Chytej.cz

Stavba Hausbótu necteno

9.5.2005 | CeP | 58.925 zobrazení | 55 odpovědí

Zdar lidi. asi jsem se uplne zblaznil, ale zacinam vazne koketovat s myslenkou na stavbu hausbotu. Proto by mne zajimaly vase nazory, napady, pripominky, myslenky… Zkratka co a jak co se tyka legislativy i samotne stavby. Pokud nekdo vite o nejakem linku kde se da sehnat zakladni navod, tak sem s nim. Stouram sice na netu, ale zatim toho moc neni. Tesim se, jak doufam, na zivou diskuzi…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1   
Čtvrtek 5. srpna 2010 ve 23:35 ® ART reakce na …
ART

verca> http://cz.bau-portal.com/…_3000998.php

http://www.lode-bazar.cz/…-prodam-183/

reagovat
Úterý 3. srpna 2010 v 10:48 @ *verca*

Jsem mlada a hloupa a nechytam ryby… rada bych ale postavila hausbot na celorocni byvani. Mohli by jste mi, prosim poradit, kde se dá za rozumný peníz sehnat případně nechat postavit „základ“ (plaváky? vana? ponton?) Díky moc verca

reagovat
Středa 26. srpna 2009 v 15:08 @ Tonic reakce na …

Zdravim, pokud ste nasel ty plany, muzu poprosit o jejich zaslani na vyse uvedenou adresu.) Predem mnohokrate diky.

reagovat
Sobota 10. ledna 2009 v 10:00 ® lubo OV
lubo OV

Hausbot nemusí být jen na lodi, ale i na tzv. katamaránu. Předloni jsem si jeden pronajal na Baťově kanálu a 4 dny s nim jezdil i s rodinou. Je to teda super. Malé, ale ten přímý kontakt s vodou nenahradí aní chata přímo na břehu.

reagovat
foto/forum/2009/th-img6817.jpg
Pátek 9. ledna 2009 ve 22:21 ® regulus reakce na …
regulus

Kurnik, tos mě teda dostal, já si toho vůbec nevšiml. -:)))

Je někdy úchvatný, když někdo vyloví srarý téma. -:))))

reagovat
Pátek 9. ledna 2009 ve 14:45 ® Hony

CeR – zkus se podívat na obytné lodě www.dutchmasters.cz a www.hausbot.cz

reagovat
Pátek 9. ledna 2009 v 0:01 ® vagi reakce na …
vagi

CeP: moje řeč, správná volba. Já si říkal, že asi onoho 9. května už hodně pražilo sluníčko :-)

reagovat
Čtvrtek 8. ledna 2009 ve 23:50 ® CeP
CeP

blbouni. dyk je to tri roky stary. to jsem byl jeste mlad a hloupy. ted to radeji propiju.

reagovat
Čtvrtek 8. ledna 2009 ve 23:30 ® vagi
vagi

CeP: Až budeš objednávat dřevo, vem ho víc, ať mi zbyde na chatu na novou podlahu. :-)

reagovat
Čtvrtek 8. ledna 2009 ve 22:54 ® albin
albin

Svaž k sobě klády a na nich postav stan.

reagovat
Čtvrtek 8. ledna 2009 ve 21:58 ® tomchamik
tomchamik

Před lety jsem toto řešil,leč potřebuješ mít kotviště,potom na postavenoul loď technickou,jde to obejít snad rozměry a váhou,ale jak nemáš technickou,nemáš kotviště. pokusím se najít během neděle papíry co jsem měl,vše co se týká předpisů by jsi měl najít na stránkách plavební správy,plány na několik modelů snad dohledám.T

reagovat
Čtvrtek 8. ledna 2009 v 18:09 ® sus1 reakce na …

reg::-)) ))))))s Toulíkem:-)) )))nafukovací??:-)) ))))))

reagovat
Čtvrtek 8. ledna 2009 v 16:36 ® regulus
regulus

Condore, ty ses ťuknul do palice či co???

S legislativou ti neporadím, na príglu hausbóty zlikvidovaly když jsem byl ještě malej a pokud si pamatuju, tak jsem nikde v okolí 100km okolo Brna hausbót neviděl, takže buď to nefrčí nebo je v tom nějakej problém.

Jinak si myslím, že rozpočet bude jak půl malýho baráčku. Nepodceňuju tvoji šikovnost, ale dřevěnou kostru sám neuděláš a při dnešních cenách a kvalitě dřeva, bych se toho docela bál. Pokud uvažuješ o laminátu, asi bych kontaktoval Láďu Vydru, ale myslím, že to bude takovej ranec, že tě to přejde. Pochybuju, že má někdo udělaný kopyto na spodek hausbótu. Rozhodně bych zkusil toho borca z Lipna, třeba by prodal jen spodek a chatičku si uděláš s Toulíkem. -:)))

reagovat
Čtvrtek 8. ledna 2009 v 16:31 ® CarpMaster
CarpMaster

Stačí projet google. Je sposta stranek, kde se nabízejí tzv. free boat plans. I nějaký ten houseboat se najde. Každoápdně houseboat se dle všeho co jsem slyšlel staví obdobně jako chata s tím rozdílem, že má kýl :o)))

Tady je link na jeden zajímavej model, ačkoliv tomu amicici říkají plovoucí dům :o)))

www.svensons.com

reagovat
foto/forum/2009/th-img6788.jpg
Čtvrtek 8. ledna 2009 v 15:48 @ ???

ahoj, mno ja se do stavby pustil koupil jsem lodku s hotovim spodkem ale vubec nevim cim ted zacit…na co myslet a tak budu rad za kazde info a kdyz budu moct poradim zajimalo by mne jak udelat sprchac, jak dimenzovat nadrz na odpadni vodu jak s eletrikou a tak…nejlepsi by byli aspon nejake fotky jak a co…

reagovat
Pátek 13. května 2005 v 6:49 ® NOVAS

Zkus tohle:search. seznam. cz

reagovat
Čtvrtek 12. května 2005 v 15:55 ® pilot

Kup si Rybářství a tam v inzerci je chlap od Lipna,který je staví a prodává,tak se ho zeptej,jaký má zkušenosti

reagovat
Čtvrtek 12. května 2005 v 11:14 ® toulovec
toulovec

To jsem fakt zvědavej, jestli to dotáhneš do konce. Zajímalo by mně jakej máš rozpočet, jakým stylem to chceš dělat, jestli totál svépomocí....­.............­............. plováky, nebo vana.........­....... jaký pohon.............. jak obytnou část............ ble ble ))) průběžně mně informuj, fandím

reagovat
Středa 11. května 2005 ve 22:47 ® CeP
CeP

no nerikejte ze nikdo nic nevite…

P. S. jasne. naprosto ucelove se timto prispevkem pokopavam vice na oci..

reagovat
Pondělí 9. května 2005 v 19:57 ® 

CePe:každopádne na ten hausbót daj vysoké zábradlie. nech nepopadáte ožralí do vody

reagovat
Pondělí 9. května 2005 ve 13:30 ® RicoVeSkole

To se mi libí, rád ti s realizací pomůžu :-D Mam špatnou zprávu nemuhu za tebou prijet jelikoz mam praxi........ (

reagovat
Pondělí 9. května 2005 ve 13:04 ® CeP
CeP

klido pido toulofce. jen se preptam moji roby co mi na to povi…

reagovat
Pondělí 9. května 2005 ve 12:56 ® toulovec
toulovec

cep: hele nechceš si mně vzít??? já bych k moři taky nemusel, ale umím postavit poměrně hezkou chatičku, hausbot by jsme zvládli jako prd

reagovat
Pondělí 9. května 2005 ve 12:53 ® CeP
CeP

soupnout ho na orlas, travit tam hooodne casu a poradat pratelske seslosti. pak by totiz pro mne nemusela dovolena u more vubec existovat…

reagovat
Pondělí 9. května 2005 ve 12:38 ® HaD
HaD

jaký s ním máš dále plány?

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1