Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Na jaké vodě,jaké délky návazců? necteno

14.2.2010 | Rybapych | Feeder | 5.957 zobrazení | 10 odpovědí

Tak chlapy,zajímal by mě Váš názor na délku návazců v té či oné vodě!Myslím tím,na stojaté vodě většinou se dává kradší návazec a naopak na tekoucí vodě delší návazac.Zajímá mě a asi ne jen mě,jak to vidíte Vy?díky

Chorvatsko necteno

23.5.2007 | ??? | Rybaření v zahraničí | 5.363 zobrazení | 9 odpovědí | upravit

Zdravim, chtěl bych se zeptat zda máte nějaké zkušenosti či typy jak si dobře zachytat v Chorvatsku u mořských letovisek!!! Jedu tam s rodinou a nechci se válet u moře… Viděl sem DVD a tam měli pěkné kapry… Prosím o tipy příp. nějaké ty odkazy…

Strímry- máte zkušenosti? necteno

14.7.2004 | | Dravci | 4.774 zobrazení | 8 odpovědí | upravit

Vyrovná se strímr klasické rotačce nebo woblerovi? Měl jsem možnost si jich pár koupit,jak klasické strímry na pstruhy,tak větší na štiky. Budu touto nástrahou zklamán a převážu to zase na rotačku? Zkuste mi poradit. Dík.

Znáte Ohři 10,11 u Kadaně? Dá se tam muškařit? necteno

8.6.2004 | | Dravci | 4.753 zobrazení | 8 odpovědí | upravit

Pánové,potřebuji od Vás velmi poradit!!!!!! Znáte-li ryb. revír Ohři 10,11 u Kadaně a Klášterce nad Ohří, tak mi prosím !!!!!!!!!!! poskytněte podrobné informace o této řece!!!!!! Dá se tam hlavně muškovat a jak je zarybněná? Mám se tam totiž na stará kolena z vinné Moravy stěhovat a nevím, čím mne může tato nová řeka překvapit a zda-li se mohu na její krásu těšit! Velmi děkuji za každý příspěvek !!!!!!!!!!!!!!!!

prut necteno

10.6.2017 | tuzinek | Pruty | 4.163 zobrazení | 7 odpovědí

prosim o radu je prut o delce 3.3m a 2.25lb vhodny na lov na polozenou lov spis na kapra na vodach mensich rozmeru spis slepaa ramena nejaky rybnik jde o to ze prut mi pripadne moc jemny

Jaké vybaveni na sumce? necteno

23.5.2007 | dudanek | Sumcařina | 4.162 zobrazení | 7 odpovědí

CHci začít lovit sumce,můžete mi prosím poradit jaký prut koupit?Naviják smekací, nebo multiplikátor?

Svratka 7-8A necteno

21.7.2012 | Martin Mošna | Úspěchy | 3.562 zobrazení | 6 odpovědí

Má někdo nejaké zkušenosti s revirem Svratka 7_8A?Mam prblem chtit kapra chtam tam jenom Amuri a Když chtím kapra tak podmíru.Poradíte?

Nemocné ryby - co s nimi ??? necteno

14.11.2005 | Axamith | Legislativa | 2.975 zobrazení | 5 odpovědí

Využil jsem jednoho z posledních pěkných dnů a vyrazil s mušákem k vodě. V jedné tůni jsem zahlédl nezvykle světlou rybu, ze které se vyklubal zaplísněný potočák. Nebyl ani velký problém ho podebrat podběrákem. Byla to jikrnačka asi 35 cm, celé tělo pokryto plísní a zahnisanými ranami. Ocasní ploutev téměř chyběla. Prořezal jsem ji střele a zahrabal na břehu. Nevím, jestli jsem porušil RŘ, ale jsem přesvědčen, že jsem udělal dobře jak pro nemocnou rybu, tak pro ty ostatní zdravé. Jak takové situace řešíte vy ???

Uzel na splítaná lanka na přívlač necteno

25.9.2006 | JarKoto | Přívlač | 2.971 zobrazení | 5 odpovědí

nedáno jsem si koupil takový to splítaný lnko, jak se na něm mají dát vázät uzly. Problém je, že¨mi na něm žádnej uzel uvázat nejde – nebo aspoň mi do sebe nezapadnou (možná, že sem moc zvyklej na vlasce a splítanky. Neznáte nějakej uzel? Pokud možno i s obr./ nákresem.

Hracholusky necteno

22.7.2006 | sharkcom | Domácí revíry | 2.388 zobrazení | 4 odpovědi

Tak jak to teď vypadá na Hrachách? Jedu tam za týden na týden na začátek přehrady. Rád vláčím, feederuji i boiles pro mne není cizí slovo. Mám k dispozici člun. Jak se věci mají? Dík Donnymu samozřejmě MOC děkuji za poskytnuté informace.

Revíry Vysočiny necteno

8.5.2007 | PeťanX | Domácí revíry | 2.388 zobrazení | 4 odpovědi

Zdarec.. kdo ví o nějákém dobrém revíru na Vysočině, sem s ním! díky

tažná voda necteno

13.10.2014 | jedle | Vaše názory | 2.388 zobrazení | 4 odpovědi | upravit

dobrý den, můžete mi prosím vysvětlit co je tažná voda? potřebuji udělat domácí úkol. děkuji předem.

vláčka v okolí Brna necteno

14.12.2004 | Kep | Přívlač | 2.382 zobrazení | 4 odpovědi

Kam chodíte v okrese B-v vláčet? Chodíte rádi na Dalešickou,Os­lavku,Jihlavku ,dá se tam slušně vlačet i když každej den hejbou s vodou? Jsem totální začátečník a oťukávám si vody mého dětství. Díky za názory na tyto vody.

Informace necteno

30.12.2004 | Klon | Ryby | 2.379 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj Pánové,mám prozbu jestli nikdo nemá nějaký odkazy úplně pro začátečníka,třeba druhy navnad,rozdíly mezi Woblery,třpit­kami,marmyška­mi,gumy atd a jaká se na co používá, je toho hodně a těch druhů a vlastností třeba jen mezi Woblery,mám to pro kámoše který chce začít rybařit,ted jsi jde dělat papíry a já pro něj nemám nic kde by se mohl dočíst co a jak,moc děkuju.

Nils master necteno

1.7.2005 | RASTOK | Dravci | 2.376 zobrazení | 4 odpovědi

Ktoré farby Nilsov sú na vašich vodách úspešné, u mňa boduje farba – 07, farba 55, do ktorej som vkladal najviac nádejí sklamala. Nils – farby

spro luxxus spinn necteno

10.7.2007 | herik | Pruty | 2.375 zobrazení | 4 odpovědi

Mohli by ste mi poradiť, zlomil som prívlačák a rozmýšľam nad spro luxxus spinn 270cm 20–45g. Máte s ním niekto skúsenosti?

RECEPT NA KOMÁRY !!!! necteno

1.7.2010 | jafo | Tipy & triky | 50.914 zobrazení | 85 odpovědí

Zdravím všechny kteří mají na rybách po povodních stejný problém a to: KOMÁRY!!! Znáte někdo recept na nějakej přípravek ??? A že někdo napíše, že zabírá normální repelent, tak na to neskočím…díky a Petru zdar…

Kam na ryby? Kladno a okolí necteno

9.3.2009 | Pčr | Domácí revíry | 8.374 zobrazení | 14 odpovědí

Ahoj, chtěl bych vyrazit na ryby, ale nevím kam v okolí Kladna. Poradil by někdo nějaké pěkné místo na Berounce či něco u Kladna?

Soukromé rybníky. Ano či ne?? necteno

29.1.2006 | ale | Domácí revíry | 5.391 zobrazení | 9 odpovědí

Co si myslíte o soukromejch vodách a kterej rybník či jezero je dobré na kapry???

Klabava necteno

27.2.2006 | MK | Domácí revíry | 5.376 zobrazení | 9 odpovědí

Máte někdo zkušenosti s lovem na Klabavské přehradě?