Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení
Krtonôžka
22.5.2005 | ywan | Ryby | 29.905 zobrazení | 46 odpovědí
Vraj sa na túto potvoru dajú nachytať pekné ryby. Je problém ich zohnať ale vraj stoja za to. Ak máte niekto skúsenosť tak píšte. Zaujímalo by ma aj ako ju dať na háčik, či priviazať, prešit alebo prilepiť… Možno by som vyskúšal aj chov ak niekto poradí…
Cukr do krmení?
3.7.2011 | pextr | Feeder | 11.717 zobrazení | 18 odpovědí
Je tady někdo, kdo si sám míchá krmení ze šrotů? Zajímalo by mě jestli bych tam měl přidat cukr a v jakém množství?
Kam na ryby na Vysočině
4.8.2006 | Davish | Úspěchy | 8.458 zobrazení | 13 odpovědí
Chci se vás zeptat jaké máte úspěchy s revíry na Vysočině, případně na jakých revírech?
SAMOSEK
29.7.2005 | rybar11 | Ostatní nádobíčko | 8.444 zobrazení | 13 odpovědí
Teď v tom vedru se mi nechce lítat k prutům. Neprodáte někdo samosek? Budu chrnět ve stanu a ...... píp, sek ............
Splávky Cralusso
29.6.2008 | olda | Plavaná | 5.837 zobrazení | 9 odpovědí
Splávky Cralusso surf float nechytáte na ně někdo jak se vám jeví viděl jsem video přišlo mi to jako perfekt
Skladací plastové lodě
19.9.2007 | Saslav | Ostatní nádobíčko | 5.830 zobrazení | 9 odpovědí
Dají se někde sehnat info.o skladacích lodích ne nafukovák
tlak a ryby
19.5.2005 | Zcuter | Domácí revíry | 3.901 zobrazení | 6 odpovědí
chlapi moc by mě zajímalo,jestli někdo zvás měří a zkoumá barometrický tlak a zkouší jak na ryby působí(příznivě nebo nepříznivě)pokud možno napište kdy je nejlepší tlak(i počasí)na tu a tu rybu ddddiiiiiiikkkkkk moc mi pomůžete
Bivak Starbaits Premium One Man
20.3.2011 | kamet | Vaše názory | 3.895 zobrazení | 6 odpovědí
Bivak Starbaits Premium One Man ma nekdo zkusenosti kvalita popripade doporucte jiny za stejne penize
Co říkate na naviják MITCHELL Mag-Pro?
9.6.2011 | bushman | Navijáky | 3.890 zobrazení | 6 odpovědí
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s navijákem: MITCHELL Mag-Pro?
Nebo s nějakým jiným od stejné firmy. Díky za radu.
Dejte mi typ na zajímavé místo pro natáčení ryb pod vodou.
5.8.2013 | Frenky Cheb | Tipy & triky | 3.886 zobrazení | 6 odpovědí
Zdravím všechny na Chytej. Rád bych vás poprosil jestli někdo nenáte typ na nějaké místo kde by se daly pořídit pěkné podvodní záběry. Jde mi o to aby tam byla aspoň trošku čistá voda. A nebyl to zrovna nějaký potapěčský lom kde jsou ryby pro to chovány. Jde mi o přirozené přostřědí. Pokud možno někde v západních Čechách či ještě lépe v Karlovarském kraji. Může to být potok řeka vpodstatě cokoliv. Díky všem za ohlasy. Láďa případné info mi prosím piště do mailu vkulstejn@seznam.cz www.podvodnisvet.hys.cz
Šnúra
12.8.2004 | doktor | Ostatní nádobíčko | 3.247 zobrazení | 5 odpovědí
Má niekto skúsenosť so šnúrou Waller Kalle Power Line 0,80 – 112kg? Odporúča alebo niečo iné? Je lepšia sploštená alebo kruhového priemeru? Ďakujem
Hledam nejakeho kaprare,ktery jezdi taky vetsinou sam a chtel by nekdy vyrazit dohromady
15.7.2005 | | Kaprařina | 2.601 zobrazení | 4 odpovědi | upravit
cau,tak najde se nekdo,kdo by nekam spolecne vyrazil?
Chytanie na Pade
12.7.2013 | fatter | Sumcařina | 2.593 zobrazení | 4 odpovědi
Ahojte, aku skusenost mate s chytanim sumcov na Pade? Konkretne ma zaujima kanal Po di Goro..
Poradí mi někdo vhodný prut?
24.2.2005 | JirkaS | Pruty | 2.590 zobrazení | 4 odpovědi
Může mi někdo doporučit vhodnou trojdílnou kaprovou děličku? Potřebuji dohodit alespoň 100 m se zachováním dobrých zdolávacích vlastností. Takže by to neměly být žádné tvrdé klacky, které umožňují nahodit 140 m, ale zase na nich není cítit ryba. Cena prutu by měla být zhruba do 4000 Kč. Nemám dostatek zkušeností pro výběr takového prutu.
Šňůra Sensitive LINE
22.3.2008 | Droždí | Ostatní nádobíčko | 1.951 zobrazení | 3 odpovědi
Čau všichni chtěl bych se zeptat jestli nevíte na jakém rybářském e-shopu je k sehnání po metrech tato šňůra SENSITIVE LINE o nosnosti myslím že 89kg.JÁ jí někde vydel,ale zapoměl sem název toho e-shopu tak vás prosím o radu.Předem dík za odpověď.
Rybářské DVD
7.9.2006 | Kosák | Ryby | 1.945 zobrazení | 3 odpovědi
Dobry den, chtel bych se zeptat, jestli zde nekdo nenabizi rybarske DVD??? Budu rad za kazdou nabidku… predem dekuji
Tak to je teda síla... :-)))
1.6.2007 | HaD | chytej.cz | 36.514 zobrazení | 56 odpovědí
Tak tohle tedy stojí za to. Zažil jsem lecos, ale tohle fakt ne. Čtěte odspodu. O koho se jedná prozradím, až se poradím s právníkem.
----------------- ----------------- ----------------- ----------------- ----------------- -----------------
Chci Vam jen sdelit,ze mam pravni vzdelani a v okamziku zverejneni nasi emailove komunikace podavame ihned zalobu!!!! Jste ostudou internetu! Vlastnime inzertni server s obrovskou navstevnosti na kterem ihned odvetne uverejnime veskere informace o Vasi sproste kradezi naseho banneru,aby vsichni videli,jak neuveritelne neseriozni muze nekdo byt. Spolupracovat s Vami samozrejme nechceme. 1)bez naseho vedomi jste si nekde nasli nas banner a pak ho uverejnili a jeste tvrdili,ze jste ho vyrobili 2)bez naseho vedomi a bez predlozeni ke schvaleni jste vyrobili a uverejnili ikonku mame veskere screenshoty a kompletni zaznam nasi emailove dokumentace.
xxxxxxxxxxxxxx jednatel xxxxxxxxxxxxxx ----- Original Message ----- From: Obchodní oddělení Chytej.cz To: xxxxxxxxxxxxxx Sent: Thursday, May 31, 2007 11:29 PM Subject: RE: Dotaz k odkazu
Dobrý den,
Partner banner na základě Vaší žádosti odstraňuji.
Dále Vám oznamuji, že naši korespondenci zítra zveřejním na www.chytej.cz , aby rybáři věděli, jakým způsobem se chováte a co mohou v případě spolupráce s Vámi očekávat.
Naši minulou „spolupráci“ tímto považuji za ukončenou a případnou další do budoucna s Vámi striktně odmítáme.
David Havlíček
jednatel společnosti
From: xxxxxxxxxxxxxx Sent: Thursday, May 31, 2007 10:23 PM To: Obchodní oddělení Chytej.cz Subject: Re: Dotaz k odkazu
Pane jsem pravnik a nerad bych se s Vami prel o legalite Vaseho pocinani.
Zadny Banner jste nevyrobily.Vyrobily jste pouze ikonku a bez naseho odsouhlaseni jste ji daly na web.
To je nejen neeticke,protizakone,ale i sproste.
Dale jste si nasli nekde nas banner a ten jste opet bez naseho vedomi a odsouhlaseni umistili na Vas web.
Pane,kazdy soudce by me dal za pravdu a nemeli by jste sebemensi sanci!
Tim nase komunikace konci.
Okamzite odstrante i ikonku,kterou jste vyrobili.
Z Vasim serverem nechceme mit nic spolecneho.
xxxxxxxxxxxxxxxxxx
----- Original Message -----
From: Obchodní oddělení Chytej.cz
To: xxxxxxxxxxxxxx
Sent: Thursday, May 31, 2007 7:58 PM
Subject: RE: Dotaz k odkazu
Dobrý den,
Na základě Vaší objednávky jsme banner ZDARMA vyrobili a na náš server umístnili s informací, že textová forma není možná. Pokud s tím takto nesouhlasíte, můžu ho vypnout a fakturu stornovat.
Naprosto nechápu tón Vašeho e-mailu. O neetičnosti či snad dokonce protizákonnosti zde nemůže být ani řeč.
Očekávám Vaše vyjádření.
D. Havlíček
From: xxxxxxxxxxxxxx Sent: Thursday, May 31, 2007 12:50 PM To: Obchodní oddělení Chytej.cz Subject: Re: Dotaz k odkazu
Kde jste vzali nas banner?Ve zdrohovem kodu?
Jak jste si mohli dovolit ho uverejnit bez naseho souhlasu?
Okamzite to stahnete nebo Vas zazaluju a nedoplatite se.
Tohle je neeticke a jasne protizakonne!!!!
xxxxxxxxxxxxxx
jednatel xxxxxxxxxxxxxx.
T----- Original Message -----
From: Obchodní oddělení Chytej.cz
To: xxxxxxxxxxxxxx
Sent: Thursday, May 31, 2007 11:00 AM
Subject: RE: Dotaz k odkazu
Dobrý den,
banner byl spuštěn a bude zveřejněn do 31.5.2008. Textový odkaz náš systém nepodporuje. Vaše statistiky uvidíte na adrese www.chytej.cz
Zde vyberete svou firmu a Vaše heslo je: xxxxxxxxxxxxxx
Fakturu zasíláme poštou
Srdečně zdraví
S pozdravem
David Havlíček Příběnická 1105 390 01 Tábor
Tel./fax: 381 253 887 381 253 196 381 251 554 Mobil: 608 323 472
Chytej.cz – Rybářský server pro rybáře Internet: www.chytej.cz E-mail: chytej@chytej.cz
From: xxxxxxxxxxxxxx Sent: Tuesday, May 29, 2007 4:10 PM To: Obchodní oddělení Chytej.cz Subject: Re: Dotaz k odkazu
Dobry den,
objednavame tedy zavazne tuto pozici na rok,ale nechceme banner,staci nam textovy odkaz:
„xxxxxxxxxxxxxx“
Fakturacni udaje:
xxxxxxxxxxxxxx
S pozdravem
xxxxxxxxxxxxxx
jednatel společnosti
----- Original Message -----
From: Obchodní oddělení Chytej.cz
To: xxxxxxxxxxxxxx
Sent: Tuesday, May 29, 2007 2:47 PM
Subject: RE: Dotaz k odkazu
Dobrý den,
Banner Partner je zobrazen na všech stranách a je prodáván pouze ve 100% za cenu 2000,–/rok.
Máte-li o něj zájem, zašlete prosí banner spolu s objednávkou a fakturačními údaji.
S pozdravem
D. Havlíček
From: xxxxxxxxxxxxxx Sent: Saturday, May 26, 2007 11:17 PM To: obchod@chytej.cz Subject: Dotaz k odkazu
Dobry dne,
pokud bychom meli zajem o reklamu na Vasem serveru a jde nam pouze o odkaz na nas z Vasi HP,pak mame zvolit variantu „partner chytej.cz“?
Zde neni zadna rotace?Tedy je tento odkaz stale na svem miste a nestrida se s zadnym jinym?
Cena je 2000 /rok?
Cena je tedy vcetne DPH?
xxxxxxxxxxxxxx internetový obchod xxxxxxxxxxxxxx
provozuje xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxx Plzeň
mobil: xxxxxxxxxxxxxx E-mail: xxxxxxxxxxxxxx internet.adresa: xxxxxxxxxxxxxx
výběr navijáku
14.3.2008 | volcom-x | Navijáky | 13.093 zobrazení | 20 odpovědí
Vím, že to tu bylo a je to probíráno ze všech stran, ale chci požádat o názor… kterej z uvedených navijáků by jste doporučili? Použití by bylo na vláčku převážně štikovou, woblery a gumy až 12 cm, prut 2,7 m, 10 – 40g.
Mám omezenej limit 1500,– Kč
Takže vytipované mám:
Exage FA 2500
Team Dragon 730ix
Tica Splendor SJ-2500
Abu Garcia Ultracast 2000 FD
Díky za názory, kdyžtak se omlovám za otravování… pro ty co mi napisou „…neumíš hledat“ ;)))
jaký levnější echolot máte odskoušený při lovu s vábničkou
22.2.2011 | rompeprop | Sumcařina | 10.426 zobrazení | 16 odpovědí
Dobry den jde mi o to že mám pocit že s jinym sonarem než lowrance nebo humminbrid vyších řad dle recenzí nejde vidět zvedající ho se sumce.Myslím že několik let nazpět se sumci s vábničkou a sonarem také lovili a přístroje zdaleka nedosahovaly parametrů dnešních špičkových mašin.Sumcařím na revírech kde je zákaz lodě, nebo zákaz vábení.Na vodu kde je povoleno vše se dostanu tak 2× za sezonu.Tak se mi nchce investovat x tisíc do echa co využiju povětšinu jen k mapování.Předem děkzuji za tipy na echa co máte odskoušené při lovu s vábničkou a pro nenáročné dostačující.
Baraba u Mělníka
21.5.2008 | pípal | Domácí revíry | 9.778 zobrazení | 15 odpovědí
jaké máte zkušenosti s tímto revírem.Je ještě MO nebo soukromý. Mám zájem o co nejvíce informací o této pískovně. Snad někdo poradí.
