Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení
Echolot do 5 000,-
21.11.2009 | Bobertík | Ostatní nádobíčko | 2.480 zobrazení | 4 odpovědi
Zdravím všechny, rád bych si koupil echolot, ale mám jasně danou částku do 5000,– Kč. Poradí mi někdo? UPOZORNĚNÍ: CHCI HO JEN PRO CHYTÁNÍ U NÁS. Za rady, tipy a zkušenosti díky.
Candát 45
31.7.2005 | Lukas | Dravci | 2.478 zobrazení | 4 odpovědi
Kdyby místo toho více sledovaly revíry (rybářska straz)tak to by bylo lepší.!!! Ale zažranej candát když useknete vlasec tak chcípne tak tedy nová míra candáta 45 jim nepomůže.
Jak (ne)chytit kachnu
13.5.2009 | Kratylos | chytej.cz | 4.379 zobrazení | 7 odpovědí
je to asi tři nebo čtyři roky jsem seděl na rybníku Papež na Dobříši,v té době tam brali líni,sice nebyli velcí ale člověk si zachytal,tenkrát jsem začínal s rybařinou a tak mne doprovázela tchýně,která mne ostatně k rybaření přivedla,jako obvykle jsem nandal nástrahu,protože jsem chtěl přinést něco jiného než lína tak jsem dal na háček kuličku scopex oranžová barva zářila ve slunci když jsem nahazoval svým starým duralákem který se náhle ohnula šňůra odlétala do neznáma,sekl jsem.utahl brzdu a začal točit.Pot ze mne lil,prut našponovaný k prasknutí,a řev chyceného kačera ,když jsem ho dotáhl na břeh musel jsem ho vyřezat ze šňůry háček vyndat ze zobáku,a vyslechnout několik poznámek ,jestli má míru,abych si vzal jeho šupinu,nebo že mi splní tři přání.Dodnes když vydím kačera za letu tak nenahazuji a snažím se i odehnat od sebe plovoucí,neboť mne to tenkrát vyšlo na 1300kč.
rybareni okoli stockholm
22.4.2015 | lucioperce69 | Přívlač | 4.369 zobrazení | 7 odpovědí
Koncem kvetna jedu pracovne do stokholmu…potreboval bych nejaky info k pravidlum nejaky rybarsky rad na malaren hjalmaren…
výroba boilies
21.10.2010 | deniiis | Tipy & triky | 3.762 zobrazení | 6 odpovědí
včera jsem byl na rybách a ryby braly jenom na kamarádoví mléčné boilie.Dal mi na to ingredience ale já sem boilies nikdy nevyráběl takm vás žádám o radu
ingredience: 125g sójové mouky tučné 125g sójové mouky odtučněné 125g kukuřičné kaše 125g polenty 125g sušeného mléka pro dobytek 250g pšeničné krupičky doporučil mi s příchutí a sladidlem prosim vás na kolik kilo boilies to je s čím mám začít prostě postup.
Křížení ryb
17.6.2007 | ??? | Ostatní ryby | 3.749 zobrazení | 6 odpovědí | upravit
Je možné křížit kapří jikry s jikrami z karase či naopak?
Naviják na ultralehkou přívlač
28.9.2010 | michal94 | Navijáky | 3.748 zobrazení | 6 odpovědí
Prosím o doporučení navijáku na ultralehkou přívlač..... Cena tak do 4000 Kč ..... Díky za odpověd!!!
Naviják Mikado Solaris RD (FD)
17.12.2004 | maze | Navijáky | 3.125 zobrazení | 5 odpovědí
Nemáte někdo zkušenosti s těmito 10 nebo 7 ložiskovými navijáky? Uvažuji o jejich koupi a nerad bych se spálil. Na netu jsem nenašel ani jednu recenzi. Takže „znalci“ prosím poraďte. Dík
sraz
15.7.2004 | Furby | chytej.cz | 3.124 zobrazení | 5 odpovědí
mrkněte na www. rybari. cz mají tam taky sraz můžete se klidně zůčastnit Rybářská
Pomóóóóóóóóc!!!
17.5.2005 | Rico | Domácí revíry | 3.123 zobrazení | 5 odpovědí
Chlapi pomóóóóóct, v řádu se se píše:
441 012 CHŘIBSKÁ KAMENICE 2 – MO Chřibská
Přítok Kamenice – Labe. Revír tvoří rybářské právo na
nádržích: a teď jsou vyjmenované tři nádže.
A mě by zajímalo jestli se smí chytat i na te řece Chřibská Kamenice
a nebo jen na těch nádržích..... Díky moc za odpovědi… sem blbej no
a nechápu to…
Úhoři???
23.10.2005 | Tumi | Dravci | 2.506 zobrazení | 4 odpovědi
Chtěl bych poradit jestli jsou někde v okolí Jihlavy +/- 50 Km??
Dovolená s rodinou & rybyřina ?
8.12.2005 | sharkcom | Domácí revíry | 2.504 zobrazení | 4 odpovědi
Kam s rodinou na týden na dovolenou v západočeském kraji? Musí tam být chatička a kousek k vodě. Mám na mysly nějaký kemp. Zatím se mé myšlenky ubírají na přehradu Hracholusky. Zná to tam někdo? Kde to bude nejlepší? Dík za typy a názory.
Berounka a mníci
18.12.2005 | Rivi | Domácí revíry | 2.494 zobrazení | 4 odpovědi
Chci se vypravit na mníky na pražskou povolenku. Poradíte kam? Napadla mne Berounka a jez v Černošicích co vy na to? Da se jinde?
Co si myslíte o statutu\
27.9.2006 | pejik | Ryby | 1.870 zobrazení | 3 odpovědi
Mám k dispozici " Sdělení" legislativního odboru,z kterého je mimo jiné patrné toto: ryba , která je vypuštěna do rybářského revíru se stává tímto okamžikem „věcí ničí“ dále již res nullius. V tomto duchu již poté vystupují orgány ochrany přírody s ohledem na náhrady škod vzniklých predátory(vydrou,kormoránem, norkem,volavkou apod.) Souhlasíte s tímto ? Nebylo rozumné aby každá MO, která zarybňuje svojí část
jak napíchnout žížalu?
28.3.2009 | cercer | Tipy & triky | 22.593 zobrazení | 36 odpovědí
Koukám,že Robur má plnou hlavu s nákupem auta a tak to vemu chvíli za něj a položím vám otázku:Z kterého konce napichujete žížalu??
Rybářský lístek
5.1.2008 | Rico | Legislativa | 19.447 zobrazení | 31 odpovědí
Jdeli stávající rybář žádat o prodloužení RYBÁŘSKÉHO LÍSTKU a starý má již propadlý, jak dlouho může být propadlý aby měl nárok na prodloužení a nemusel dělat znova zkoušky?
Díky
Jaký vláčák na multiplikátor?
7.9.2010 | Herink | Pruty | 13.865 zobrazení | 22 odpovědí
Chtěl jesem se zeptat jaký vláčecí prut na multiplikátor.Jak by měl být sestaven,délka očka od navijáku a očka od sebe chápu že hodně oček a blízko od sebe ale hlavně se chci zeptat na vzdálenost prvního očka od navijáku.
Marmyšška
6.1.2009 | Mega-Fish | Ryby | 13.836 zobrazení | 22 odpovědí
Zdravím nevíte nekdo jestli je doba kdy se smí a nesmí chatat na marmišku? a na jekej spusob se dá chytat z marmyškou ze břehu?Jakej je vhodnej prud? Přívlačovej?
věk kdy smím začít chytat
15.10.2010 | lipaníček-14 | chytej.cz | 9.440 zobrazení | 15 odpovědí | upravit
od kolika let smím sám(bez dozoru)chodi rybařit,a od kolika smím chytat na 2 pruty
PŘEHRADA LES KRÁLOVSTVÍ
19.2.2007 | HorseFish | Domácí revíry | 5.652 zobrazení | 9 odpovědí
Chytáte někdo na přehradě Les Království u Dvora Králové???
