Chytej.cz

Polička necteno

22.2.2016 | JacobK | 3.626 zobrazení | 6 odpovědí | upravit

Ahoj, jaké máte zkušenosti s cíleným novém pstruhů na jejich pstruhovém rybníku. Vývoj velikosti a množství úlovků, služby atd. Já tam tak párkrát do roka zajedu, ale nikdy jsem nechytl větší rybu jak ± 35cm. A to se ještě vždy dozvím při nákupu povolenek pohádky o lososácich, to někdo znáte tento poddruh, nebo je to bajka místních…Možná by bylo super založit fórum o soukromých pstruhových stojácích. S reálnými zkušenostmi a postřehy.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 27. března 2016 ve 12:37 @ JacobK

Ahoj, pokud si chceš skvěle zachytat, doporučuji rybník Sykovec. Místní správce super chlap a ryby tam má větší jak v Poldě. V sobotu jsme tam nachytali překrásné duháky přes 50 cm a spoustu sivenů. A finanční politika na Sykovci je vcelku velmi vstřícná. Jaro, podzim, pro mne jasná volba ahoj a užij si to tam .-)

reagovat
Pátek 25. března 2016 v 10:25 ® HaD reakce na …
HaD

NoobAngler> www.rsvysocina.cz

reagovat
Středa 23. března 2016 v 11:26 ® NoobAngler

Zdravím, jak to je v Poličce s lovem pstruhů? Kde bych našel nějaký kontakt, s kým si můžu domluvit koupi povolenky? Ten revír sparvuje RS vysočina nebo je to nějaký soukromník? Díky.

reagovat
Pondělí 29. února 2016 ve 21:23 ® Nils Master
Nils Master

Je to nějaký pstruh lososovový nebo tak něco, duhák s červenym masem :-D … nebo tak něco

Jinak taky tam jezdím na závody a vždycky to tam bere parádně, vždycky si zachytám…

reagovat
Pondělí 22. února 2016 ve 12:54 ® šimpik
šimpik

Parkát jsem tam byl, loni jsem začal poličku navštěvovat. Také jsem ulovil spíše do 40 cm ale ty 60+ jsem viděl. Určitě tam jsou ale jak na ně nevím :-)

reagovat
Pondělí 22. února 2016 v 10:28 ® HaD
HaD

Já tam byl mnohokrát na závodech a sice jsem většinou ulovil menší ryby do 40 cm, ale ryby přes 50 jsem chytil také a hlavně je viděl u kolegů. I přes 70 cm. Jsou tam!

reagovat