Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Ztracená povolenka necteno

18.7.2006 | Tomik | Neúspěchy | 6.099 zobrazení | 10 odpovědí

Co se dělá v případě, pokud ztratím povolenku? jěště hledám ale vypadá to že sem pěkně v pitche…:-(

Šnůra na sumce necteno

29.4.2008 | ksandik13 | Sumcařina | 3.648 zobrazení | 6 odpovědí

Zdar moh by mi nikdo doporučit nějákou solidní šnůru na sumce a chci jí mutlík a ne jako návazcovku dík.

Kapříci a fotbal necteno

19.1.2005 | rybar11 | Ryby | 3.043 zobrazení | 5 odpovědí

Zajímáte so o fotbal? Co na to říkáte? Nenachytali byjste mi nějaké kapříky, chci aby Baník vyhrál ligu!

hluk necteno

31.3.2006 | bizkit | Přívlač | 2.442 zobrazení | 4 odpovědi

hojky!Mám problém. Vždy keď chodím s rybárskou taškou plnou nástrach u vody, každým krokom v tej taške počujem šramotenie všetkých voblerov, rotačiek atď v krabičkách. Mňa osobne to ruší a myslím si že to može byť rušivé aj pre ostatné živočíchy v mojom okolí. Dávam im takto najavo, že v ich okolí je predátor, čiže moja maličkosť. Riešite to nejak? A ako?

Co je marmiškování necteno

6.1.2005 | Dědek | Legislativa | 2.439 zobrazení | 4 odpovědi

Za co je, podle RŘ, považováno marmiškování na MP mimo vláčecí sezonu ? Co řekne RS, když mě v této době chytne s marmiškou na federu?

Potápliví wobler necteno

25.8.2005 | Bublima | Přívlač | 2.435 zobrazení | 4 odpovědi

Při přívlači nemužu rozchodit zádný potáplivý wobler pořád se ve vodě převrací a vůbec nepracuje. u plovoucích ten problém nemam.

Jezero Most necteno

11.10.2011 | FInnnp | Domácí revíry | 55.995 zobrazení | 91 odpovědí

Nemáte někdo náhodou informace o tomto novém jezeru.Jestli se tam dávají nějaké ryby nebo jestli se tam vůbec bude lovit.Slyšel jsem,že se tam bude nasazovat jen Marena kvůli čistotě vody.K diskuzi bych připojil i jezero Chabařovice.

Základní výbava necteno

25.3.2012 | Chmur | Ostatní nádobíčko | 36.247 zobrazení | 59 odpovědí | upravit

Ahoj. Jsem úplný začátečník a chystám se koupit základní výbavu na lov ryb – kaprařinu. Udělal jsem si sumář toho, co bych měl teoreticky potřebovat. Budu vděčný, když mi napíšete, zda je něco z toho zbytečné nebo naopak mi něco zásadního chybí. Případně se třebas nějaké věci navzájem vylučují. Díky. Ceny jsou podle Tropic Liberec. Když mi poradíte, kde sehnat lépe a levněji, taktéž díky moc. pruty – sheakspeare cypry corp, 1+1, 1 590 Kč naviják – konger iron corp 660 1+1, 1 390 Kč pletená šňůra microfuse – 2×100 m, 440 Kč holiny afars – 1 000 Kč vezírek sitex classic 75×30 – 3 kruhy, 139 Kč caiman signalizátor 1+1, 592 Kč JSA mini box – 25 Kč JSA fish broky 70g, hrubé, 32 Kč ropala set multifunkční nůž, 169 Kč ropala RMKS brousek, 79 Kč sona podběrák S401/7/Al, 269 Kč giants fishing sedačka, chair Senso, 1 399 Kč falcon balsový splávek – 2×, 57 Kč vidlička, 2×, 120 Kč háčky Venturieri s očkem, 10 ks, 28 Kč

Celková cena se pohybuje kolem 7 000 Kč

podvodni splavek a mrtva rybka necteno

7.8.2011 | sm.sm | Dravci | 3.681 zobrazení | 6 odpovědí

Ahoj, chtel bych se poptat jake mate zkusenosti s podvodnim splavkem a nastrazenou mrtvou rybkou. Chytat budu na rece, takze jsem si rikal, ze by nemusel byt problem nastrazit i mrtvoku. Mam totiz trosku problem s dobravou vetsi zive ryby. Tak uz jsem se predzasobil 40cm tloustem. Diky za zkusenosti. Martin

sesplávkem na okouny necteno

6.5.2005 | Tumi | Dravci | 3.073 zobrazení | 5 odpovědí

Jak na ně?

Norsko 2008 necteno

13.7.2007 | Alfons | Rybaření v zahraničí | 3.062 zobrazení | 5 odpovědí

Chtěl bych poradit kam vyrazit na ryby do středního Norska a s jakou cestovkou. Nerad bych někam kde by šli jen sledi.
A co vy máte nějaké zajímavé zážitky z Norska? Díky

X-RAP necteno

10.8.2005 | RASTOK | Přívlač | 2.461 zobrazení | 4 odpovědi

Máte niekto pozitívne skúsenosti ? Mám ju vo farbe P a S a zatiaľ nič

x-rap

Který je lepší????? necteno

15.10.2005 | Tumi | Přívlač | 2.461 zobrazení | 4 odpovědi

Vybírám prut pokuď možno nějaký univerzálnější bez zaměření ale jestli je to potřeba vědět tak štika,bolen a okoun. chtěl bych prut tak do 1 200 Kč. nějaké jsem si už vybral a potřebuji vědět který je lepší nebo doporučit ještě jiný. zde jsou na výběr:Prut vláčecí D. A. M. Green Cross délka 240cm zátěž 10–40g ;Shimano Catana Spinning délka 240cm zátěž 10–30g ; Berkley Cherrywood Spin 2,4m 8–25g

LIdé z okolí Kladna necteno

26.12.2008 | Sporno | Ryby | 2.457 zobrazení | 4 odpovědi

Kladensko

prut Shimano Catana BX 2,10m necteno

31.8.2010 | oregano | Přívlač | 2.455 zobrazení | 4 odpovědi

Dobrý den, máte zkušenosti s tímto přívlačákem(Shimano Catana BX 2,10 m)?Já ho mám už víc jak rok a jsem s ním dosti spokojen, nedávno jsem s ním zdolal sumýše 91cm na meppsku,takže určitý nápor vydrží.Ale zajímalo by mě,co říkáte na ostatní parametry?(ptám se,protože nemůžu porovnat.Dík

Jak na vánočního kapříka? necteno

16.12.2012 | Jirkasss | Tipy & triky | 2.455 zobrazení | 4 odpovědi

Zdravím Vás v tomto vánočním čase s otázkou jak na vánočního kapra? Rybařím druhým rokem a chtěl bych se letos pokusit nějakého vytáhnout, aby byl na štědrovečerní večeři. Se zimním rybařením nemám zkušenosti proto se obracím na Vás. Kam jít? V okolí mám odstavená ramena, štěrkopískoviště (20ha) a řeku Moravu. Kde bych mohl mít podle Vás štěstí? Na co a jak chytat? Jaké návnady a nástrahy bych měl zvolit, aby dobře pracovali i ve studené vodě? Popřípadě budu rád za Vaše další rady a tipy! Předem díky a již dopředu přeji vydařené Vánoce ;)

boilie necteno

1.5.2006 | Fish man | Ryby | 2.453 zobrazení | 4 odpovědi

Nazdárek nemáte někdo recept na přípravu boilie jestli jo tak mi určitě napište zdravím a předem děkuji

sportex necteno

9.8.2009 | frenki | Pruty | 53.656 zobrazení | 87 odpovědí

Zdravím, neznáte náhodou nějaké webovky na vláčecí pruty SPORTEX v širším výběru. Díky moc.

STOP focení ryb? necteno

12.6.2011 | talE | Vaše názory | 26.552 zobrazení | 43 odpovědí

Nedávám tuto věc za vinu chytej, nebo konkurenci, ale jde o to, že každý při focení ryby nemyslí na rybu, ale aby to vypadalo pěkně na netu. Co takhle zastavit nechutné focení ryb v trávě, na písku, stěrku a bůh ví kde ještě?

Kopírovací frézka na dřevo necteno

21.2.2013 | JKemr | Tipy & triky | 14.825 zobrazení | 24 odpovědí

Zdravim vsechny kutily a domaci vyrobce. Chtel bych si nechat vyrobit kopirovaci frezku na drevo na vyrobu wobleru, splavku atd. Nemate nekdo radu jak na to, nejlepe nejaky technicky vykres nebo planek? Predem diky.