Vyhledávání
Diskuzní fórum
témata seřazena podle posledních příspěvků v dané diskuzi
Rybářská škola
23.11.2007 | Kubajs | chytej.cz | 1.975 zobrazení | 3 odpovědi
Chtěl bych se zeptat jestli tam někdo studoval? Co se s tím dá dělat? Co se tam dělá?
Dírky 2007/08
17.11.2007 | Robur | chytej.cz | 2.698 zobrazení | 19 odpovědí
tak kde a kdy se srazíme letos?
Háček
4.11.2007 | Bejdy | Ryby | 2.861 zobrazení | 3 odpovědi
Slyšel jsem že když se háček nevytáhne a nechá se v rybě, vyhnije.Je to pravda?A co se s ním vlastně stane?(Stejně je to takový :-( divný........)
PC hry pro rybáře
16.11.2007 | Novohradecak | chytej.cz | 5.722 zobrazení | 18 odpovědí
PC hry pro rybáře,simulátory
Pruty FOX XT, ES, ELITE
11.11.2007 | Kouba | Pruty | 3.754 zobrazení | 13 odpovědí
Prosím mate někdo tyhle pruty napište jak ste snimi spokojení jak daleko hazite s jakou zatěží…Prosím všechny drobnosti… vybíram si mezi těmahle typy a nemůžu si vybrat tak vas prosim poraďte
Silikonové, dipované nástrahy
15.11.2007 | Piranha | Ostatní nádobíčko | 2.753 zobrazení | 12 odpovědí
Jaký máte názor na tyto nástrahy,které se vyrábějí v podobách masných červů, vosích larev, žížal a třeba písčitých červů.Jsou dipovány v ne zrovna vonných lázních, ale o to jsou pak účinější a lákavé pro ryby
+ a - rybářských servrů
12.11.2007 | bubu | chytej.cz | 6.044 zobrazení | 31 odpovědí
jaké jsou podle Vás
- klady
- zápory
servrů s rybářskou tématikou?
LETOŠNÍ KAPŘI
20.10.2007 | Fish man | Kaprařina | 4.496 zobrazení | 28 odpovědí
Nazdárek jak to vypadalo letos u Vás s kaprama? Nějaký nový osobáček? Popřípadě hoďte i fotku!
Woblery Strike Pro
19.12.2004 | DEATH | Přívlač | 7.644 zobrazení | 20 odpovědí
Tak jsem s hrůzou zjistil,že nejsou tyto woblery skoro známé,nebo k dostání....... Rád bych zde o nich rozpoutal debatu… Pro ty kdo neví o čem je řeč- www. strikepro. com
sumci v okolí loun
25.7.2007 | pike-007 | Sumcařina | 3.193 zobrazení | 4 odpovědi
nevíte někdo o nějakém místě v okolí loun, max. 10km od loun, kde se dá chytit sumec, nemusí to být žádný kapitální kus.
Co se šňůrami přes zimu?
10.11.2007 | dzordzo | Muškaření | 3.572 zobrazení | 10 odpovědí
Může někdo poradit nějaký geniální způsob uložení- uskladnění muškařské šňůry.
Pruty Black Star 3D
9.11.2007 | Kulik | Pruty | 2.828 zobrazení | 4 odpovědi
Vážení, mám v úmyslu si pořídit nové pruty a zatím jsem se přiklonil k prutům Black Star 3D (13ft/3,5 Lb) a to proto, že bych chtěl pruty pro snadnou přepravu, dobrý odhoz, ale i příjemný pocit při zdolávání menších ryb. Prosím ty kolegy rybáře, kteří mají zkušenosti s těmito pruty o jejich názor na mou volbu a nebo radu, které jiné pruty by mi doporučili. Děkuji za poznatky i rady. Petrův zdar.
UL vláčák
5.11.2007 | Stanik | Pruty | 4.252 zobrazení | 22 odpovědí
Pánové, můžu Vás poprosit o radu. Chtěl bych si pořídit nějaký UL proutek na mikrotwistery, 000 a 00 rotačky, popř marmyšky. Zatím vybírám mezi Team Dragonem 1–7g 2,45 nebo 2,7m, Equs Tango DX 1–10g 2,4 nebo 2,7m od Kongeru nebo Shimano Nexave Felchen AX 2–10g 2,1m. Předem díky za vaše rady a názory.
Vary/Sokolov/Kraslice
14.10.2007 | Flash25 | chytej.cz | 2.559 zobrazení | 5 odpovědí
Hledám kolegu na ryby,z 90% vláčka.Možno vyjet i do zahraničí.Napište,pokecáme,a můžem skočit i na pivko. Kraslice a okolí. Jinak v tomto tématu se můžem bavit o čemkoli.
Netradiční nástrahy
6.11.2007 | filip111 | Ostatní nádobíčko | 3.219 zobrazení | 5 odpovědí
piště sem kdo zkoušel chytat např. na Makrelu, Sledě, luncheonmeat, krevety, sýr atd. na našich vodách? podle zahraničních pořadů o rybření je to účinné…
Svratka3
4.11.2007 | Rybar211 | Domácí revíry | 2.401 zobrazení | 6 odpovědí
Ahoj, chytáte někdo v Pisárkách pod splavem na Svratce 3? Máte tam nějaké úspěchy?
Obchod Spoma
5.11.2007 | Tomek | Ryby | 2.526 zobrazení | 8 odpovědí
Velice negativni zkušenost s internetovým obchodem Spoma.cz
Malí kapři
28.10.2007 | Robur | Kaprařina | 3.906 zobrazení | 28 odpovědí
Tak nám vysadili kapry, když pominu termín „vysadilo se“ a každé malé dítě ví, že se to nestalo samo od sebe. Tak tématem otázky je to, jak vtipně odpvědět místním masajům. Fór je totiž v tom, že ryby jsou malé, tak kolem 30 cm, takže při každém vytažení ryby se vede dialog: Na co proboha dávají tak malé ryby, k čemu to je? Atd.
Conolon pro series
3.11.2007 | Ftmči | Pruty | 2.220 zobrazení | 3 odpovědi
Vím,že témat o vláčácích tu bylo moc,ale tenhle jsem tu nikde neobjevil.Abu Garcia Conolon pro series 182cm vrhací zátěž do 12g.Zajímaly by mě vaše zkušenosti s tímto prutem a jeden detail.Počet oček(všude jsou fota pouze rukojeti s jedním očkem).Předem děkuji za všechny odpovědi.
Volframová fólie
29.10.2007 | Axamith | Muškaření | 2.915 zobrazení | 6 odpovědí
Minulý rok jsem na nějakém e-shopu viděl volframovou fólii. Je to obdoba klasické vinilové fólie na hřbítky, ale s přídavkem volframu, takže je těžká. Ideální na těžké blešivce nebo nymfy, ale bohužel jsem už tuto věcičku nenašel v žádné nabídce, ani strýček google neporadil. Nemáte někdo tip, kde to sehnat ??? Díky
