Chytej.cz

Frolic necteno

26.4.2005 | Kyslik | 3.572 zobrazení | 13 odpovědí

Mám dotaz na rybáře kteří chytají na frolic. Jaký frolic používáte nebo doporučujete na lov kaprů. Dík za info

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 27. srpna 2010 v 15:01 ® Hony

Zakrmovat stačí s PVA šňůrkou, na kterou dáš kusy celé nebo půly. Tak to dostaneš dost daleko. Dají se taky použít PVA pytlíky.

reagovat
Pátek 27. srpna 2010 ve 14:58 ® Hony

Nejlepší jsou německé, rakouzské či dánské. Jen né polské, ty totiž plavou. Nejlepe je si to doma vyzkoušet ve slenici s vodou. Pokud plavou, tak se chytá jako na plovoucí boiles.

reagovat
Pátek 27. srpna 2010 ve 14:37 @ Happy reakce na …

Ahoj rád bych recept frolic s boilií.Díky

reagovat
Čtvrtek 28. dubna 2005 v 18:52 ® Tomik
Tomik

Já chytám na granule z hladiny a nemá to chybu..... Dá se z toho dělat i dobrý těsto. Nebo je nechám rotzdrtit a pak to přidávám do šrotu.

reagovat
Čtvrtek 28. dubna 2005 ve 14:27 ® 

PJ: Myslim že to neni potřeba má to dost silné aroma

reagovat
Čtvrtek 28. dubna 2005 ve 13:52 ® Kyslik
Kyslik

zadar- jestli jsi ochoten poslat ten recept tak ti moc děkuju. muj adres:dusicek@cen­trum. cz

reagovat
Čtvrtek 28. dubna 2005 ve 12:21 ® PJ

Dá se to něčím dipovat?

reagovat
Čtvrtek 28. dubna 2005 v 9:26 ® 

Kyslik: Vzpomněl jsem si , že jeden muj známej chytá na froldu na Orlíku, tam to nemusíš tlačit moc daleko, a má tam na to velice slušné výsledky, řikal že mu stačí 2 kg pytel na celej víkend. Já na něj teď moc nechytám, protože co chodim tak se nesmí zavážet, chytám dost daleko od břehu a  musim používat cobru a tou frolda nejde proto boiles s froldou. Jestli chytáš na koule tak ti mužu poslat recept.

reagovat
Úterý 26. dubna 2005 ve 23:49 ® Kyslik
Kyslik

Ano jsou to granule pro psa a ůdajně na to berou kapři. Chci to vyskoušet

reagovat
Úterý 26. dubna 2005 v 17:40 ® overhaul

co je frolic?Granule?

reagovat
Úterý 26. dubna 2005 ve 12:02 ® 

Hovězí

reagovat
Úterý 26. dubna 2005 v 11:14 ® Kyslik
Kyslik

používáš kuřecí nebo hovězí?

reagovat
Úterý 26. dubna 2005 v 9:55 ® 

Normální z obchodu pro chovatele, stejnej co kupuju čubě, nesmíš ho nechat moc dlouho venku jinak vyschne a plave. Proto kupuju originál zabalenej. V létě se dá na něj docela nachytat. Já ho ale melu do koulí. Když bys chtěl chytat na samotnej, tak myslím, že jsou lepší a levnější věci. Je problém to někam dostřelit protže to hrozně blbě lítá, tak se dá jenom u břehu nebo zavézt. A ještě, je potřeba vnadit několik dní předem.

reagovat