Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení
RAVEN Brno
30.12.2008 | Antares | Obchod | 39.118 zobrazení | 59 odpovědí
Chtěl bych se tímto tématem zeptat ostatních rybářů na skušenosti s nákupem v rybářském obchodě RAVEN Brno.Kolega i já jsme si objednali káždý sám zboží v akci.Potvrzení objednávky přišlo e-mailem,dodnes ho, ale nemáme.Na dotaz neodpovídají…Proslýchá se hodně,ale nechci zbytečně kalit vodu.Uvidíme jak jsou na tom ostatní rybáři se skušenostma s objednávkami akčního zboží.Děkuji za příspěvky.
rybařske pisničky
21.8.2009 | stupy | chytej.cz | 21.237 zobrazení | 32 odpovědí
Mužu se zeptat,jestli neznatě nějake stranky kde jsou rybařske pisničky ke staženi sdarma?
Daiwa -Infinity Q Jiggerspin 2.7m 30/60g vaše zkušenosti s tímt
14.1.2012 | Losfedos | Pruty | 3.311 zobrazení | 5 odpovědí
vlastníte li tento prut,jestli je to dobrá volba na dlouhodobého partaka na vláčku.,kvalita,poměr ,vykon ,
Jak na sumíky?
11.10.2004 | Tomash | Přívlač | 2.654 zobrazení | 4 odpovědi
Hledáme s bratrem nějaké montáže na sumce – tedy k lovu ze břehu, které se určitě nemotají a udrží nástrahu na jednom místě. Poraďte. nejlepší by byly i nějaké ukázky(obrázky) montáží… Díky předem za každý příspěvek…
Smáček na plavačku
21.12.2006 | Robur | Přívlač | 2.644 zobrazení | 4 odpovědi
Nezkoušeli jste náhodou chytat se smáčkem (arom. Berkley)na plavačku. Mám vyhlédnutý úsek, kdy chci táhnout souběžně s břehem nástrahu a protože jsou tam dost věšáky, tak bych dal ponor 1m nad dno a nechal pracovat proud a sem tam bych pocukl. jak se na to díváte? nebo máte podobnou zkušenost. Cílová ryba candát.
ABU Garcia Muš. naviják Fly Max 56
31.7.2006 | bubu | Ryby | 2.642 zobrazení | 4 odpovědi
poraďte prosím,kontakt na servis těchto navijáků. Vypadl mi střed cívky(samo ,že ve vodě)a na netu jsou stará čísla a možná i staré adresy.Všem moc děkuji.
Olše 1
28.10.2008 | okoun27 | Domácí revíry | 1.991 zobrazení | 3 odpovědi
forum pro všechny kdo chytá na řece Olši 1 ,jaké máte úlovky ,zarybnění atd.
Jerkovací kombo
30.8.2011 | Bulb | Přívlač | 24.644 zobrazení | 37 odpovědí
Dobrý den
Chtěl bych se zeptat co říkáte na toto kombo. Prut: Savage Gear Big Lure & Jerk 210 cm – na 80 g Naviják:Abu Garcia Blue-Max L (levá ruka) S jerkováním bych začínal. Děkuji
Rybářské časopisy na cd či netu
12.3.2009 | Kazan | Ryby | 13.328 zobrazení | 20 odpovědí
Zajímalo by mě, zda by jste svůj oblíbený ryb. časopis neměli raději na cd nebo nečetli přímo z netu. Sám jsem před několika lety přestal časopisy kupovat, ale patrně bych si dnes předplatil nějaký přístup na net, nebo cd. Myslím že i pro vydavatele by to bylo levnější než tištěná papírová forma. Co vy na to?
Nezväzové vody.
8.8.2012 | slunce3 | Legislativa | 10.699 zobrazení | 16 odpovědí
Ahojte mám otázku. Ako je to s vodami, kt. nie sú revírom a nikto ich nespravuje. Može sa na nich chytať alebo nie? Ďakujem.
Candát na feeder
29.3.2007 | silonn | Feeder | 9.307 zobrazení | 14 odpovědí
co jak by šlo na feeder chytit candáta jestli jo tak poraď te jak!!!!! dík
SPRO
3.9.2013 | Dawee | Vaše názory | 4.664 zobrazení | 7 odpovědí
Jste vlastníky nějakého
vybavení od SPRO? Pochlubte se vašimi miláčky a svěřte se ze svými
zkušenostmi ať už kladnými či zápornými.
Podvodní splávek na stojatých vodách
2.8.2005 | Pampaliny | Sumcařina | 4.011 zobrazení | 6 odpovědí
Jsem začátečník a chtěl jsem zkusi lov s podvodním splávkem, naštudoval jsem si montáž, ale pak jsem si uvědomil že se v pořád zmiňují o lovu na tekoucích vodách. Dá se tedy chytat s podvoním splávkem i na stojatých vodách???
Staré rybářské fotografie
13.2.2014 | -zruseno | Vaše názory | 3.993 zobrazení | 6 odpovědí
Toto fórum
zakládám, protože miluji kouzlo starých fotografií. Pokud máte doma
nějaké historické fotografie, či fotky z mládí z rybářskou
tématikou(popřípadě nějaké zajímavé rybářské foto-objevy na
internetu) sem s nimi!
Norsko Hitra 2007
20.4.2007 | hany.milan | Rybaření v zahraničí | 3.990 zobrazení | 6 odpovědí
Uz jste byl nekdo letos na hitre nebo jste tam!Podelte se jak to tam vypada a jake jsou podminky.Ja jedu v nedeli tak pak dam vedet jak to vypada s rybama a pocasim.
Použití feeder gumy
23.2.2006 | Hora | Feeder | 3.338 zobrazení | 5 odpovědí
Za jakých podmínek se má použít feeder guma a jak ji navazujete? Dík
Jizera 1+2
6.10.2008 | novas32 | Domácí revíry | 3.337 zobrazení | 5 odpovědí
ahoj, mate nekdo zkusenost s reviry Jizera 1 a 2? jaka je zarybnenost? vcera jsem tam byl (vlacka), krasna voda, hluboke useky se spoustou vazek a ukrytu, proudnejsi useky, relativne hodne cista voda, ale zadny naznak utoku ryby na nastrahu, at to bylo cokoliv
tripod jrc
20.6.2007 | pike-007 | Ostatní nádobíčko | 3.334 zobrazení | 5 odpovědí
nemáte někdo skušenosti se stojanem JRC X-lite Euro Pod
Pražská vody X pískovny?
17.8.2011 | lovitel | Domácí revíry | 2.675 zobrazení | 4 odpovědi | upravit
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli je pravda, že pokud vlastním povolenku na pražskou vodu (mimopstruhovou), tak mohu chytat někde v Třeboni na pískovnách atd… je to pravda? Pokud ano, dali by jste mi více info? Díky :-)
Vláčení v proudech
13.10.2006 | Vichrzhor | Přívlač | 2.674 zobrazení | 4 odpovědi
Včera jsem byl na své oblíbené řece zavláčet a zkusil jsem prochytat i kamenité proudy s hloubkou do 1m a nestejnoměrným prouděním. Setkal jsem se s problémem, jak udržet nástrahu (rotačku) ve stejnoměrném chodu a neuváznout. Při chytání na peří je práce nástrahy v pohodě, ale často váznu v kamení – navíc tloušti šli spíš po rotačce…
