Chytej.cz

Lowrance Hook 3x necteno

29.11.2016 | Švejk | 4.861 zobrazení | 15 odpovědí

Zdarec, máte někdo zkušenost s tímto echolotem? Jde mi o použití na kajaku při vláčení… Díky za info

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 30. srpna 2017 ve 21:46 @ Karel Jansky

Uvažuju o tomto Sonar Lowrance HOOK-3× problémem je omezený rozpočet. Vidím ho jako ideální volbu v poměru cena výkon, co myslíte? Myslím,že reklam na recenze dané www už tu je naseto docela dost. Zřejmě to budeme průběžně promazávat!!! Admin

reagovat
Pondělí 20. března 2017 v 10:43 ® kerob reakce na …
kerob

Švejk> z těhlech dvou bych radši Helix.

reagovat
Neděle 19. března 2017 ve 21:16 ® Švejk reakce na …
Švejk

S tím počítám :-D ale s kterým modelem?

reagovat
Neděle 19. března 2017 ve 20:56 ® patast

myslím že budeě spokojenej

reagovat
Neděle 19. března 2017 v 18:44 ® Švejk
Švejk

Tak se blíží doba kdy budu kupovat sonar, bohužel jsem limitovanej financema, tak se chci zeptat jestli je lepší volbou HOOK 4 s DSI a GPS, menší úhlopříčka, lepší sonda, nebo radši větší úhlopříčku a skromnější sondu u HELIXu 5, taky s GPS díky

reagovat
Čtvrtek 1. prosince 2016 v 0:07 ® bjucek reakce na …
bjucek

Švejk> Na jaře jsem také hledal sonar. Nechtěl jsem do toho vrážet moc peněz. Kamarádi mají lowrence, tak jsem si na ně zvykl a koukal jen po lowrencech. Také jsem přemýšlel na Hookem3, ale když jsem viděl nějaká videa, tak jsem usoudil, že to zas tak moc dobře nevykresluje a nemá DSI. Zakoupil jsem Hook4 s DSI a pro mě je na mapování dna dostačující. Chytal jsem s ním i vábničku, jen při rozdělené obrazovce se zoomem, už to nebylo nejlepší, ale dalo se to odchytat.

reagovat
Středa 30. listopadu 2016 v 11:51 ® kerob reakce na …
kerob

Švejk> budeš spokojenej :-)

reagovat
Středa 30. listopadu 2016 v 11:28 ® Švejk
Švejk

Ok díky za diskusi, asi vyhraje ten Helix ;-)

reagovat
Středa 30. listopadu 2016 v 11:07 ® Draky reakce na …
Draky

Švejk> humminbird helix 5× SI a GPS mam ja. :-)

reagovat
Středa 30. listopadu 2016 v 10:59 ® kerob reakce na …
kerob

Švejk> kdybych vybíral mezi Helixem a Hookem, tak ač mám Lowrance celkově o dost radši, vybral bych ten Helix. Je fakt dobrej a líp vybavenej než Hook. 11.000 je dobrá cena.

reagovat
Středa 30. listopadu 2016 v 10:45 ® Švejk
Švejk

Právě jsem narazil na Helix 5× s GPS za cenu cca 11,000,– což je levnější než HOOK 5× bez GPS, jen nevím která značka je reálně lepší co se týká kvality zobrazování…

reagovat
Středa 30. listopadu 2016 v 10:38 ® Draky reakce na …
Draky

Švejk> Noooo tu GPS si dobře promysli. Ono si třeba najít nějakej bod na na historických mapách a pak mít možnost si ten bod zadat do echolotu je docela fajn. :-) Stejně tak, když náhodou narazíš na nějaké dobré místo, tak mít tu možnost ho znova najít atd.

Mám echolot velice krátce a teprve se s ním pořádně učím, jak funguje, co mi vlastně zobrazuje a jak těchto údajů využívat, ale už teď moc dobře vím, že kdyby mi zobrazoval jenom dno, tak mi bude pomáhat poměrně málo, nedá mi to dostatečnou představu o místě a může se stát, že to místo budu hledat poměrně dlouho, případně ho jednou přejedu a znova nenajdu.

reagovat
Středa 30. listopadu 2016 v 10:20 ® Švejk reakce na …
Švejk

Od echolotu požaduji hlavně dobré vykreslování reliéfu dna, v rámci možností co nejspolehlivější identifikaci ryb, dobrou čitelnost a jednoduchou obsluhu. Nepotřebuji GPS, BT, WiFi, SD karty atd…

reagovat
Středa 30. listopadu 2016 v 9:59 ® Švejk reakce na …
Švejk

Ok budu uvažovat o velikosti 5" Je zásadní rozdíl ve využitelnosti v českých podmínkách (nebude využíván na moři) mezi verzemi Elite a Hook o které uvažuji?

reagovat
Úterý 29. listopadu 2016 ve 21:21 ® kerob
kerob

Hook je dobrej echolot, ale 3kova velikost je fakt malo. Kdyz uz, tak aspon 5". Ja pouzival na kajaku 5" (5× pro) a ted tam mam 7" (elite Ti) a mensi bych uz nechtel. Velikost displeje je pomerne zasadni pro dobrou citelnost.

reagovat