Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle počtu příspěvků ku počtu zobrazení

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Kaprové pruty SPRO? necteno

4.5.2005 | MiraPr | Pruty | 8.457 zobrazení | 12 odpovědí

Může mi někdo poradit, který z těchto nebo jiných prutů si mám vybrat? Chodím na malou řeku, rybníky i na Orlík. Určitě uvažuji 3 dílný. Nevím si rady s 1) Jestli 3,60m nebo 3,90m ? 3lbs

  1. Jestli typ SPRO

    a)Shadow X Power Carp (cca 2000,– kč)

    b)Titanex Carp (cca 1800,– kč)

    c)Strategy Carp (cca 3400,– kč – manželka
    mě vyhodí z baráku)

    d)Strategy Experience (cca 4000,–kč -
    totéž jako c))

  2. Je nějaká kvalitnější značka v těchto cenových relacích 2000,– resp. 4000,– kč?

Díky za doporučení Míra

3,90m 3 – 3,25lbs. Titanex 2255 Kč, Shadow X Carp 2409 Kč, Strategy Experience 4500 Kč. Z důvodu nízké ceny se přikláním k Titanex, ale obávám se, že nejde o originál od výrobce, protože není uveden v jejich katalogu.www. spro. nl Budu rád za každou radu.

Dělička nebo teleskop ? necteno

12.2.2016 | Twisp258 | Položená | 5.633 zobrazení | 8 odpovědí

Zdravím, přemýšlím o zakoupení nových prutů. Chtěl bych se zeptat jestli je velký rozdíl mezi děličkou a teleskopem. Chytám na řece (Labe), chytám všechny druhy ryb. Poraďte děkuji. Výhody a nevýhody těchto dvou druhů prutů :)

Mrtvá ryba jako nástraha? necteno

7.7.2007 | bačus | Sumcařina | 4.215 zobrazení | 6 odpovědí

Ahoj. Nejprve bych rád poděkoval všem, kteří mi radili v nákupu vercajku na sumce (smekací naviják nebo multiplikátor?). Mám ale další dotaz. Dá se při lovu s podvodním splávkem na řece, použít jako nástraha mrtvá ryba? Na stojaté vodě by to byla asi blbost, ale na řece by to snad vadit nemuselo. Nebo se pletu? Dík Bačus

rybářská blahopřání necteno

27.4.2008 | monaster | chytej.cz | 3.529 zobrazení | 5 odpovědí

pánové a dámy nevíte kde sehnat rybářská přání a blahopřání? díky

brodici kalhoty z pvc nebo nylonu necteno

11.6.2015 | Golfic | Vaše názory | 3.511 zobrazení | 5 odpovědí

Zdravim prosim vas jsou lepsi brodici kalhoty z Pvc nebo nylon? dekuji .............­.............­.............­....

Pruty Black Star 3D necteno

9.11.2007 | Kulik | Pruty | 2.826 zobrazení | 4 odpovědi

Vážení, mám v úmyslu si pořídit nové pruty a zatím jsem se přiklonil k prutům Black Star 3D (13ft/3,5 Lb) a to proto, že bych chtěl pruty pro snadnou přepravu, dobrý odhoz, ale i příjemný pocit při zdolávání menších ryb. Prosím ty kolegy rybáře, kteří mají zkušenosti s těmito pruty o jejich názor na mou volbu a nebo radu, které jiné pruty by mi doporučili. Děkuji za poznatky i rady. Petrův zdar.

zaměstnání necteno

9.12.2008 | yerrx | Ryby | 2.817 zobrazení | 4 odpovědi

Chtěl jsem se zeptat, jaký asi plat dostávate v oborech zemědělství, rybářství. Je to výzkum do školy a samozřejmě to nebudu nikde rozhlašovat. Představoval bych si to tak že napíšete

povolání – plat

díky moc

Housenka necteno

4.7.2008 | Zakin | Položená | 2.813 zobrazení | 4 odpovědi

Dnes jsem byl vláčet na Mži. Byl jsem bezrybka, ale po báglu mi lezla krásná housenka. Já vím, že to není rybářské téma, ale najde se nějakej entomolog a řekne mi čeho je to housenka. Jen tak pro zajímavost. Fotky jsou v fotoalbu – ZVLÁŠTNÍ ÚLOVEK. Díky

Dvojobratlíky Owner necteno

12.6.2005 | aspius | Ostatní nádobíčko | 2.108 zobrazení | 3 odpovědi

Ako sa Vám pri prívlači osvedčili dvojobratlíky, resp. dvojobratlíky s karabínkou od Ownera?

Putování woblerů necteno

10.2.2012 | Hony | Přívlač | 37.690 zobrazení | 53 odpovědí

Putování woblerů a jiných vláčecích sarapatiček. Stalo se Vám, že vámi utržená vláčecí nástraha byla vylovena někým jiným, a nebo jste vylovili nástrahu někoho jiného? Mě se to stalo několikrát v obou případech. Naposled jsem vyvláčel samodomo woblera a docela by mne zajímalo odkud se v Praze Troji objevil.

Sumci a soukromý revír necteno

10.10.2011 | Honza1.2.3 | Domácí revíry | 29.113 zobrazení | 41 odpovědí | upravit

Ahoj,napadlo mě že bych zkusil udělat soukromý sumcový revír.A zajímá mě váš názor, ať je jakýkoliv.Má někdo s něčim takovým zkušenosti???Nez­náte někoho kdo se o něco podobného pokoušel a nebo provozuje??Jdem mi o to jestli je to vůbec reálné.A také sem slyšel že sumec je učenlivá ryby a jde o to když se jednou chytí jestli bude brát ještě dál. Aby to pak nevypadalo tak že budou jen plané záběry atd.Budu rád za každý názor díky.

feederové špičky necteno

20.3.2011 | Adam55 | Feeder | 12.047 zobrazení | 17 odpovědí

Zdravím všechny feedraře, chtěl bych se zeptat jestli se dá dát na tvrdší prut měkčí špička aby byli vidět i ty nejjemnější zábery. díky za odpovědi

kam na ryby s rodinou necteno

30.6.2012 | artík | Domácí revíry | 9.201 zobrazení | 13 odpovědí

Ahoj , chci vás poprosit o radu kam s rodinou na týden k vodě ? Chtěl bych vzít rodinu na ryby pod stan ať maj holky zážitek . Poradí někdo kam ? Nejlépe SEVERNÍ ČECHY – řeka nebo rybník není problém . Dále vás poprosím o radu co vše sebou na cca 5dní u vody ( bude to první akce ) , nepůjde ani tak o to nachytat hodně ryb ,ale užít si týden v přírodě . Díky za rady .

Kde sháníte větší množství bílích červů necteno

18.8.2010 | Kantik | Závody | 5.676 zobrazení | 8 odpovědí

Jedu na závody a jediné, co mi ještě chybí, jsou bílí červi. Při tomto počasí si je moc nemohu vypěstovat a tak se chci zeptat, kde bych vzal alespoň 0,5 l červů, nejlépe v Jihočeském kraji.

Prut do kapsy necteno

11.8.2014 | Bertas1975 | Ostatní nádobíčko | 5.666 zobrazení | 8 odpovědí

Dobrý den, rád bych se Vás zeptal na názor, zda toto miniaturní nádobíčko je vůbec k něčemu či není http://www.smartstore.cz/…a-tuzka.html?… Vybral jsem si tuto sadu jako dárek pro přítele rybáře, ale teď vůbec nevím, zda ho to potěší a zda to vůbec někdy bude moci využít. Děkuji za Vaše názory.

Pstruh duhový - potrava necteno

2.9.2006 | Vichrzhor | Muškaření | 4.966 zobrazení | 7 odpovědí

Ahoj všichni, zrovna jsem dokuchal dnešní úlovek pstruha duhového a provedl rozbor obsahu žaludků kvůli zjištění potravního spektra. Vzhledem k velikosti a stavu ploutví si myslím, že se jednalo o duháky, vysazené v polovině srpna místní MO do revíru. Překvapilo mě, že u dvou z nich jsem našel v žaludku filtr z cigarety – možná jim to připomínalo krmné granule. Máte podobné zkušenosti? Lovíte někdo na napodobeniny granulí? Dík za odpovědi!

Štěchovice necteno

7.2.2007 | Kosák | Přívlač | 4.961 zobrazení | 7 odpovědí

Chtel bych se zeptat, jak to tam ted vypada… Nikdy jsem tam nebyl ale dozvedel jsem se, ze se tam daji chytit pstruzi, muzete mi podat nejake info??? Dekuju

Polička necteno

22.2.2016 | JacobK | Domácí revíry | 4.269 zobrazení | 6 odpovědí | upravit

Ahoj, jaké máte zkušenosti s cíleným novém pstruhů na jejich pstruhovém rybníku. Vývoj velikosti a množství úlovků, služby atd. Já tam tak párkrát do roka zajedu, ale nikdy jsem nechytl větší rybu jak ± 35cm. A to se ještě vždy dozvím při nákupu povolenek pohádky o lososácich, to někdo znáte tento poddruh, nebo je to bajka místních…Možná by bylo super založit fórum o soukromých pstruhových stojácích. S reálnými zkušenostmi a postřehy.

KINGFISHER CARP 360 2.75LBS necteno

25.11.2007 | morho2 | Kaprařina | 4.242 zobrazení | 6 odpovědí

nazdar chlapi…som mlady a nechcem vela vrazat do prutov…ne nete som si nasiel prut KINGFISHER CARP 360 2.75lbs…je z uhlikoveho kompozitu a je osadeny sic ockamy…rucka je penova.mate prosim vas nijake skusenostiPS:je vyobrazeny na stranke www.rybarskepotreby.eu a stoji 1000kc

Jaký naviják na match prut? necteno

11.4.2008 | Phoenix410 | Navijáky | 3.542 zobrazení | 5 odpovědí

Ahojte všeci. Hodlám si pořídit match prut od Triany – Eagle Fuji a hledám pro něj vhodný naviják. Cena navijáku by se měla pohybovat do 1700,– Při lovu hodlám používat maximální tloušťku koncového vlasce 0,18mm, ale spíše budu používat 0,14 – 0,16mm. Jestli máte někdo nějaké zkušenosti s navijákama pro match pruty tak mi prosím poraďte. Předem díky.