Chytej.cz

Vyplatí se kupovat rybářskou výbavu z Lidl? necteno

10.3.2017 | Honzik21 | 9.141 zobrazení | 19 odpovědí

Vyplatí se kupovat rybářskou výbavu z Lidl (http://www.letakomat.cz/…as-na-zasek/#…)? Jsem příležitostný rybář, potřeboval bych nový prut a koukám, že mají akorát v akci.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 12. dubna 2017 v 19:38 ® milhom
milhom

Starej model prutu z Lídlu mám už cca 6 let a původně byl na nástražky, nicméně se osvědčil a tak ho využívám na klasickou kaprařinu kde se nedaj použít velké hůlky. Vytáhl sem na něj toho sumíka co mám na profilovce (na položenou na špenátové kuličky) a naviják plastová okuma to nevydržel narozdíl od prutu. Zvukové voblery a podvodní splávky se daj použít a konkrétně na ten tečkovanej zvukovej wobler sem dostal dost candátů a i štiky byly. Navijáky se daj za ty kačky v pohodě – když člověk ví co od toho může očekávat. Je to nějaká belgická značka. Ale háčky a ostatní drobnost se nedá použít.

reagovat
Sobota 18. března 2017 v 19:02 ® xyz reakce na …

i ja a take spokojenost

reagovat
Pátek 17. března 2017 ve 13:24 ® milfej reakce na …

patast> Ten čtvrtek co je mněli mít, tak už to ráno 7.30h tam byly jen 4 balení.Spousta jich používám na sumce a na podzim na candáta.

reagovat
Pátek 17. března 2017 v 11:47 ® patast reakce na …

jo letos jsem je nikde neviděl

reagovat
Pátek 17. března 2017 v 11:04 ® jepice-zruseno reakce na …

superweb> Přesně tak, zelený na anglána nebo na splávek a ostatnídávám na policajta, když jdu na ouhoře. Letos prej nějak ale nebyly.

reagovat
Pátek 17. března 2017 v 1:35 ® superweb
superweb

Zeleny jsou ok na splavky nebo pri kaprarine na tycovky. Zbyvajici barvy treba pri kaprarine v noci staci na oznaceni nebezpecnych parezu nebo podberaku :-)

reagovat
Pátek 17. března 2017 v 0:13 ® patast reakce na …

je pravda že ty z lidlu svítěj míň

reagovat
Čtvrtek 16. března 2017 v 17:56 ® mof243 reakce na …
mof243

patast> já světýlka kupuju v rybářských potřebách,protože ty z Lidlu jsou špatně vidět (červená a modrá).Ty zelený nejsou špatny.

reagovat
Čtvrtek 16. března 2017 v 0:15 ® patast reakce na …

jj světýlka taky kupuji letos jsem je u nás ale neviděl

reagovat
Středa 15. března 2017 v 19:30 ® superweb
superweb

Mam z lidlu uz mnoho let prut a mensi navijak s baitrunerem. Pouzivam jako sestavu kdyz obcas zajdu na jednu tun, nad niz vede vysoke napeti, na rozdil od ostatnich prutu co mam je totiz nevodivy a nedostavam pecky do rukou. Prut je takovy neohebny klacek nicmoc, navijak celkem ok, ale myslim ze za tu cenu by se dal koupit i v rybarskem obchode podobny(myslim ze stal cca 500 nebo tak nejak).
Co tam kazdorocne kupuji jsou chemicka svetylka, za 2 Kc/ks jsem je nikde jinde nevidel.

reagovat
Úterý 14. března 2017 ve 12:01 ® Gudaska reakce na …

Před pěti lety jsem koupil deštník a podběrák. Deštník mám k plné spokojenosti pořád, s podběrákem chodí k vodě kamarád, kterému jsem ho předal po získání podběráku k Vánocům. kamarád si následně v roce 2015 koupil navijáky a pruty na položenou, háčky, olůvka, splávky. Chodí k vodě max 20× za rok na půl dne – zatím dobrý. Jediné, s čím nebyl spokojen jsou vlasce. Jde asi o vyhodnocení poměru cena x výkon a na náročnost při využívání. Na kapříky, líny, cejny apod. z Nežárky a Lužnice v pohodě.

reagovat
Neděle 12. března 2017 ve 14:51 ® patast reakce na …

jj hlavně že jsi se vyřádil

reagovat
Neděle 12. března 2017 v 8:45 ® Gennaro reakce na …

Byl jsem na soukromém rybníku, ale taky to nebylo otestování výbavy úplně zadarmo, neboť jsem si musel dokupovat ryby nad limit :-D . PS: Nejčastěji jsem chytal na woblery Rapala, Abu-Garcia a rotačky Meps, ale nechytl jsem na ně ani jednu :-D . Deset sivenu jsem natahal na obyčejný rotačky Mopso a woblera z aukra :-D

reagovat
Sobota 11. března 2017 ve 23:25 ® mp

Já jsem si koupil tu tašku s organizerama na woblery již cca asi před 5 lety a naprostá spokojenost.

reagovat
Sobota 11. března 2017 ve 21:32 ® patast reakce na …

ta taška vypadá dobře taky bych jí bral kdyby jsem neměl jinou ale ostatní věci asi ne . Ps zkoušení Woblerů na svazové vodě v tomto čase by tě mohlo přijít draho

reagovat
Sobota 11. března 2017 v 19:48 ® Gennaro

Já jsem si tam koupil tašku s organizerama na woblery – měl jsem ji dnes venku a jsme s ni naprosto spokojen. Neprozřetelně jsem so koupil dvě sady woblerů :-(( ; ty hladinovy jsou úplně k ničemu a ty klasicky jsem parkrát nahodil, abych otestoval, zda tam jsou vázky..

reagovat
Pátek 10. března 2017 v 16:53 ® patast

podle letáku je to spíš na mořský rybolov já bych si nevybral

reagovat
Pátek 10. března 2017 v 8:57 ® džigit

cajk, na kterým záleží konečný úspěch určitě NE To už možeš mezi žloutky na trh!!!

reagovat
Pátek 10. března 2017 v 8:48 ® hraji
hraji

Pojem vyplatí je v tomto případě nepříhodný. Ty věci nejsou z principu úplně špatné, jsou odpovídající ceně a tomu, že to je velmi pravděpodobně čínské zboží, které Lídl nakoupil v objemu několika lodních kontejnerů a tudíž za velmi nízké ceny. Chytat se s těmi pruty dá, navijáky něco taky vydrží, co se týče té rybářské bižuterie, tam je to jak kdy, vláčecí nástrahy moc nefungují (woblery). Na olůvcích a háčcích se toho moc pokazit nedá. Takže pokud máte nedostatek peněz na zakoupení vybavení v normální prodejně a neovladatelně toužíte po novém vybavení z Lídlu, jděte do toho a užijte si lov. Jinak bych ty regály obešel v uctivé vzdálenosti.

reagovat