotky. Je z nich výborný zavináč. Recept dodám na požádání. Čau hoši. [addsig]
Hrouzek - kde?
22.6.2005 | MichalB | Dravci | 3.987 zobrazení | 7 odpovědí
poradite, kde nachytat v okoli prahy hrouzky? vltava a jeji slepa ramena jsou plna oukleji, ale o hrouzka jsem nezavadil… diky Michal
Klipový signalizátor
26.3.2007 | Mary | Ostatní nádobíčko | 3.973 zobrazení | 7 odpovědí
Měla by to být novinka, tak se ptám, jetli to už někdo z vás měl v ruce. Dává se to pod prut. Je to v ceně 120–160,–- Kč.Chtěla bych si pořídit signalizátor, z důvodu čtení u vody. Nebo jetli mám investovat do normálního signalizátoru.
Boloňky: colmic veliger 7m a colmic symeon 9 m
31.12.2007 | mirmen | Pruty | 3.410 zobrazení | 6 odpovědí
Máte někdo praktickou zkušenost s některým ze zmíněných prutů? Za konkretní poznatky děkuji.
Vnadící směs Marcel VanDenEynde a Robinson
16.3.2010 | joscz | Feeder | 3.402 zobrazení | 6 odpovědí
Jaká máte zkušenosti s vnadící směsí těchto značek a čím je popřípadě doplňujete.
Sumcové zahraničné lokality okrem Ebra s PO
13.1.2010 | ollo | Sumcařina | 2.843 zobrazení | 5 odpovědí
Má niekto skúsenosť s inými lokalitami v zahraníčí ? Spodný tok Dunaja , Francia , Balkán …
Oprava "mušáku"
29.3.2010 | MB | Pruty | 2.269 zobrazení | 4 odpovědi
Stala se mi nepříjemná záležitost. Ke konci loňské sezony mi praskl na mušáku horní díl v místě spoje (mám 2dílný prut) a nevím co s tím. Jde to spravit (v tom případě se musím zeptat kde je opravna na valašsku, přesněji v okolí rožnova pod Radhoštěm), případně jde dokoupit jen ta část prutu? :-D Nerad bych kupoval celý nový prut, není to nic levného…
Se Streamerem na přívlač?
6.12.2011 | minnow | Přívlač | 27.457 zobrazení | 48 odpovědí
Používáte na přívlač streamer? Jaké jsou na něj výsledky? Chtěl bych ho vyzkoušet, tak budu rád když mi sem napíšete vaše pozitivní i negativní zkušenosti s touto nástrahou, díky.
Fishbony
9.11.2011 | Mr. Vydra | chytej.cz | 25.099 zobrazení | 44 odpovědí
Byl by někdo tak ochotný a věnoval fishbony ?? Vím že už se tu o tom diskutovalo ale nikde jsem to nemohl najít. Děkuji
Mušky na jaro
17.4.2007 | MB | Muškaření | 3.995 zobrazení | 7 odpovědí
Napište a vyfoťte sem vaše oblíbené mušky, na které jste měli teď na jaře úspěchy!
Výběr výbavy na přívláč
25.2.2017 | Gennaro | Přívlač | 3.421 zobrazení | 6 odpovědí
Ahoj, po deseti letech jsem se rozhodl, že se vrátím k chytání ryb, a to konkrétně k přívlači. Plánuju chytat na smáčky, rotačky a lehké woblery, přičemž bych chtěl chytat primárně pstruhy, což nevím, zda se mi splní, neboť v okolí Prahy neznam moc pěkných pstruhových vod :(. Zatím jsem si vybral PEZON&MICHEL Redoutable Flow 2,4m 4–15g. Naviják teprve řeším, ale chtěl bych nějaký lehky se zadní brzdou..Děkuju za všechny rady.
prut na kapry
24.1.2006 | Kecalka | Kaprařina | 2.857 zobrazení | 5 odpovědí
ahoj chtela bych udelat zmenu ve svem vybaveni a koupit si prut na kapry ,prosim porad-te,ale nechci rady jako ten je dobry ja to slysel. stoji jeno 6tisic . Tak jinak chtela bych deličku 2DIL,NEBO TELESKOP. maximalne do 2ooo,kč,neco z vlastni zkusenosti co mate doma ozkouseno ,osahano,znate jeho -,i jeho + dekuji prevazne chytam na rece ,obcas piskovna dekuji
Kalhoty Snowbee Packable
19.1.2007 | Kachna | Muškaření | 2.853 zobrazení | 5 odpovědí
Na stránkách www.hobby-g.cz jsem našel tyto muškařské kalhoty. Nevíte někdo o co jde?
Háček dle ryby.
11.7.2005 | Goyer | Dravci | 2.290 zobrazení | 4 odpovědi
Vedle jsem začal topic a možná jsem to mohl napsat do něho, ale je to jiná věc.
Chci se zeptat, dnes jsem šel na candáta a v literatuře jsem si nastudoval, že požírá rybyčky po zadní ploutvy a hlavu ažnaposled, podle toho jsem háček do nástr. rybičky. Ale když mi pak bere něco jiného, málo kdy to seknu. Takže když půjdu na úhoře, háček dám podle toho, že tu rybičku bude žrát po předu a ne jako Candát pozadu.
Chci se zeptat, co je na tom pravdy? Zkušenosti, praxe. rady.
Díky
Kyjský rybník
10.10.2010 | deniiis | Domácí revíry | 11.500 zobrazení | 20 odpovědí
Dobrý den chtěl bych se vas zeptat na tento rybnik pravě u něj sedim ale zatim mi nic nebere na co bych mel tady chytat a jsou tu vubec ryby?
Přívlačový naviják
8.11.2012 | Fidel | Navijáky | 11.470 zobrazení | 20 odpovědí
Potřebuji radu jaký přívlačový naviják na prut Shimano Antares 270M 10–30g. Cenová relace do 3000,–.
parazit kaprovec
25.7.2012 | stenli1998 | Ostatní ryby | 7.457 zobrazení | 13 odpovědí
Chcel by som sa spítať na jedného parazita volá sa kaprovec, ako sa ho mám zbaviť?Mám doma rybník a tam mi to napadlo ryby
