Chytej.cz

Diskuzní fórum

témata seřazena podle posledních příspěvků v dané diskuzi

Založit nové fórum.



vyhledává se jen v názvu a popisu fóra

Jaký prut vybrat? necteno

28.4.2015 | Magdaléna B. | Pruty | 6.474 zobrazení | 18 odpovědí | upravit

Dobrý den, syn je vášnivý rybář a za pár týdnů má narozeniny. Přemýšlíme co mu pořídit a napadl nás nějaký lepší prut. Bohužel se v tom vůbec nevyznáme a tak hledám na internetu. Je toho ale tolik, že nevím, který vybrat. Poraďte mi prosím na jaké pruty se zaměřit, popřípadě nějaký obchod, kde jsou pruty kvalitní.

spánek u vody? necteno

1.1.2010 | Ciffik | Vaše názory | 58.849 zobrazení | 491 odpovědí

Zdravím všechny, jaký je váš pohled na rybáře, co si nahodí, dají pruty do pípáků a odeberou se do bivaku spat? (přes večerní a ranní hodiny) a tímto stylem chytají třeba týden…za jakékoliv reakce díky…

Víkend CHYTEJ. CZ bez ryb, ale o rybách! necteno

19.1.2005 | toulovec | chytej.cz | 23.162 zobrazení | 243 odpovědí

Dovoluji si Vás předběžně pozvat na malou akcičku, která mi maličko přerostla přez hlavu, takže když už něco organizuju, tak ať je veselo.

TERMÍN: 18. – 20. 2. 2005 MÍSTO: Vranice, Toulovcovy Maštale, ubytovna TJ Jiskra LItomyšl, okres Svitavy BLIŽŠÍ URČENÍ MÍSTA: na mapě hledejte zhruba průsečík obcí Jarošov, Proseč, Nové Hrady

PROGRAM: vázání much, výroba woblerů made by BigMike ............ a ostatní vychytávky z dílny chytejáků. Kdo co umí předvede ostatním. Navrhována byla i mírná turistika, neb lokalita je v nádherné přírodě, ale to necháme na každém osobně. Pokud bude mrznout, budete mít možnost třeba dopoledne zajet zalovit na 13 km vzdálenou Poličku na dírky … Iniciativě se meze nekladou, ale hlavním programem bude rozhodně vázání hmyzu , pokec atd…

Cena za nocleh by neměla převýšit 100 Kč a na ostatních výdajích se domluvíme. Chata je vybavena společnými WC, sprchami, velkou společenskou místností s krbem, velikou jídelnou. Neb je po sezoně a část vybavení je v údržbě nebo v čistírně, bude nutno si přivézt vlastní lůžkoviny nebo spacák ))).

Vhodný dárek pro rybáře necteno

19.10.2015 | Žena Rybáře | Vánoce | 13.376 zobrazení | 24 odpovědí | upravit

Ahoj rybáři,

po zběžném shlédnutí eshopů s potřebami pro rybáře za účelem vyhledání dárku pro mého manžela jsem se rozhodla raději navštívit rybářské fórum a nechat si poradit od zkušených lidí. Muž je z důvodu nedostatku času pouze občasným rybářem ( max 10 x do roka)a chytá pouze naprosto průměrné ryby. Základní vybavení má, ráda bych mu však udělala radost a něco málo dokoupila. Vybrala jsem rybářskou tašku a chci ji něčím vyplnit (žádné speciality, ale univerzální kousky). Co mám tedy nakoupit? Nějaké háčky, obaly, návnady …? Předem velmi děkuji za odpověd.

Domácí elektrická udírna ANUKA necteno

22.4.2005 | Berta | Ryby | 17.234 zobrazení | 18 odpovědí

Na webu www. anuka. cz je nabízena malá domácí el. udírna. Vypadá to lákavě a jednoduše. Máte někdo osobní zkušenost?

rybářské auto necteno

27.3.2009 | Robur | Ostatní nádobíčko | 84.482 zobrazení | 416 odpovědí

mám složite dilema, rozhoduji o větším rod. voze a mám dost suprové nebídky, ale autům nerozumím, krom toho, že dobře smlouvám:-D. Poraďte. 1/ Roomster 1,4 63kw, prům. spotřeba 6,8 zavazadl. prostor 450 – 530, elektrony, central s DO, klima, rádio, sign. parkování, okna v elektrice, bez metalízy cena 304700

2/ oktávka kombi tour 1,6, 75kw prum. spotřeba 7,1 , plech. kola, klima, central bez do, rádio, bez parkovacího senzoru, bez metalízy za 327 000

3/ můj favorit Dacia logan MCV arktica 1,5dci, 63kw v plé výbavě, s metalízou a elektrony 295000, spotřeba 5,2. S tím, že Renault by tu mojí fábii combi vykoupil za 100000 1,2 rv 2004/6 a najeto 61000 bez klimy.

Co byste vybrali, 4 členná rodina + větší pes?

Maďarsko necteno

26.3.2013 | romy01 | Rybaření v zahraničí | 6.545 zobrazení | 11 odpovědí

Zdravim všechny. 1. května odjíždim do Maďarska na kapry a amury na soukromý revír.Je to asi 30km pod Budapeští. Je to moje první výprava. Poraďte, jaké příchuti boile jsou v tuto dobu nej. Nějaké sladší, nebo masové příchutě? Díky za radu.

Roman

Sbírání žížal necteno

26.5.2004 | Chose | Ryby | 19.132 zobrazení | 40 odpovědí

Četl jsem v diskusi něco o elektrikaření o co go?Jak si opatřujete žížaly jinak?

P E L E T Y a jejich výroba doma necteno

21.5.2012 | vovo | Kaprařina | 39.863 zobrazení | 12 odpovědí

Ahoj chtěl bych dělat domácí pelety se kterými bych chtěl krmit. Receptů a návodů je na internetu hodně ale nikde nejsou dostatečně vysvětleny 3 věci. Za 1. Dávat vejce do pelet či ne? někde je napsáno ano někde zase ne co se vám osvědčilo více. Za 2. Jak dlouho pelety sušit? chci snimi krmit takže rozpad mezi 4–8 hodinami Za 3. Vařit je nebo sušit nebo péct ať už v troubě či mikrovlnce nebo nad parou tohle vše bylo na internetu v navodech ? zase co se vám osvědčilo více. Klidně poraďte i svůj osvědčený recept

Pište a poradte prosím

Rybářské hodinky necteno

4.10.2013 | MajklM | Ostatní nádobíčko | 8.355 zobrazení | 19 odpovědí

Zdravím, předem se omlouvám, pokud je toto téma špatně zařazené. Chci si kupovat nové hodinky a chci vás poprosit o doporučení hodinek nebo aspoň značky hodinek. Měly by samozřejmě být odolné vůči vodě, pevné, nejlépe mechanické a analogové. Uvítám kompas, stopky a budík, ale není to nezbytné. Jaké hodinky vozíte na ryby vy?

Návleky na boty necteno

9.9.2006 | mirmen | Ostatní nádobíčko | 3.621 zobrazení | 10 odpovědí

Situaci zná asi každý, kdo se pohybuje na jílovitém nebo blátivém terénu. Vycházka kolem vody, s kotníkovou obuví. Na konci lovu nános bláta až ke kolenům. Řešením by mohlo být použití návleků, viz.ilustrační foto. Máte někdo zkušenost nebo názor na jejich použití?

Jaké polarizační brýle? necteno

18.8.2011 | holatkojan | Ostatní nádobíčko | 23.265 zobrazení | 38 odpovědí

ahoj,mám dotaz mužete mi poradit náké polarizační brýle? nejlépe z vlastní zkušenosti. na trhu jich je tolik že je těžké se v tom orientovat.. využití by mělo být rybařina a za volantem. děkuji za rady.

Zkušenosti se SPIDERWIRE Ultracast necteno

11.5.2015 | Vláčkař-CZ | Přívlač | 5.007 zobrazení | 13 odpovědí

Zkušenosti se SPIDERWIRE UltracastZdarec lidi, sezóna přívlače se blíží a já se rozmýšlím, jestli koupit na svůj vláčák na UL přívlač ( akce 0,5 – 10g ) vlasec nebo šňůru. Docela se mi zalíbila pletenka od známého výrobce Spider: http://www.tropicliberec.cz/…ledna-po-1m/ . Máte s ní nějaké zkušenosti? Je to dobrá investice? Právě se bojím, abych nebyl zklamaný stejně, jako z nanofilu od Berkley. Jinač k průměru bych chtěl ten 0,12mm.

Slapy-ubytování necteno

23.1.2008 | jerry1 | Domácí revíry | 3.499 zobrazení | 5 odpovědí

Nevíte prosím někdo o ubytování na Slapech někde u vody, v chatce s cenou kolem 300 KČ noc za osobu, kde by se dalo chytat a relaxovat v klídku , bez davu jidí?. Termíny kolem 16.6 a 15.10 vždy na 6–7 dní.Stačí aby si mohl člověk něco ohřát k jídlu uvařit, WC a lednice s mrazákem,umyvadlo a postel. díky www.cernyfrantik@seznam.cz na Orlík jezdím již 8 let a chci změnu.

Rybník na zahradě necteno

8.8.2006 | okoun 1 | Ryby | 5.432 zobrazení | 12 odpovědí

Chtěl bych si udělat malej rybník(12m D-10m Š)pro kapříka.Přítok z dešťové vody(firma+hala-700m2)okysličování čerpadlem.Má někdo zkušenosti.Co udělat a co ne.

Kam jet za super rybařením? necteno

21.1.2012 | Martina123 | Domácí revíry | 25.537 zobrazení | 17 odpovědí | upravit

Mohla bych poprosit o doporučení na pěknou rybářskou dovolenou v ČR? Chci otcovi koupit pobyt u nějakého revíru, kde by si opravdu výborně zachytal,nejlépe i trofejní kousky.Mělo by tam být ale i ubytování s možností občerstvení.Mohli byste mi napsat pár tipů?předem moc díky, Martina

Zahrádkaři.....na Sokolovsku necteno

26.3.2009 | Maťko | Domácí revíry | 31.388 zobrazení | 75 odpovědí

Lepši je posedět než rýpat........­..Kdyby bylo možno tak to to téma by se mohlo smazat. Děkuji M.

Prut na pláž necteno

25.12.2013 | tomas54 | Rybaření v zahraničí | 12.421 zobrazení | 31 odpovědí

Ahoj chci se zeptat jaký prut by ste doporučili na chytání malých čudel v Chorvatsku z pláže? Já si vyhlídl tento http://www.tropicliberec.cz/…vijak-zdarma– ale nevím. Prosím poraďte. Děkuji

Rapala Pro Fishing necteno

22.12.2006 | MB | Ryby | 6.360 zobrazení | 7 odpovědí

Znáte někdo hru Rapala Pro Fishing? Podělte se tu s ostatními o své zkušenosti(, rekordy…) z této hry!

Kam na dírky Jížní Č? necteno

19.12.2009 | Mega-Fish | Rybaření na dírkách | 12.568 zobrazení | 31 odpovědí

Zdravím mohly byste mě pokud možno doporučit soukromí revír kde je povolenka za slušnou cenu a člověk si tam i parádně zachytá. Nejlépe někde Táborsko,ČB,Tře­bonsko…díky