Chytej.cz

Jaká je nejlepší nástražní rybička na CANDÁTY?? necteno

7.6.2005 | kkarlos | 19.306 zobrazení | 69 odpovědí

Poradíte mi jakou mám zvolit nástražní rybičku na CANDÁTY??Díííík za radu!

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 7. listopadu 2006 v 18:15 ® Sum Sum
Sum Sum

Ja mam nejlepsi vysledky s plotkama od 3 do 5 cm s polistyrenem v tlamicce:o)))

reagovat
Úterý 7. listopadu 2006 v 7:39 ® vsetinek

Já nejraděj chytám na hrouzky, na Cidlině pod splavem jich nachytám hodně. Ale candát nepohrdne ani cejnkem. Já osobně na okouky nechytám, protože je raděj nechám odrůst a pak si je rád povláčím :-) Používám dip na candáty, ale nepřijde mi to dvakrát účinné, ale když jsem za to dal 175,– tak to zdělat musím :-D

reagovat
Úterý 7. listopadu 2006 v 1:03 ® Gagi

Každá dravá ryba potírá ,,konkurenci" takže převážně lovím na ježdiky (těch je u nás hojnost), případně na malé okounky. Ps: Nej. nástražní rybkou je stejně candát 8cm :-)) .

reagovat
Pondělí 6. listopadu 2006 ve 23:39 ® Hora
Hora

pro mě byla nejúspěšnější plotička,nebo ouklejka 6 – 10 cm,bez krmení polystyrenem.Max napustit vzduchem injekční stříkačkou.

reagovat
Pondělí 6. listopadu 2006 ve 21:32 ® okoun 1
okoun 1

Já nej.úspěch okoun velikost????Jak kdy 5…15cm Pak hrozek.Polystyren dávám jen na položenou.Ať nezapadne mezi kameny.

reagovat
Pondělí 6. listopadu 2006 ve 21:00 ® njesek

já používám čerstvou,na nadnášení kulička polystyrenu do tlamky nebo ji nafouknu stříkačkou

reagovat
Pondělí 6. listopadu 2006 v 19:55 ® barn
barn

já je chytám na hrouzky a plotičky velikost kolem 10cm.Polystyren vůbec nedávám.Jen jsem je občas dipoval,ale nemyslím že to bylo nějak účiný.

reagovat
Pondělí 6. listopadu 2006 v 17:27 ® Petr Dědič

candát je čištič vody a veme pomalu každou rybičku,ale já je chytám většinou na živí s polisťákem nad háčkem…

reagovat
Pondělí 6. listopadu 2006 ve 14:18 @ DanielGraf reakce na …

Nejvíc se mi osvědči hrouzánek 5–10cm

reagovat
Pondělí 27. června 2005 v 9:09 ® Francek

Já chytil nejvíce candátů na okounka okolo 8 cm. Chytal jsem vždy na mrtvou rybyčku, ale nikdy sem jí nedával do tlamy polistyrén. Asi to budu muset tak zkusit

reagovat
Pátek 17. června 2005 ve 12:24 ® gadasnik

ouklejka,přes den nechat na sluníčku zasmrádnout,podle potřeby použít polystyren do tlamky a šup s tím pod břeh.

reagovat
Pátek 17. června 2005 v 8:49 ® vsetinek

Já jsem včera seděl na candáta 5 hodin a ani nepotáhl. Ale byla to voda kde je to samá tráva. Dneska to zkusím jinde

reagovat
Pátek 17. června 2005 v 0:19 ® Kyslik
Kyslik

dneska jsem vytáhl dva candoše a měly v sobě každý po 1 okounu. já je chytil na ploťky 8cm

reagovat
Čtvrtek 16. června 2005 v 16:57 ® Wobler

JA TI PORADIM NEJLIP CHYTEJ NA RYBYCKU KTEROU ULOVIS V TE VODE KDE CHCES CHYTAT TY CANDATY

reagovat
Středa 15. června 2005 v 9:46 ® joba

Mě nejvíc fungovali hryzani, v klidnější vodě na živýho, pod jezem v proudu brali i na mrtvolky

reagovat
Úterý 14. června 2005 v 8:20 ® atsip

Candát, šťuka, sumec má domov v popadaných stromoch, pod koreňmi, podmytými brehmi a inými prekážkami. Ak zoberieš čln a prejdeš vodu, ktorú poznáš, prípadne ideš na celkom novú a prezrieš si miesta, kde by mohol byť a mu tam do jeho obývačky pustíš na plaváku hlavne hrúzika, ale aj inú rybku žijúcu prevažne na dne, ktorá robí pri tom sústavný pohyb, tak máloktorý tomu odolá. Ak vyjde na lov mimo úkryt, tak tam už sú podmienky iné, tam je dobrá rybka, ako je tu už viackrát písané s polystyrénom v papulke.

reagovat
Pondělí 13. června 2005 ve 22:35 ® Candatar

hagrif: To je přesně moje řeč. Prostě ta která je na tom určitém revíru hojná, ta je na candáta dobrá. Takže na většině našich vod to budou: plotice, perlín, ouklej a okoun.

reagovat
Pondělí 13. června 2005 v 18:58 ® hagrif

Já si myslím, že nejlepší rybička je ta, která se na revíru nejvíc vyskytuje. Někde je to bělička jinde hrouzek to se prostě, která je nejlepší nedá určit.

reagovat
Neděle 12. června 2005 v 10:34 ® Blaza

Nejlepší je jednoznačně piskoř

reagovat
Neděle 12. června 2005 v 10:26 ® kostnak
kostnak

chytaval som na belicky 5–7cm. ale na oravskej priehrade som videl a skusil chytat na belicky okolo 15cm a uspesne. mozno je to tym, ze su tam bezne belicky 20+.

reagovat
Neděle 12. června 2005 v 10:17 ® xycht

Zcuter: 12cm jsou už podle mě moc velký rybky na candáta. ale když to funguje proč ne mě se stává, že nejlepší uspěchy jsou s rybkama kolem 5–7cm

reagovat
Pátek 10. června 2005 ve 21:43 ® Zcuter
Zcuter

ja mam kámose ktery chitil nejednoho candáta na malé ploticky(okolo 12cm)

reagovat
Středa 8. června 2005 ve 20:09 ® Tomik
Tomik

hrouzek , nebo plotička.

reagovat
Středa 8. června 2005 v 15:38 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

Jedině na umělou

reagovat
Středa 8. června 2005 v 15:32 ® pif
pif

ještě sem si vzpoměl,že jeden rok šli kandidáti unás na přehradě jen na jednoháčku napíchnej chumel z potěru!!!!!!!!!!­!!!!!!!!nic jinýho prý nechtěli. jak sem koupil,tak prodávám.

reagovat
Středa 8. června 2005 ve 14:47 ® 

mrtvý perlýnek nebo plotička do 10 cm a nacpat polistirenem a na jemno.

reagovat
Středa 8. června 2005 ve 12:08 ® RASTOK

Chytám už len na umelé nástrahy, ale ako „mäsiar“som mal najväčšie úspechy na živú 8–12 cm beličku /oukleja/ našitej na 30 cm náväzci s 5 gramovým olovkom, belica má skvelú vlastnosť, že sa drží vo vodnom stľpci, narozdiel od červenoočiek, hrúzikov. tie sú vhodné skôr na plávanú

reagovat
Středa 8. června 2005 ve 12:05 ® piskot
piskot

Jake:Mi jsme dávali přiměřenou kuličku polystyrenu do tlamky a napichovat za tlamku.

reagovat
Středa 8. června 2005 v 11:36 ® jake
jake

Za co tu mrtvou rybku nadlehčenou polystyrénem napíchnout? Za hřbet nebo za tlamku? Vloni jsem chytil candoša jen jednoho na mrtvou ouklejku napíchlou za tlamku, ale bez polystyrénu. Je s polystyrénem opravdu větší šance na úspěch? Kam se strká (ten polystyrén) ? Předpokládám, že do tlamky.

reagovat
Středa 8. června 2005 v 10:55 ® atsip

keď chytáš z člna na plavák v stromoch, tak živý hrúzik je tá najlepšia rybka. Na položenú sú najlepšie mŕtve rybky.

reagovat