Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

uherské hradiště a okolní revíry necteno

26.1.2007 | pAlomi | Domácí revíry | 2.668 zobrazení | 4 odpovědi

mate nejake zajimave reviry v okolí na zajimave ryby :O) ??

Problém s očky necteno

9.10.2004 | Chose | Pruty | 2.665 zobrazení | 4 odpovědi

Na zadní sedačce vozím složený picker. Nějaký šikula(pravdě­podobně brácha ) mi usedl dvě očka na prostředním dílu. jsou urvaný ze závěsu,lak kolem je popraskaný. máte nějaký trik jak prut opravit?

omašťování vlasce necteno

24.3.2007 | rvanous | Tipy & triky | 2.665 zobrazení | 4 odpovědi

Zdravím všechny chytejáky!!!!!!!! Pls poraťe čím odmašťujete vlasce a případně kde se to dá sehnat,v naší rybárně mají h..........

Cívka necteno

11.9.2009 | HokrP1 | Obchod | 2.661 zobrazení | 4 odpovědi

Sháním náhradní cívku k navijáku Balzer Oyster 340 BR. Pomůže prosím někdo? Hokr Pavel , 731 172 519, Plzeň

Beastmaster STC - problém sestavit/rozebrat necteno

26.8.2012 | Cingis | Pruty | 2.661 zobrazení | 4 odpovědi

Zdravim. Mám skládací beastmaster 240–270 a mám zásadní problém ho složit (díly nejdou zasunout nadoraz) anebo rozložit. Má na to někdo nějaký fígl?

Vyhledávání na chytej necteno

22.8.2006 | Prichy | chytej.cz | 2.000 zobrazení | 3 odpovědi

Vzhledem k tomu, ze se objevuji opakujici se otazky, po nich prevazne sklouzne k prestrelkam na tomto foru, bych chtel uvest jeden tip, dejme tomu pro mene zdatne uzivatele internetu (nikdo z nebe nespadl uceny). Pocitam, ze kazdy umi vice mene pouzit vyhledavac, ale jak to udelat abych mi „vyhazel“ odkazy pouze z chytej.cz. Zapnete www.google.com ci www.seznam.cz ci www.atlas.cz www.centrum.cz ci www.tiscali.cz...ci co ja vim jeste. Napiste termin, ktery hledate a pridejte site:chytej.cz. Dodane odkazy budou pouze z chytej. Takze napr.

Feeder site:chytej.cz

a vyhledavac vam vyhodi vsechny stranky, kde se objevuje termin feeder. Preji vam hodne uspechu pri hledani.

PS: ma to samozrejme jednu vadu na krase a to sice to, ze vyhledavac musi mit stranku s hledanym terminem v databazi..proto nekdy neni schopen najit napr. vcerejsi prispevek.

HOME MADE aneb udělej si sám ... necteno

4.4.2011 | regulus | Ostatní nádobíčko | 81.909 zobrazení | 122 odpovědí

Inspirace není nikdy dost a na tomto serveru je spousta šikovných lidí. Někteří si dělají jen triviální věci, jiní něco do čeho by se spousta lidí vůbec nepustilo. Proto asi není úplně od věci mít fórum, ve kterém by jste se mohli podělit o svoje zkušenosti, zeptat se na rady, načerpat inspiraci a pokecat o výrobních postupech čehokoliv co souvisí s rybařinou a nebo třeba tak úplně taky ne, dle vaší libosti.

Nějakou chvíli jsem přemýšlel, jestli tohle fórum nebude tak trochu dublovat encyklopedii Tipy&triky, ale tam nelze diskutovat, takže není nic jednoduššího než se o těchto vychytávkách pobavit tady.

Háčky bez protihrotů necteno

19.5.2010 | Ichtyofag1 | Dravci | 10.770 zobrazení | 16 odpovědí | upravit

Ahoj všichni, podělte se se zkušenostmi lovu dravců na háčky bez protihrotů. Jsem v této oblasti ještě panic, potřebuju vaši radu, jak na to;-) Myslím si, že rybička z háčku bez protihrotu snadno zdrhne, jak tohle řešíte? Díky za vaše odpovědi!;-)

Maďarsko necteno

26.3.2013 | romy01 | Rybaření v zahraničí | 7.390 zobrazení | 11 odpovědí

Zdravim všechny. 1. května odjíždim do Maďarska na kapry a amury na soukromý revír.Je to asi 30km pod Budapeští. Je to moje první výprava. Poraďte, jaké příchuti boile jsou v tuto dobu nej. Nějaké sladší, nebo masové příchutě? Díky za radu.

Roman

Kapři na Slapech necteno

4.3.2004 | pupak | Kaprařina | 5.387 zobrazení | 8 odpovědí

Tak jsem slyšel, že kapři na Slapech už zacínaj jít. Víte o tom někdo jestli je to pravda?

Rotačky BlueFox Super Vibrax necteno

9.4.2006 | Shrek | Přívlač | 3.357 zobrazení | 5 odpovědí

Přátelé,přemýšlím že se vybavím rotačkami BlueFox Vibrax,ale nemám s nimi žádnou zkušenost.Proto vás žádám o vyjádření vašich názorů na konkrétně tento typ rotaček.Nejsem si jistej jestli to dráždí rybu,nebo naopak plaší.

Dále jsem se doslechl cosi o rotačkách,které mají duté tělíčko,do kterého se dá pomocí kapátka nakapat jakási esence,která má dráždit dravce.Víte někdo o co jde? Všem lidem děkuji za věcné odpovědi.

Spolecna vyprava na kapry necteno

5.8.2005 | | Bílá ryba | 3.356 zobrazení | 5 odpovědí | upravit

Cau,jsem 23-lety student z Brna a uz me nebavi vyrazet porad sam,tak nechcete se nekdo pripojit?Doufam,ze nezklamete

JESETER necteno

2.10.2005 | Enzo | Ostatní ryby | 3.352 zobrazení | 5 odpovědí

Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli někdo neví kde a jak na jesetery. Je to pěkná ryba a na obrázku to není ono. Dík

Tica necteno

10.7.2005 | ripper | Navijáky | 3.347 zobrazení | 5 odpovědí

Máte někdo zkušenosti s navijákem Tica Dolphin?

rybarske hry necteno

30.7.2007 | xxx*** | chytej.cz | 2.693 zobrazení | 4 odpovědi

cau nema nekdo nejakou internetovou stranku kde se da stahnou nejaka(dobr)hra

nebo kdyz ji mate tak ji poslete na e-mail-pepa.pazdera@seznam.cz dik

multiplikator z Ciny necteno

6.4.2017 | bonatius | Navijáky | 2.677 zobrazení | 4 odpovědi

Ahojte,

chcem sa spytat ci mate skusenost z multiplikatormi z Ciny? Oplatia sa za tu cenu? Su pevne, nerozpadnu sa, z akeho materialu su ozubene kolieska?

napr. https://www.aliexpress.com/…0709085.html?…

Dakujem.

Pražská vody X pískovny? necteno

17.8.2011 | lovitel | Domácí revíry | 2.676 zobrazení | 4 odpovědi | upravit

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli je pravda, že pokud vlastním povolenku na pražskou vodu (mimopstruhovou), tak mohu chytat někde v Třeboni na pískovnách atd… je to pravda? Pokud ano, dali by jste mi více info? Díky :-)

Jaké polarizační brýle? necteno

18.8.2011 | holatkojan | Ostatní nádobíčko | 25.593 zobrazení | 38 odpovědí

ahoj,mám dotaz mužete mi poradit náké polarizační brýle? nejlépe z vlastní zkušenosti. na trhu jich je tolik že je těžké se v tom orientovat.. využití by mělo být rybařina a za volantem. děkuji za rady.

Kulové plovátko necteno

12.3.2007 | Honzar | Plavaná | 16.209 zobrazení | 24 odpovědí

Rád bych někoho z Vás poprosil o radu, jakým způsobem navázat a chytat na „kulové plovátko“. Jsem začínající rybář a tahle technika lovu mě docela zaujala. Již jsem ji zkoušel, ale dopadlo to šíleně. Prosím o radu jak na to. Díky Honzar

Máchovo jezero - rybaření necteno

14.7.2006 | xycht | Domácí revíry | 15.531 zobrazení | 23 odpovědí

Zdravim všechny, nevíte jestli se smí chytat na Máchovo jezeře? Předpokládám, že je to soukromá voda tak jsem se chtěl zeptat jestli nevíte jestli se tam dá chytat – v případě, že ano, tak za jakých podmínek :-) Díky