Chytej.cz

Sraz Chytej. cz Anketa necteno

22.5.2005 | Tomucha | 447.439 zobrazení | 9.636 odpovědí

Sraz Chytej. cz AnketaVše o srazech CHYTEJ.cz

Aktualizováno pro rok 2017 Přátelé, letos to vychází na 6. – 8. 10. Jiný termín už není volný. Jestřabice jsou prostě narvané. Museli i zdražit – tzn. letos by to bylo o 300,– KČ dražší. Co vy na to? Přihlašování a článek později

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 26. srpna 2018 v 19:18 ® Padis reakce na …
Padis

Mysak1> fajnové už se těším

reagovat
Neděle 26. srpna 2018 v 15:21 ® Mysak1

Tak bando jak jsem psal níže, byl jsem se dnes mrknout na rybníku Staříč. Musím pochválit LeaC za výběr lokality. Rybník je opravdu suprový ,rybky v něm plavou a zázemí je velice solidní. Kdyby nedejbože nám chtěl sraz propršet vejdeme se všichni pod střechu s krbem, voda teče, elektřina taky a wc splachuje. Břehy jsou rovné a zpevněné takže stany,bivaky a různá šapitó budou stát na rovince. Prosím všechny z vás kteří se chtějí srazu zůčastnit o přihlášení na můj emeil. Peníze nikam neposílejte, skásnu si vás na místě. Uzavírka přihlášek je 15.9. ,popřípadě po naplnění kapacity. Viz moje příspěvky z 9. srpna. Čuspivo

reagovat
Sobota 11. srpna 2018 ve 13:02 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

casper> Línej pražák, co ani nezahraje, tak co s ním? Pendolinem do Ostravy bez sparťanský vlajky a čepice :-)) Zabalit do strečovky i s autem a kytarou??;-) https://youtu.be/OFaGyQov8bc

reagovat
Pátek 10. srpna 2018 v 17:51 ® kubas reakce na …
kubas

Mysak1> Mě to taky sere a nenadělám s tím nic bohužel :-(( … Příště, svět se nezboří ;-) .

reagovat
Pátek 10. srpna 2018 v 10:01 ® Mysak1 reakce na …

kubas> Stím bohužel nic neudělám, mrzí mě to. Docela dlouho jsem tě neviděl. :-((

reagovat
Pátek 10. srpna 2018 v 9:25 ® kubas reakce na …
kubas

Mysak1> Já bych jel, leč tento víkend nemůžu jak jsem psal, škoda :-(( .

reagovat
Čtvrtek 9. srpna 2018 v 19:49 ® Padis
Padis

Já dorazím.Pruty nevím jestli budu brát a spaní nějak dopadne.Pojedu vlakem.Už teď se těším

reagovat
Čtvrtek 9. srpna 2018 v 11:30 ® Mysak1

INFO KE SRAZU: v sobotu 25.8. jedu osobně na rybník za panem majitelem takže poté dám info ohledně ubytování , z kusých informací které mám zatím k dispozici to vypadá ,že pár lidí by hlavu mohlo pod střechou složit ale spíše počítejte s vlastním zázemím. INFO K DOPRAVĚ: počítáme s tím,že vás kteří pojedete vlakem v pátek dovezeme z nádraží na místo a v neděli zpět.

reagovat
Čtvrtek 9. srpna 2018 v 8:41 ® Mysak1

pivo !!!!!! SRAZ BUDÉÉÉÉ !!!!!!pivo Kolegové, kamarádi srazíme se 21.-23.9 2018 na soukromém revíru nedaleko Frýdku-Místku. Zde odkazy: www.suder.cz a www.soukromerybarskereviry.cz/…bolov-staric .Hlavní rybou amur, jeseter,kapr,LÍN , dravci (možnost přívlače). Celý revír máme rezervován pouze pro nás. POZOR: háčky bez protihrotu nutností! Cena 1500,– kč/osoba. V ceně: 48hod nonstop povolenka chyť a pusť,pronájem areálu ,pivo a jídlo po celou dobu srazu. Nerybařící doprovod 700,–kč. Děti do 10ti let zdarma. Nebudu tvořit žádný přihlašovací formulář, vás kteří se přihlásili tady v anketě mám napsané ale přesto poprosím o oficiální přihlášení na můj emeil vybiral77@seznam.cz .

reagovat
Čtvrtek 9. srpna 2018 v 7:54 ® Mysak1 reakce na …

kubas> Bohužel nelze. :-((

reagovat
Čtvrtek 9. srpna 2018 v 7:53 ® Mysak1 reakce na …

Prutos> Ano je mi to prd platný ale budu rád když dorazíš.

reagovat
Středa 8. srpna 2018 ve 23:41 ® kubas reakce na …
kubas

Mysak1> Přesuň termín, jinak mě naseres :-D !

reagovat
Středa 8. srpna 2018 v 17:48 ® Prutos reakce na …
Prutos

Mysak1> Ahoj. Napřed radost, že se přece jen srazíme..ale furt jsem si nemohl vzpomnět co mě tam nesedí. Datum…koliduje mi to s jinou akcí :-(( Účast bych ještě úplně nevyloučil, ale když ti dám vědět za měsíc, tak je to prd platný…

reagovat
Středa 8. srpna 2018 v 10:47 ® Mysak1 reakce na …

casper> Ale takový lidi jako tam nikde nepotkáš. Nebo jak piše čert ,ve čtvrtek pinďulinem ku mně (to máš 2 hod) no a v pátek ráno vyrazime do ovy. Popř. si tam naplánuj koncert a Džigit ti udělá promo.

reagovat
Středa 8. srpna 2018 v 10:16 ® džigit reakce na …

casper> twl,Pinďulinen za tři hoďky ;-)

reagovat
Středa 8. srpna 2018 v 10:03 ® casper reakce na …
casper

Mysak1> Myšáku rád bych někam dojel, ale tedy Ostrava je pro mě fakt z ruky :-D

reagovat
Úterý 7. srpna 2018 ve 12:35 ® Mysak1

Takže už je nás něco kolem dvaceti, protože Ostravu počítám kompletní ( maj to rozkazem ). Čekám ještě na vyjádření západu, severu ( obr, vagi, shrek atd.) a lidí kolem Davida. O víkendu už více informací.

reagovat
Úterý 7. srpna 2018 v 11:44 ® Robur
Robur

teoreticky bych mohl, nemohu tomu uvěřit, ale mám volno

reagovat
Středa 1. srpna 2018 v 16:24 ® prcek09
prcek09

My bohužel letos v tomto termínu bohužel nemůžeme. Snad to dopadne příští rok. Každej rok to nemá chybu

reagovat
Středa 1. srpna 2018 ve 13:49 ® kubas
kubas

Mysak1> U mě je to bohužel jeden z mála víkendů, kdy nemůžu, kurvafix :-(( !

reagovat
Středa 1. srpna 2018 v 11:15 ® džigit reakce na …

Mysak1> je v tu dobu slaměný a s ratolestma ;-) Fšeckich zdravi

reagovat
Středa 1. srpna 2018 v 11:10 ® Mysak1 reakce na …

džigit> okej

reagovat
Středa 1. srpna 2018 v 10:05 ® džigit reakce na …

Mysak1> Lubo spoza lajny se mi omluvil

reagovat
Středa 1. srpna 2018 v 8:02 ® Mysak1 reakce na …

LeoC> Potvrď to!!! Jen se po 10.8. rozhodnem zda to bude ofiko akce či ni!!! Asi sem už moc lidí ze staré bandy nechodí.

reagovat
Úterý 31. července 2018 ve 21:52 ® Padis reakce na …
Padis

džigit> tak tak

reagovat
Úterý 31. července 2018 v 19:14 ® džigit reakce na …

Padis> tat tak,aspoň zkecnem ;-)

reagovat
Úterý 31. července 2018 v 18:31 ® LeoC reakce na …
LeoC

To je asi pozdě, mám to pátku potvrdit…

reagovat
Úterý 31. července 2018 v 17:54 ® Padis reakce na …
Padis

Mysak1> no tak bude sraz kapánek komornější.Někdy možná lepší.

reagovat
Úterý 31. července 2018 ve 13:04 ® džigit reakce na …

Mysak1> enem se neboj.Připočteš Vaše a ja naše… A je plno ;-)

reagovat
Úterý 31. července 2018 v 11:20 ® Mysak1

Zatím se vás tedy mnoho nevyjádřilo, o.k. prodlužuji tedy termín do 10.8.!!!

reagovat