Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení
výroba boilies
21.10.2010 | deniiis | Tipy & triky | 3.765 zobrazení | 6 odpovědí
včera jsem byl na rybách a ryby braly jenom na kamarádoví mléčné boilie.Dal mi na to ingredience ale já sem boilies nikdy nevyráběl takm vás žádám o radu
ingredience: 125g sójové mouky tučné 125g sójové mouky odtučněné 125g kukuřičné kaše 125g polenty 125g sušeného mléka pro dobytek 250g pšeničné krupičky doporučil mi s příchutí a sladidlem prosim vás na kolik kilo boilies to je s čím mám začít prostě postup.
SALMO
24.6.2007 | frenki | Obchod | 3.154 zobrazení | 5 odpovědí
Neznáte někdo nejaký e-shop s velkým výběrem woblerů salmo? předem díky
Vláčení s mrtvou rybkou
2.8.2005 | Stavba | Přívlač | 3.146 zobrazení | 5 odpovědí
Chtel sem se zeptat jake mate zkusenosti a jak rybicku prosivate. A jestli pouzivate jeden nebo dva trojhacky. Zkousel sem rybku prosit a vlasec vyvest u ritniho otvoru a navazal trojhak. Rybka se ale neprirozene zkroutila a rotovala. Diky ze vsechny rady
Zimni krmeni na parmy
28.12.2004 | turbo | Ryby | 2.523 zobrazení | 4 odpovědi
. chtel bych udelat nekake ucinne zimni krmeni na parmy. Vim o miste,kam se stahujou na zimu z vetsich proudu do mirne tahleho proudu. dik za rady
Kam na zahájení?
10.3.2008 | HugoLampa | Ryby | 2.517 zobrazení | 4 odpovědi
Zdravim :) Zajájení se blíží a tak by mě celkem zajímalo,jestli dáváte přednost spíše malým potůčkům,nebo větším řekám?
Nám loni na řeku vysadili poměrně dost duháků krátkoploutvých (27–33cm) a tak jsem, pod vidinou krásných potočáků (i přes 40 cm),které jsem sám do potůčku pouštěl,když jsme je na brigádě slovili agregátem na jednom z menších přítoků,zvolil raději potok..Jenže to jsem nevěděl,že na MO se rozhodli ještě týden před zahájením vysypat pár granuláků i do potoka a systémem Ruda zná Karla a ten Zase Petra se to rozkřiklo a je vám asi jasné,jak to tam na zahájení vypadalo..Nakonec z toho bylo asi nejzajímavější zahájení které jsem zažil,protože jsem shlédl pěstní souboj o tůn,který skončil zlomeným nosem,sklidil několik nepublikovatelných nadávek,na které jsem slušně odpovídal a to je vždycky lepší ,než je opětovat (jednou to dokonce skončilo zlomením prutu jednoho takyrybáře) a nakonec jsem si vlastně i pěkně zachytal duháky,lipany (i přes 40cm) a nejvíc mě potěšil potočák 43 cm…Už je pomalu čas se začít rozhodovat,kam vyrazím letos :)
Poraďte s výběrem prutu.
20.4.2005 | Grendel | Navijáky | 2.514 zobrazení | 4 odpovědi
Chtěl bych si koupit prut (děličku), s kterým bych odhodil krmítko ca 800gr i se směsí na co největší vzdálenost ,ale nevím jakou zvolit akci prutu(poddajnější nebo tužší) ,délku, testovací křivku(3lb – 4lb) a materiál(kevlar, uhlík,…..). Víc hlav víc rozumu. Děkuji za každý názor.
Vysazují se jeseteri
20.8.2008 | farnas | Ostatní ryby | 2.509 zobrazení | 4 odpovědi
Ahoj chtel bych se vas zeptat jestli se u nas vysazuji jeseteri. A kde , muzete jsem davat fotky ulovku jeseteru teto nadherne ryby.
vysiláčky
23.12.2006 | judas.d | Ryby | 1.887 zobrazení | 3 odpovědi
dnes jsem si koupil na zavážení atd .vysiláčky zn.brondi chci se zeptat kdo stěmy vys,má skušenosti atd,
Byron Tri Fibre 190
17.7.2005 | radekzatec | Pruty | 5.059 zobrazení | 8 odpovědí
Prosím poradte jsem zacinajici kaprar a nemohu ted koupit kapraske pruty delicky. Jaky mate nazor na tyto teleskopicke pruty. Mate s nimi zkusenost?? Uvažuji o delce 390 cm a nebo doporucite radeji 330 cm???? Akce u obou dýlek je 80 – 190 g.
Mimopstruhový revír se pstruhy
13.3.2005 | Ebobo | Domácí revíry | 4.435 zobrazení | 7 odpovědí
Znáte nějaký mimopstruhový revír v okolí Jihlavy a Znojma,kde se také vyskytují pstruzi?
SPRO-blue arc vs. SHIMANO Exage.
5.12.2008 | Zcuter | Ryby | 4.417 zobrazení | 7 odpovědí
zdravím všechny..o obou navijácích jsem slyšel jenom samou chválu akorát nevím jaký bych si měl vybrat..chci to na feeder s přední brzdou a občas bych to použil na vláčku a plavku..ale hlavně by to bylo na feeder…prosím poraďte.
Výsledky rybářských závodů NOUZOV I. Č.Brod
12.5.2013 | džmana | Závody | 3.804 zobrazení | 6 odpovědí
Chtěl bych poděkovat p. Stárkovi za precizní organizaci r.závodů na jeho vodě Nouzov I.Český brod. Určitě se nás najde víc co sem napíší chválu.Byla to parádní chytačka! Děkuju za nás celý Šupina team Uhlířské Janovice.
Kam na lipno v okolí Černé v pošumaví
19.8.2010 | Šnek | Domácí revíry | 3.794 zobrazení | 6 odpovědí
Zdravím,mohl by mi někdo poradit,kde se dá chytat v okolí černé v pošumavý,mám na mysli položenou na kapra, či dravce,poradí někdo??díky..
Lov línů v Labi
2.5.2007 | Jícha Václav | Ostatní ryby | 3.170 zobrazení | 5 odpovědí
Máte někdo zkušenosti s lovem týhle krásný ryby v Labi??? Já tam po dvou letech dostal lína 25cm a chtěl bych je lovit častěji. Prosím poradte
Prut
15.6.2007 | roman55 | Feeder | 3.169 zobrazení | 5 odpovědí
Ahojte nemate nekdo zkusenosti se znackou SALMO. Koupil jsem si prut „Grand Power Feeder IM8“ Chtel bych znat nazor tech co ho vlastni. Dekuji.
boilies
23.1.2009 | gigoboss | Tipy & triky | 3.165 zobrazení | 5 odpovědí
je hnusna zima a nam kaprarum je dlouha chvile,nikde sem nenasel zadne recepty na vyrobu boilies,tak bychom si na toto tema mohli pohovorit
Naviják-baitruner
4.12.2006 | Kubajs | Kaprařina | 3.159 zobrazení | 5 odpovědí
Mohli by jste mi prosím doporučit nějaký pěkný a kvalitní naviják(baitruner)do 1500kč díky
POVODNĚ - POMOC
1.4.2006 | Milky | chytej.cz | 2.539 zobrazení | 4 odpovědi
Pomoci jeden druhému je to nejušlechtilejší, co můžete udělat pro člověka, kterého si vážíte, jenž je právě v nouzi. To sice není citát Davida Havlíčka, ale spíše popis jeho posleství, které vám tímto mám předat. Právě v tuhle chvíli jede pomoct svým kamarádům do Veselí nad Lužnicí a to je důvod, proč to neuděl osobně. Máte-li tedy chuť pomoci, nabídněte svoje skryté rezervy, třeba se tu objeví někdo z vašeho oklí, koho ani neznáte. HaDovým jménem všem děkuji za projevy sounáležitosti s těmi, kterým není „sucho“.
Kdo poradí s výrobou boilí
21.3.2007 | novacek | Kaprařina | 2.535 zobrazení | 4 odpovědi
Kdo poradí s výrobou boilí na řeku. Chytám převážně na Berounce1 a ještě jsem to nezkoušel.Jsem z prahy,takže se můžeme po domluvě setkat a zachytat.ladaluger@seznam.cz
Kam na kapra
11.9.2006 | MB | Domácí revíry | 2.534 zobrazení | 4 odpovědi
Začínám s lovem kaprů, nemůžů však žádného ulovit, stále chytám jen plno cejnů a plotic. PLS doporučte nějaký severomoravský revír na kapra!
