Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Čabárna - zkušenosti necteno

13.3.2013 | MajklM | Vaše názory | 2.530 zobrazení | 4 odpovědi

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda byl někdo na Čabárně (http://www.toulejse.cz/…osti/cabarna) a jestli stojí za to sbalit pruty, syna a udělat si tam výlet? Díky

ORLÍK necteno

26.3.2006 | MK | Domácí revíry | 1.904 zobrazení | 3 odpovědi

Jedete 13.5. čistit břehy Orlíku???

Slangové názvy necteno

11.3.2004 | pupak | Ryby | 24.779 zobrazení | 39 odpovědí

ALL: Pánové pojďme zde popisovat a vysvětlovat slangové i nevšední názvy jak rybolovných technik tak nářadí a všeho co je spojeno s rybařinou. (např. „bagr, hitler…“)

Salmo THRILL necteno

30.12.2007 | Tomino | Ostatní nádobíčko | 11.499 zobrazení | 18 odpovědí

Máte někdo s tímto speciálním woblerem na boleny nějaké zkušenosti?

Belly boat necteno

10.3.2004 | rarach | Muškaření | 7.004 zobrazení | 11 odpovědí

Máte ho někdo? Chci vědět všechno!!! Kde ho koupit u nás nebo v zahraničí, jak má vypadat, čeho se vyvarovat atd. Pište, pište pište!!!!

Legální podsekávání ryb? necteno

7.6.2004 | HaD | Legislativa | 6.362 zobrazení | 10 odpovědí

V novém rybářském řádu již chybí v zakázaných způsobech lovu podsekávání, z čehož mi logicky vyplývá, že je povoleno. Co Vy na to?

anýz a kukuřice necteno

17.3.2011 | klammer | Kaprařina | 5.734 zobrazení | 9 odpovědí

Zdravím,kdy mám přidat při vaření kukuřice anýz a jesli je lepší cely,nebo mletý a v jakém množství?Poraďte prosím.

Mate nekdo zkusenosti s UN STECHOVICE???!!!??? necteno

26.12.2005 | R3F13X | Dravci | 4.464 zobrazení | 7 odpovědí

Prosim podelte se o sve rady…

Jak se to navazuje? necteno

10.5.2014 | Valtr | Kaprařina | 3.194 zobrazení | 5 odpovědí

Je to asi něco jako boilies nebo peleta, moc se v tom neorientuju. A dirkou je provlecena už od výrobce nit. Co s tím?

Mitchell Avocet Gold zkusenosti???? necteno

10.8.2006 | Yuri | Navijáky | 3.192 zobrazení | 5 odpovědí

Nema nekdo zkusenost s timto navijackem?neni poruchovy? Uvazuji o koupi modelu vel. 2000. Prave ho maji v akci 1+1 na serveru braunstar.cz. diky za vsechny odpovedi

jarní závody Luhačovice necteno

5.2.2008 | toms | Závody | 3.192 zobrazení | 5 odpovědí

Chtěl bychse zeptat na skušenosti a postřehy z těchto závodu nej nástrahy,místa

Feeder, rada na koupi. necteno

15.1.2007 | festr | Feeder | 2.542 zobrazení | 4 odpovědi

Ježíšek byl letos nějak při penězích a tak nadělil obálečku.Chci si koupit prut cena kolem 3000 a navijáček kolem 1200.jaký typ a tak různě co s tím souvisí.

Kdo poradí s výrobou boilí necteno

21.3.2007 | novacek | Kaprařina | 2.541 zobrazení | 4 odpovědi

Kdo poradí s výrobou boilí na řeku. Chytám převážně na Berounce1 a ještě jsem to nezkoušel.Jsem z prahy,takže se můžeme po domluvě setkat a zachytat.ladaluger@seznam.cz

hurá na kapry necteno

3.10.2006 | carp88 | Ryby | 1.907 zobrazení | 3 odpovědi

jak na ne

Pecháček necteno

11.5.2012 | alexdelpiero | Neúspěchy | 17.331 zobrazení | 27 odpovědí

Včera jsem poznal co znamená v rybařině den blbec. Na udici 5 velkých ryb a ani jednu jsem nedostal z vody… Máte někdo podobnou zkušenost? :)

Dovolená s prutama 2009 necteno

25.12.2008 | honza.1 | Ubytování | 15.369 zobrazení | 24 odpovědí

Ahoj kam mám letos vyrazit na dovolenou ? díky za vaše info nejlepe Jižní Čechy

Jak uchovat co nejdéle rousnice necteno

25.5.2006 | r@ptor | Ryby | 12.174 zobrazení | 19 odpovědí

Jaké máte zkušenosti s uchováním rousnic po co nejdelší dobu? Co je pro ně nejlepší aby vydrželi v počtu 500 až 1000? Dík za radu.

Norsko-Aure 2007(srpen) necteno

15.7.2007 | ??? | Rybaření v zahraničí | 7.680 zobrazení | 12 odpovědí | upravit

Chystame se na ryby prave do teto obblasti a radi bychom vedeli jak to zde vypada s rybama,jaka je zde hloubka a jaky je zdetip dna … diky za odpovedi !!

Konzervace boilies necteno

16.2.2014 | Lenča | Tipy & triky | 5.787 zobrazení | 9 odpovědí

Zdravím, chci se zeptat a nechat si poradit… :-) vyrábíme vlastní boilies a potřebovali bychom nějaké tipy na konzervaci boilies. My máme ve zvyku po uvaření sušit a pak do mrazíku, ale chtěli bychom něco, abychom ho nemuseli namáčet do nějakých olejů a pod. Představujeme si nějakou sušinu, prášek který přidáme už do směsi… jak to dělají prodejci boilies, že po je pořád takové měkké jakoby bylo čerstvě uvařené… Díky za tipy a pište pište… :-D

Malé vodní elektrárny necteno

12.1.2011 | Poldík | Vaše názory | 5.114 zobrazení | 8 odpovědí

Bydlím u malé řeky Ploučnice,na které je v úseku 30 Km pět vodních elektráren.Problém vidím v regulaci vodního průtoku,s kterou si vodní elektrárny dělají co chtějí,takže to na řece několikrát vypadá jak na poušti.Tam kde jsem lovil tlouště,plotičky nebo pstruhy,tak v daném okamžiku sotva naberu vodu do kýble.Pokud to u Vás vypadá někdy stejně napište,jak se proti tomu bránit,protože já jsem si koupil domek u vody,ale bez vody.