Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení
Na jaké vodě,jaké délky návazců?
14.2.2010 | Rybapych | Feeder | 5.957 zobrazení | 10 odpovědí
Tak chlapy,zajímal by mě Váš názor na délku návazců v té či oné vodě!Myslím tím,na stojaté vodě většinou se dává kradší návazec a naopak na tekoucí vodě delší návazac.Zajímá mě a asi ne jen mě,jak to vidíte Vy?díky
Chorvatsko
23.5.2007 | ??? | Rybaření v zahraničí | 5.363 zobrazení | 9 odpovědí | upravit
Zdravim, chtěl bych se zeptat zda máte nějaké zkušenosti či typy jak si dobře zachytat v Chorvatsku u mořských letovisek!!! Jedu tam s rodinou a nechci se válet u moře… Viděl sem DVD a tam měli pěkné kapry… Prosím o tipy příp. nějaké ty odkazy…
Strímry- máte zkušenosti?
14.7.2004 | | Dravci | 4.774 zobrazení | 8 odpovědí | upravit
Vyrovná se strímr klasické rotačce nebo woblerovi? Měl jsem možnost si jich pár koupit,jak klasické strímry na pstruhy,tak větší na štiky. Budu touto nástrahou zklamán a převážu to zase na rotačku? Zkuste mi poradit. Dík.
Znáte Ohři 10,11 u Kadaně? Dá se tam muškařit?
8.6.2004 | | Dravci | 4.753 zobrazení | 8 odpovědí | upravit
Pánové,potřebuji od Vás velmi poradit!!!!!! Znáte-li ryb. revír Ohři 10,11 u Kadaně a Klášterce nad Ohří, tak mi prosím !!!!!!!!!!! poskytněte podrobné informace o této řece!!!!!! Dá se tam hlavně muškovat a jak je zarybněná? Mám se tam totiž na stará kolena z vinné Moravy stěhovat a nevím, čím mne může tato nová řeka překvapit a zda-li se mohu na její krásu těšit! Velmi děkuji za každý příspěvek !!!!!!!!!!!!!!!!
prut
10.6.2017 | tuzinek | Pruty | 4.163 zobrazení | 7 odpovědí
prosim o radu je prut o delce 3.3m a 2.25lb vhodny na lov na polozenou lov spis na kapra na vodach mensich rozmeru spis slepaa ramena nejaky rybnik jde o to ze prut mi pripadne moc jemny
Jaké vybaveni na sumce?
23.5.2007 | dudanek | Sumcařina | 4.162 zobrazení | 7 odpovědí
CHci začít lovit sumce,můžete mi prosím poradit jaký prut koupit?Naviják smekací, nebo multiplikátor?
Svratka 7-8A
21.7.2012 | Martin Mošna | Úspěchy | 3.562 zobrazení | 6 odpovědí
Má někdo nejaké zkušenosti s revirem Svratka 7_8A?Mam prblem chtit kapra chtam tam jenom Amuri a Když chtím kapra tak podmíru.Poradíte?
Nemocné ryby - co s nimi ???
14.11.2005 | Axamith | Legislativa | 2.975 zobrazení | 5 odpovědí
Využil jsem jednoho z posledních pěkných dnů a vyrazil s mušákem k vodě. V jedné tůni jsem zahlédl nezvykle světlou rybu, ze které se vyklubal zaplísněný potočák. Nebyl ani velký problém ho podebrat podběrákem. Byla to jikrnačka asi 35 cm, celé tělo pokryto plísní a zahnisanými ranami. Ocasní ploutev téměř chyběla. Prořezal jsem ji střele a zahrabal na břehu. Nevím, jestli jsem porušil RŘ, ale jsem přesvědčen, že jsem udělal dobře jak pro nemocnou rybu, tak pro ty ostatní zdravé. Jak takové situace řešíte vy ???
Uzel na splítaná lanka na přívlač
25.9.2006 | JarKoto | Přívlač | 2.971 zobrazení | 5 odpovědí
nedáno jsem si koupil takový to splítaný lnko, jak se na něm mají dát vázät uzly. Problém je, že¨mi na něm žádnej uzel uvázat nejde – nebo aspoň mi do sebe nezapadnou (možná, že sem moc zvyklej na vlasce a splítanky. Neznáte nějakej uzel? Pokud možno i s obr./ nákresem.
Hracholusky
22.7.2006 | sharkcom | Domácí revíry | 2.388 zobrazení | 4 odpovědi
Tak jak to teď vypadá na Hrachách? Jedu tam za týden na týden na začátek přehrady. Rád vláčím, feederuji i boiles pro mne není cizí slovo. Mám k dispozici člun. Jak se věci mají? Dík Donnymu samozřejmě MOC děkuji za poskytnuté informace.
Revíry Vysočiny
8.5.2007 | PeťanX | Domácí revíry | 2.388 zobrazení | 4 odpovědi
Zdarec.. kdo ví o nějákém dobrém revíru na Vysočině, sem s ním! díky
tažná voda
13.10.2014 | jedle | Vaše názory | 2.388 zobrazení | 4 odpovědi | upravit
dobrý den, můžete mi prosím vysvětlit co je tažná voda? potřebuji udělat domácí úkol. děkuji předem.
vláčka v okolí Brna
14.12.2004 | Kep | Přívlač | 2.382 zobrazení | 4 odpovědi
Kam chodíte v okrese B-v vláčet? Chodíte rádi na Dalešickou,Oslavku,Jihlavku ,dá se tam slušně vlačet i když každej den hejbou s vodou? Jsem totální začátečník a oťukávám si vody mého dětství. Díky za názory na tyto vody.
Informace
30.12.2004 | Klon | Ryby | 2.379 zobrazení | 4 odpovědi
Ahoj Pánové,mám prozbu jestli nikdo nemá nějaký odkazy úplně pro začátečníka,třeba druhy navnad,rozdíly mezi Woblery,třpitkami,marmyškami,gumy atd a jaká se na co používá, je toho hodně a těch druhů a vlastností třeba jen mezi Woblery,mám to pro kámoše který chce začít rybařit,ted jsi jde dělat papíry a já pro něj nemám nic kde by se mohl dočíst co a jak,moc děkuju.
Nils master
1.7.2005 | RASTOK | Dravci | 2.376 zobrazení | 4 odpovědi
Ktoré farby Nilsov sú na vašich vodách úspešné, u mňa boduje farba – 07, farba 55, do ktorej som vkladal najviac nádejí sklamala. Nils – farby
spro luxxus spinn
10.7.2007 | herik | Pruty | 2.375 zobrazení | 4 odpovědi
Mohli by ste mi poradiť, zlomil som prívlačák a rozmýšľam nad spro luxxus spinn 270cm 20–45g. Máte s ním niekto skúsenosti?
RECEPT NA KOMÁRY !!!!
1.7.2010 | jafo | Tipy & triky | 50.914 zobrazení | 85 odpovědí
Zdravím všechny kteří mají na rybách po povodních stejný problém a to: KOMÁRY!!! Znáte někdo recept na nějakej přípravek ??? A že někdo napíše, že zabírá normální repelent, tak na to neskočím…díky a Petru zdar…
Kam na ryby? Kladno a okolí
9.3.2009 | Pčr | Domácí revíry | 8.374 zobrazení | 14 odpovědí
Ahoj, chtěl bych vyrazit na ryby, ale nevím kam v okolí Kladna. Poradil by někdo nějaké pěkné místo na Berounce či něco u Kladna?
Soukromé rybníky. Ano či ne??
29.1.2006 | ale | Domácí revíry | 5.391 zobrazení | 9 odpovědí
Co si myslíte o soukromejch vodách a kterej rybník či jezero je dobré na kapry???
Klabava
27.2.2006 | MK | Domácí revíry | 5.376 zobrazení | 9 odpovědí
Máte někdo zkušenosti s lovem na Klabavské přehradě?
