Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení
Prut Fox Stalker 9ft 2.50lb
1.7.2011 | Bulb | Položená | 4.160 zobrazení | 6 odpovědí
Dobrý den
Chtěl bych se zeptat jestli nemáte zkušenosti s tímto prutem.Popřípadně jakou má akci a vrhací zatěž.
Děkuji
Italie sumci
23.12.2006 | prema | Sumcařina | 2.786 zobrazení | 4 odpovědi
ahoj vsichni chtel bych vas poprosit jestli nevite o nejaky cesovce ktera organizuje lov sumcu na Padu. Diky moc
Akce v Rybářském klubu Jiřího Mahena
22.10.2004 | Prizrak | Ryby | 2.089 zobrazení | 3 odpovědi
Chystáte se někdo na tyto akce konané v Brně?
Obsah rybářského webu
24.10.2011 | MB | Vaše názory | 26.523 zobrazení | 38 odpovědí
S několika přáteli uvažujeme o tvorbě rybářského webu, kde bychom rádi uváděli své znalosti, zážitky… A samozřejmě to samé umožnili i registrovaným členům. Jenže tohle už je tu mnohokrát, tak bychom chtěli alespoň naše „redakční“ příspěvky udělat trochu jiné, originálnější, než bývá jinde. Uvažovali jsme o tom, že bychom všechny „návody“ uváděli jen ve spojení se zdokumentovanou výpravou (reportáží, nebo přímo kratším filmem nebo že bychom se specializovali hlavně na netradiční metody (lov kaprů muškařením…) apod. Co byste na takovém webu chtěli nalézt vy?
Polsko a rybářské nákupy
22.9.2006 | PowerBait | Ryby | 16.810 zobrazení | 24 odpovědí
Kámoš mě přesvědčuje k nákupům do Polska a tvrdí,že hodně věcí včetně rybářské bižuterie vyjde podstatně levněji.Já mám stále v paměti(několik let tržnici Klodsko)a ty vystavené žvejka pruty,nekvalitní spalávky atd.
Odlévání olova
13.1.2011 | Stroft | Rybaření v zahraničí | 14.675 zobrazení | 21 odpovědí
Poradí někdo příměs do olova která dá odlitému pilkru tvrdost? Co používáte aby odlitek zůstal stříbřivě lesklý a časem neztmavěl? Děkuji
Sumec v akváriu
13.11.2014 | Atik | Vaše názory | 14.639 zobrazení | 21 odpovědí
Mám 100 litrové akvárium a v něm cca 8 cm sumce velkého dovezeného z výlovu.První týden normálně fungoval ale dnes jsem na něm našel krupičku.Nijak jsem na něj nesahal ani podobné věci.Toto se mi stalo již podruhé, takže se potřebuji zeptat co s tím ?Minule jsem zkoušel dát do vody sůl a pomohlo to na 2 dny, potom leknul.
Gramáž prutu
7.11.2008 | baddy73 | Pruty | 6.995 zobrazení | 10 odpovědí
Zdravím. Zajímala by mě jedna věc. Pokud mám na prutu uvedenou gramáž řekněme 100g o kolik % se dá tato hodnota v zátěži přesáhnou, aniž bych prut nějakým drastickým způsobem namáhal, nebo je nutné brát uvedenou hodnotu jako vrchní mez pro zátěž.Díky
Háromfa
24.12.2008 | Renda | Kaprařina | 4.199 zobrazení | 6 odpovědí
Máte někdo zkušenost s lovem v Maďarsku na Revíru Háromfa?
Násada
1.4.2009 | cruel00 | Obchod | 4.195 zobrazení | 6 odpovědí
Ahoj.Chtěl bych se zeptat,jestli nevíte, kde se na pardubicku, nechá sehnat násada amura a candáta.diky.
VMF Alpha carp 07 3,60m
19.3.2009 | ziki | Kaprařina | 4.194 zobrazení | 6 odpovědí
Ahoj, znáte někdo tyhle prouty? Jak se chovají při nahazování a při zdolávání ryby? Uvažuji o jejich koupi. Dejte mi prosím vědět.
Náhradní díly na elektromotor
20.8.2013 | Horalcz | Ostatní nádobíčko | 3.501 zobrazení | 5 odpovědí
Zdravým všechny rybáře a kolegy.Potřeboval bych poradit,kde se dají sehnat náhradní díly na elektromotor,resp.Ve vrchní části ,kde je připojen přívodní kabel a kde se vlastně přeřazuje na rychlosti a a zpětný chod.(Otáčením rukojeti.)Je tam plastová krabička a v ní se ulomil malý kousek,který umožňuje jet vpřed nebo zpátky.Předem dík za nějaké info.
sumec na popa
31.10.2008 | Jak.novi | Sumcařina | 2.797 zobrazení | 4 odpovědi
Na popa se mi podařilo ulovit pouze jednoho sumce při lovu bolenů. Jaké máte vy s tímto lovem zkušenosti.
Přívlač na Odře
8.6.2009 | vyyyydra | Dravci | 2.792 zobrazení | 4 odpovědi
Petruv zdar. Chodíte někdo vlačet na odru 2 (1), jsou tam nějací dravci? Slyšel jsem, že tam jsou Boleni, Sumci… ale lidi toho napovídají… Dik za info
zmatek ve šňůrách.
16.12.2009 | Dan1869 | Kaprařina | 2.790 zobrazení | 4 odpovědi | upravit
Co je šoková a co je jiná a kde se vážou a jak dlouhé májí být? Fakt nevím. A jakou mám použít podle liber?
POTOKY-vláčení,muškaření(mimopstr.)
9.1.2006 | AbuGarcia | Muškaření | 2.789 zobrazení | 4 odpovědi
rady a nejlepsi napady na tento podle meho nahledu nejlepsi usek tekoucich vod!
Stavá se vám to???
24.8.2005 | kkarlos | Přívlač | 2.101 zobrazení | 3 odpovědi
ted jsem prisel z vlacky a v 20:10 zacali pekne radit tlousti. Pod sebou sem zahledl tlouste o velikost neco pres magickou hranici 50 cm(mozna 60). A tak jsem nasadil cernobili banjo od relaxu a z vesel a chytal. Po par nahozech zautocil kousek pode mnou a ja sem se tak lek div sem nespadl do vody. A tak hazim dal. Banjo uz je kousek od brehu a ja slysim rano a cejtim min. tah v prutu. Neverili by jste co jsem videl. Ten peknej tloust zautocil asi 3 cm vedle banja a udelal mi neco jako prejezd. V tu chvili jsem chtel rozlamat prut ale pak mne to preslo a pokracoval jsem, ale uz jsem se s nim nesetkal. Stalo se vam take neco podobneho???
Výroba prutu
26.1.2007 | ART | Tipy & triky | 62.169 zobrazení | 88 odpovědí
Viděl jsem někde, jak se dá vyrobit bambusový prut, ale nevím kde. Neviděli jste to taky nebo máte s tim nějaký zkušenosti.
maximalni pocet ponechanych ryb
5.4.2006 | saky | Legislativa | 22.593 zobrazení | 32 odpovědí
Zajimalo by me, jestli se na to divam spravne, ale v RŘ je uvedeno, že si za jeden den můžu v MIMOPSTRUHOVYM reviru nechat 2ks ušlechtilejch ryb a 3 lososovity, nicmene tam neni napsano, ze po prisvojeni, bud druhy uslechtily, nebo treti lososovity musim ukoncit lov, znamena to teda, ze muzu chytat vesele dal, treba plotice? (99% ryb poustim, jen by me to zajimalo)
V pstruhovym reviru je zase vyslovne napsano, ze zaroven s ponechanim si treti uslechtily ryby konci denni lov, ale kolik si muzu nechat kusu skodny (stika, candat, bolen…)? Znamena to, ze pokud nepresahnu 7kg a budu mit jen 2 lososovity ryby, muzu chytat mit v baglu treba 10 stik, 5 bolenu a zaroven dal chytat???
1)vykladam si to spravne?
- jestli ano, nemyslite, ze je to velka dira v RŘ????
dotaz začátečníka
26.4.2012 | dave76 | Feeder | 18.320 zobrazení | 26 odpovědí
Ahoj lidi, nekamenujte mě za tento dotaz, vím, že feeder technika vyžaduje své náčiní, ale byl jsem obdarován níže uvedenou sestavou a rád bych se zeptal, zda-li je možné s těmito proutky chytat i na feeder ?
navijáky – 2× SPRO freeliner lcs 560 děličky – 2× SPRO Royalty Carp 360 / 3,25 lbs
Díky moc !
