Chytej.cz

Preference druhu kličky navijáku necteno

26.1.2016 | Dany73 | 3.637 zobrazení | 35 odpovědí

Asi to všichni dobře známe. Jakmile nesedí klička v prstech, tak většinou tento naviják u každého prohraje. A tak jak vláčkaři – upřednostňujete kličku s vaklem, trojhranem či kulatou? A máte radši tu měkkou s pěnovkou či tvrdší? Nebo vybíráte druh kličky výhradně dle druhu vláčky?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1   
Úterý 26. ledna 2016 v 15:44 ® kerob reakce na …
kerob

Dany73> klička RedArcu je krásnej příklad toho, kterak design zvítězil nad rozumem… je to nejhorší klička (tvar i materiál), kterou kdy kdo vyrobil…

reagovat
Úterý 26. ledna 2016 v 15:09 ® HaD reakce na …
HaD

Dany73> Já navijáky moc často neměním. Spíš takřka vůbec a možná proto to neřeším. Asi jsem si do ruky vždy vzal takový, který mi vyhovoval a nebylo co řešit…

reagovat
Úterý 26. ledna 2016 ve 14:39 ® Dany73

Kluci a už jste někdy měli v rukách kličku Red Arcu? Mně při prudším záběru normálně vystřeluje z prstů, jak je neforemně řešená. To už jsem ji držel na všechny způsoby. Jinak upřednostňuju vakl, ten trojhran mi přijde zbytečně masivní a špatně se po něm v proudu při obratovkách ručkuje. Pokud teda zrovna netahám pomalu těžký nástrahy, tam je dobrej. Jak vidno, já tedy kličku vždycky řeším a to hodně, je to pro mě něco jako (ne)vyhovující šlapka na kole.

reagovat
Úterý 26. ledna 2016 ve 13:21 ® HaD
HaD

Mám to podobně jako Hraji. Důležitější je pro mě chod a brzda, případně váha. Na kličku si zvyknu jakoukoliv, resp. si nevybavuji, že by mi nějaká někdy vadila. Resp. jedna gumová mi vadila, protože jsem jí asi polil benzínem a guma byla roky lepkavá, hnusná a pak sem jí rozřízl a strhnul a klička byla pak maličká, hranatá, „pichlavá“.

reagovat
Úterý 26. ledna 2016 ve 13:14 ® hraji
hraji

Neřeším kličku navijáku. Asi je to špatně. Ale protože chytám hodně plavanou, mám na většině navijáků na plavanou dvojkličky. Na navijácích na přívlač mám jednokličky, ale neřeším, jestli je taková nebo maková. Důležitá je pro mě brzda a způsob, jak řadí vlasec.

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1