Chytej.cz

Nástraha na KAPRY necteno

20.7.2005 | kkarlos | 3.983 zobrazení | 11 odpovědí

Zajímalo by mne jaké nástrahy na kapy používate v měsíci ČERVENCI a SRPNU. (chytání na fídr)

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 30. července 2005 v 16:12 ® pajda

Nejraději používám kukuřici. Buď nakládanou v solném, nebo maďarskou vanilkovou.

reagovat
Pátek 22. července 2005 v 8:47 ® RASTOK

Celoročne na dažďovku – okrem kapra máš šancu na zubáča, úhora, sumca. krmítko nepoužívam, ako to tu niekto písal, s krmítkom som ťahal prevažne pleskáče a big-červenice

reagovat
Čtvrtek 21. července 2005 ve 23:16 ® HAT

čau kolegové. Já myslím že krmítko na velký kapry funguje jako rušivej element. a přiláká hlevně cejny a ty tam toho kapra vůbec nepustěj. Můj kamarád Tomáš tvrdí že kaprovi vadí i nenačerněný (nový) olovo. Já osobně kapra chytám jen jako náhodnou rybu při chytání na feeder. Poněvač chytám převážně na housku a s krmidlem. Mám rád když to tahá. mám feeder opravdu ultra light a i cejnek ho ohne jako luk. s pozdravem Zdenda HAT

reagovat
Čtvrtek 21. července 2005 v 15:29 ® spechy

Sladká kuku nebo masný červ popř. jejich kombinace mám rád i hnojky nebo kousky rousnic,ale v každým případe mam sebou vždy rohlík!

reagovat
Čtvrtek 21. července 2005 v 10:08 ® kkarlos
kkarlos

Quote: On 2005–07–21 00:33, Klon napsal: Nechtěl bych nikoho naštvat,ale pokud možno tak na krmitka se vybodni,má to dva důvody.

  1. je že tím krmitkem si vyplašíš ryby na dost dlouhou dobu.
  2. to je z mý zkušenosti,že na krmítko nechytíš velkou rybu,stát se to může ale podle mě to je spíš náhoda.

já chytám klasicky s olovem a za nastrahu používám – kuku,houskový boilies,klasický boilies,rousni­ce,pufy atd, a můžu ještě říct že jen s tím olovem jsem chytal kapry od 80 cm výš,největší měl 98 cm z Labe,což se my s krmítkem nikdy nepovedlo spiž tak do těch 70cm.
jinak pokud to chceš na jídlo a ne na foto tak klidně krmítka používej Tt. snad jsem pomohl :-D D Co je vlastně to PUFY???

reagovat
Čtvrtek 21. července 2005 v 1:33 ® Klon
Klon

Nechtěl bych nikoho naštvat,ale pokud možno tak na krmitka se vybodni,má to dva důvody.

  1. je že tím krmitkem si vyplašíš ryby na dost dlouhou dobu.
  2. to je z mý zkušenosti,že na krmítko nechytíš velkou rybu,stát se to může ale podle mě to je spíš náhoda.

já chytám klasicky s olovem a za nastrahu používám – kuku,houskový boilies,klasický boilies,rousni­ce,pufy atd, a můžu ještě říct že jen s tím olovem jsem chytal kapry od 80 cm výš,největší měl 98 cm z Labe,což se my s krmítkem nikdy nepovedlo spiž tak do těch 70cm.
jinak pokud to chceš na jídlo a ne na foto tak klidně krmítka používej Tt. snad jsem pomohl :-D D

reagovat
Čtvrtek 21. července 2005 v 0:08 ® Chose
Chose

kukřice z plechovky,vnadím kousek od břehu z ruky vnadícímy koulemi. směs kuku a ovesné vločky,lovím feederem. nebo případně na mlaskačku na chleba z hladiny. velmi úspěšné…

reagovat
Středa 20. července 2005 ve 23:43 ® Butch

hlavně používám foukanou kukuřici ke krmítku a když nejsou v dosahu kačeny, tak chleba na mlaskačku

reagovat
Středa 20. července 2005 ve 22:28 ® Tomik
Tomik

foukaná pšenice

reagovat
Středa 20. července 2005 ve 22:25 ® 

ja používam hlavne puffy s vanilkovou príchuťou a občas pridám kuku bonduelku. Do krmítka dávam zmes feeder od Lorpia,je to zelené balenie a pridávám trochu hrubej kukuričnej múky…

reagovat
Středa 20. července 2005 ve 22:10 ® Budra

Hlavně žížali , červy a občas menší velikosti boilie (10–18mm)

reagovat