Chytej.cz

pŕívlačový prut necteno

21.11.2016 | Kristýna | 3.037 zobrazení | 8 odpovědí | upravit

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu. Přítel si zlomil přívlačový prut a chtěla bych mu na vánoce pořídit nový. Bohužel se v tom vůbec nevyznám, tak bych vás chtěla poprosit o nějaký tip na přívlačový prut. Na internetu jich je strašná spousta a vůbec si nevím rady. Chtěla bych za něj dát tak kolem těch 1500,–. Děkuji za každý tip i radu.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 17. července 2017 v 11:05 ® patast reakce na …

dneska přítel je a zítra není

reagovat
Úterý 20. června 2017 v 16:15 ® Crown

Ahoj bolo by dobré keby si uviedla údaje zo zlomeného púta, resp. foto tých údajov (dĺžka, prípadne značka a hlavne gramáž) aby sme vedeli za aký prút by to mala byť náhrada. Ono prútov je strašne veľa druhov podľa použitia a ťažko sa Ti dá pomôcť kým nebude aspoň nejaký záchytný bod. Údaj o tom že by to mal byť prívlačový prút nestačí …

reagovat
Středa 7. června 2017 v 9:32 @ Tonda Gaser

Ja jsem koupil po dlouhem vybirani tento prut https://www.gtc.sk/…225cm-3-15g/ a jsem zatim po mesici nadsen ,ale uvidime po roce :-)

reagovat
Pondělí 21. listopadu 2016 v 15:27 ® jepice-zruseno

Nebo možná napiš také, který prut byl ten zlomený a jestli máš pocit, že s ním byl spokojený.

reagovat
Pondělí 21. listopadu 2016 ve 14:15 ® kubas reakce na …
kubas

Draky> Jsem musel :-D .

Jinak radíš pěkně ale, to se musí nechat ;-) .

reagovat
Pondělí 21. listopadu 2016 ve 13:59 ® Draky reakce na …
Draky

kubas> Blboune :-D

reagovat
Pondělí 21. listopadu 2016 ve 13:37 ® kubas reakce na …
kubas

Draky> Slečna má přítele, to jsi přehlídl nebo co :-D ?

reagovat
Pondělí 21. listopadu 2016 v 11:06 ® Draky
Draky

Bohužel takto obecně se prut na přívlač vybrat nedá. Pošli nám alespoň fotku nástrah, které přítel používá a jaké vody navštěvuje.

reagovat