Chytej.cz

Kajak Halibut - rady, zkušenosti, tunning necteno

7.2.2017 | Švejk | 25.638 zobrazení | 157 odpovědí

Letos si chci koupit kajak Halibut a rád bych již v předstihu, získal pár rad a zkušeností od Vás, kteří již tento člun vlastníte. V čem jsou slabiny a jak je vylepšit, čím si usnadnit a zpříjemnit pohyb na vodě, lov a vše ostatní o co se budete chtít podělit. Díky za Vaše náměty Švejk

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Středa 8. února 2017 ve 21:00 ® Švejk reakce na …
Švejk

Draky> Kladky jsou už objednaný, pro karabinu zajdu do Hudy sportu, na Háčko zabavím dětem plavací desku :-) a bude to vyřešený. jj dík Jen ještě ten kajak, ale to budu řešit asi na veletrhu v Brně.

reagovat
Středa 8. února 2017 ve 20:36 ® Draky reakce na …
Draky

Švejk> Osobně mám háčko naříznuté z boků a lano jednoduše do něj zaseknu. Pak už jen nacvaknout na karabinu, jako je na videu :-)

Jinak bude to chtít dokoupit kladky ke kotevnímu systému (kajak má sám o sobě jen kovová oka), lépe se pak používá. :-) Přichytil jsem to takovou šroubovací karabinou jako je na fotce. :-)

reagovat
foto/forum/2017/th-img122722.jpgfoto/forum/2017/th-img122723.jpg
Středa 8. února 2017 v 16:13 ® Švejk reakce na …
Švejk

sethy> Zdarec, nic šroubovat nechci, klasicky použiju hřebík :-D Super instruktáž, potřeboval jsem vyřešit tu fixaci lana do karabiny aby to nejezdilo. Vyřešeno tím dvojitým provlekem. Jednoduché, praktické. dík

reagovat
Středa 8. února 2017 ve 13:21 ® sethy reakce na …
sethy

Švejk> Ne, do nafukovacího kajaku to nenašrubuješ :-D
Kup lano, kvalitní karabinu, udělej si velkou H-bojku a hotovo.

reagovat
Středa 8. února 2017 ve 13:21 ® sethy reakce na …
sethy
Švejk> zdar mrkni do FB diskuze, tam jsme to vše popisovali. Nebo ti to o víkendu nafotím. Dřív se dom nedostanu. Tu máš video, mám to stejně: reagovat
Středa 8. února 2017 v 11:30 ® Švejk
Švejk

Myslíte, že tohle k něčemu bude? Jsou tam 2× rolna, lano a část na které jde lano zafixovat v potřebné pozici. Jen nevím, jestli to půjde nainstalovat na kajak… viz. obrázek

reagovat
foto/forum/2017/th-img122708.jpg
Úterý 7. února 2017 ve 21:28 ® Švejk
Švejk

Mám první dotaz: Jak řešíte kotvení? Myslím tím, jak po vyhození kotvy zajišťujete kotevní lano k lodi, aby vám všude nepřekáželo. Vím, že se to přivazuje k obvodovému lanu na lodi, kterým se dá korigovat i natočení lodi, ale představa jak si to zauzluju k sobě a po chvíli budu chtít změnit místo kde je jiná hloubka, tak to zase rozmotávat… Případně několik metrů lana pod nohama, jak se v tom motám… Máte vyzkoušený nějaký postup, případně typ uzlu. dík za info

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1