Chytej.cz

Elektromotor pro váhově vyvinutého necteno

16.4.2015 | Kamillus | 2.395 zobrazení | 4 odpovědi

Dobrý den, jak napovídá nadpis, mám o něco pár kilo navíc, konkrétně 115 kg, při výšce 198 cm to není zas taková zvláštnost ale to tu nebudeme rozebírat. Mám nafukovací člun BiC 213 Sportyak Exprorer se kterým sem spokojen, ale už mě nebaví pádlovat. Uvažuji o koupi tohoto elektromotoru. http://www.rybashop24.com/…g-Motor.html Vůbec se v tom ale nevyznám, co znamená tah 3,2 kg mi není známo, chci se zeptat jestli k mojí váhové kategorii bude tento motůrek stačit nebo mám koupit raději výkonnější z těch co tam jsou k dispozici. Děkuji za odpověď.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 28. dubna 2015 v 10:39 ® HaD
HaD

Osobně bych si slabší než cca 40–45 nepořizoval. Můžeš jezdit na poloviční výkon, ale máš šanci přidat. U 30tky už prostě přidat nejde…

reagovat
Pondělí 20. dubna 2015 v 9:31 ® MERCA
MERCA

Ahoj, své váhy se bát nemusíš,já používám motory minnkota endura a i ten nejslabší 30Lb si s tvým člunem a tebou poradí bez problémů – spíš bych se bál nosnosti člunu, na stránkách je uvedeno 150kg a když připočteš motor,(už nevím kolik ten malý váží ,ale tak 7kg)k tomu cca 30 kg baterii a nějaký vercajk máš to s chlupem . .

reagovat
Neděle 19. dubna 2015 ve 20:05 ® Pařez

Není to o tom kolik vážíš, neboť s lehkou lodí to bude pořád dost málo. Záleží, v jakém větru chceš jezdit. Motor Motor 34 bude dostatečný při relativně klidném větru. Za bezvětří dosáhneš rychlost max.5 km/hod. V silnějším protivětru zřejmě budeš stát na místě. V silném větru budeš mít zařazenou maximální rychlost a ještě budeš muset pádlovat.

reagovat
Čtvrtek 16. dubna 2015 ve 20:14 ® džigit

máš tam doporučené váhy lodi.Na to,co vlastníš Ti stačí 34

reagovat