Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

RAVEN Brno necteno

30.12.2008 | Antares | Obchod | 39.118 zobrazení | 59 odpovědí

Chtěl bych se tímto tématem zeptat ostatních rybářů na skušenosti s nákupem v rybářském obchodě RAVEN Brno.Kolega i já jsme si objednali káždý sám zboží v akci.Potvrzení objednávky přišlo e-mailem,dodnes ho, ale nemáme.Na dotaz neodpovídají…Pros­lýchá se hodně,ale nechci zbytečně kalit vodu.Uvidíme jak jsou na tom ostatní rybáři se skušenostma s objednávkami akčního zboží.Děkuji za příspěvky.

rybařske pisničky necteno

21.8.2009 | stupy | chytej.cz | 21.237 zobrazení | 32 odpovědí

Mužu se zeptat,jestli neznatě nějake stranky kde jsou rybařske pisničky ke staženi sdarma?

Daiwa -Infinity Q Jiggerspin 2.7m 30/60g vaše zkušenosti s tímt necteno

14.1.2012 | Losfedos | Pruty | 3.311 zobrazení | 5 odpovědí

vlastníte li tento prut,jestli je to dobrá volba na dlouhodobého partaka na vláčku.,kvali­ta,poměr ,vykon ,

Jak na sumíky? necteno

11.10.2004 | Tomash | Přívlač | 2.654 zobrazení | 4 odpovědi

Hledáme s bratrem nějaké montáže na sumce – tedy k lovu ze břehu, které se určitě nemotají a udrží nástrahu na jednom místě. Poraďte. nejlepší by byly i nějaké ukázky(obrázky) montáží… Díky předem za každý příspěvek…

Smáček na plavačku necteno

21.12.2006 | Robur | Přívlač | 2.644 zobrazení | 4 odpovědi

Nezkoušeli jste náhodou chytat se smáčkem (arom. Berkley)na plavačku. Mám vyhlédnutý úsek, kdy chci táhnout souběžně s břehem nástrahu a protože jsou tam dost věšáky, tak bych dal ponor 1m nad dno a nechal pracovat proud a sem tam bych pocukl. jak se na to díváte? nebo máte podobnou zkušenost. Cílová ryba candát.

ABU Garcia Muš. naviják Fly Max 56 necteno

31.7.2006 | bubu | Ryby | 2.642 zobrazení | 4 odpovědi

poraďte prosím,kontakt na servis těchto navijáků. Vypadl mi střed cívky(samo ,že ve vodě)a na netu jsou stará čísla a možná i staré adresy.Všem moc děkuji.

Olše 1 necteno

28.10.2008 | okoun27 | Domácí revíry | 1.991 zobrazení | 3 odpovědi

forum pro všechny kdo chytá na řece Olši 1 ,jaké máte úlovky ,zarybnění atd.

Jerkovací kombo necteno

30.8.2011 | Bulb | Přívlač | 24.644 zobrazení | 37 odpovědí

Dobrý den

Chtěl bych se zeptat co říkáte na toto kombo. Prut: Savage Gear Big Lure & Jerk 210 cm – na 80 g Naviják:Abu Garcia Blue-Max L (levá ruka) S jerkováním bych začínal. Děkuji

Rybářské časopisy na cd či netu necteno

12.3.2009 | Kazan | Ryby | 13.328 zobrazení | 20 odpovědí

Zajímalo by mě, zda by jste svůj oblíbený ryb. časopis neměli raději na cd nebo nečetli přímo z netu. Sám jsem před několika lety přestal časopisy kupovat, ale patrně bych si dnes předplatil nějaký přístup na net, nebo cd. Myslím že i pro vydavatele by to bylo levnější než tištěná papírová forma. Co vy na to?

Nezväzové vody. necteno

8.8.2012 | slunce3 | Legislativa | 10.699 zobrazení | 16 odpovědí

Ahojte mám otázku. Ako je to s vodami, kt. nie sú revírom a nikto ich nespravuje. Može sa na nich chytať alebo nie? Ďakujem.

Candát na feeder necteno

29.3.2007 | silonn | Feeder | 9.307 zobrazení | 14 odpovědí

co jak by šlo na feeder chytit candáta jestli jo tak poraď te jak!!!!! dík

SPRO necteno

3.9.2013 | Dawee | Vaše názory | 4.664 zobrazení | 7 odpovědí

SPROJste vlastníky nějakého vybavení od SPRO? Pochlubte se vašimi miláčky a svěřte se ze svými zkušenostmi ať už kladnými či zápornými.

Podvodní splávek na stojatých vodách necteno

2.8.2005 | Pampaliny | Sumcařina | 4.011 zobrazení | 6 odpovědí

Jsem začátečník a chtěl jsem zkusi lov s podvodním splávkem, naštudoval jsem si montáž, ale pak jsem si uvědomil že se v pořád zmiňují o lovu na tekoucích vodách. Dá se tedy chytat s podvoním splávkem i na stojatých vodách???

Staré rybářské fotografie necteno

13.2.2014 | -zruseno | Vaše názory | 3.993 zobrazení | 6 odpovědí

Staré rybářské fotografieToto fórum zakládám, protože miluji kouzlo starých fotografií. Pokud máte doma nějaké historické fotografie, či fotky z mládí z rybářskou tématikou(popřípadě nějaké zajímavé rybářské foto-objevy na internetu) sem s nimi!

Norsko Hitra 2007 necteno

20.4.2007 | hany.milan | Rybaření v zahraničí | 3.990 zobrazení | 6 odpovědí

Uz jste byl nekdo letos na hitre nebo jste tam!Podelte se jak to tam vypada a jake jsou podminky.Ja jedu v nedeli tak pak dam vedet jak to vypada s rybama a pocasim.

Použití feeder gumy necteno

23.2.2006 | Hora | Feeder | 3.338 zobrazení | 5 odpovědí

Za jakých podmínek se má použít feeder guma a jak ji navazujete? Dík

Jizera 1+2 necteno

6.10.2008 | novas32 | Domácí revíry | 3.337 zobrazení | 5 odpovědí

ahoj, mate nekdo zkusenost s reviry Jizera 1 a 2? jaka je zarybnenost? vcera jsem tam byl (vlacka), krasna voda, hluboke useky se spoustou vazek a ukrytu, proudnejsi useky, relativne hodne cista voda, ale zadny naznak utoku ryby na nastrahu, at to bylo cokoliv

tripod jrc necteno

20.6.2007 | pike-007 | Ostatní nádobíčko | 3.334 zobrazení | 5 odpovědí

nemáte někdo skušenosti se stojanem JRC X-lite Euro Pod

Pražská vody X pískovny? necteno

17.8.2011 | lovitel | Domácí revíry | 2.675 zobrazení | 4 odpovědi | upravit

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli je pravda, že pokud vlastním povolenku na pražskou vodu (mimopstruhovou), tak mohu chytat někde v Třeboni na pískovnách atd… je to pravda? Pokud ano, dali by jste mi více info? Díky :-)

Vláčení v proudech necteno

13.10.2006 | Vichrzhor | Přívlač | 2.674 zobrazení | 4 odpovědi

Včera jsem byl na své oblíbené řece zavláčet a zkusil jsem prochytat i kamenité proudy s hloubkou do 1m a nestejnoměrným prouděním. Setkal jsem se s problémem, jak udržet nástrahu (rotačku) ve stejnoměrném chodu a neuváznout. Při chytání na peří je práce nástrahy v pohodě, ale často váznu v kamení – navíc tloušti šli spíš po rotačce…