Chytej.cz

Hodinky necteno

13.3.2015 | matej.mark | 11.447 zobrazení | 50 odpovědí

čau, chci si koupit nějaký hodinky, hlavně aby byly odolný ve vodě a měli dobré sklo, nemáte někdo nějaký dobrý tip na značku se kterou jste spokojení? dík moc

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1   
Pátek 20. března 2015 v 16:29 ® Kralu021 reakce na …
Kralu021

takhle možná funguje tvůj mobil,,já tam zmeškané mít budu ale na rybách o tom nebudu vědět tudíš mě to nebude rušit.

reagovat
Pátek 20. března 2015 v 11:00 ® matej.mark

Díky všem moc za rady popř. za odkazy. líbí se mi jedny moc od značky traser tak si je asi koupim. jeste jednou dik vsem moc za prispevky ;-) tezkej vyber z toho vseho :-D

reagovat
Pátek 20. března 2015 v 8:42 ® malamut reakce na …
malamut

Kralu021> no jo, to je fakt, když ho necháš doma, tak tam nic zmeškanýho mít nebudeš.

reagovat
Čtvrtek 19. března 2015 ve 22:14 ® Kralu021 reakce na …
Kralu021

né není to novinka ale já jezdim na ryby abych se tam ztratil nepotřebuju mít 40zmeškaných misí a přemýšlet co mi kdo chce že pořád volá takhle mobil nemám a nic nevím tudíž si můžu užívat klidu a přírody a občas nějakého záběru

reagovat
Čtvrtek 19. března 2015 v 17:38 ® malamut reakce na …
malamut

Bahňák> aha, to jsem netušil, mě testovali právě na těch 10 a ptal se na kolik, tak jsem myslel, že to maj tak nějak na všechny běžný. Na druhou stranu, kdopak se potápí do dvou set metrů, já tedy ne, ani do sta :-)

reagovat
Čtvrtek 19. března 2015 v 15:52 ® Bahňák reakce na …

malamut> jo jasně, tam je to asi nejlepší v HK ale test uměj jen do 10 bar

reagovat
Čtvrtek 19. března 2015 v 15:16 ® malamut reakce na …
malamut

Kralu021> nejspíš to pro tebe bude novinka, ale když mobil vypneš (opravdu to jde), je po cinkání.

reagovat
Čtvrtek 19. března 2015 v 15:14 ® malamut reakce na …
malamut

Bahňák> mě tedy Casia bez problémů otestovali v HK, odkud dle karty jsi, v tom nákupku vedle malýho Tesca, snad Atrium se to jmenuje, je tam takový pěkný hodinářství. Na počkání výměna baterky včetně testu na těsnost, test je ale dražší, než ta baterka.

reagovat
Čtvrtek 19. března 2015 ve 12:19 ® Kralu021
Kralu021

Přesně já bych taky doporučil CASIO nevim přesnej tip krabičku už dávno nemám,jsou vodotěsné do 50m a s vyšly mě něco pod 2 papíry,nosim je i do práce a normkálně se s nima koupu. navíc casia dávaj záruku na baterku 10 let. Já rač hodinky páč mít sebou na ryby mobil je utrpení jeden dotikáč jsem už utopil a druhej ztratil nemluvě o tom neustálím cinkání.

reagovat
Čtvrtek 19. března 2015 v 11:45 ® Bahňák

Mám 10 let Casio TIMBER CRUISER TC-4 W.R. 20 bar. Problém je jen v tom že na 20 bar po výměně baterie to dokážou otestovat jen ve značkovým servisu v Praze. Je fakt že mobil řeší i hodinky ale já už se bez hodinek na ruce necejtím ve svý kůži.

reagovat
Úterý 17. března 2015 ve 13:46 ® jarek.maly12

čus, já mám tady ty : http://www.helveti.cz/…0-shade-nato jsem naprosto spokojenej. jako je lepsi si urcite priplatit, kvalita je kvalita :-)

reagovat
Pondělí 16. března 2015 ve 23:56 ® jepice-zruseno

Hodinky na ryby nenosím. Mobil mám buďto zahrabanej v krámech, v kapse v kalhotech v broďákách, vybitej nebo utopenej. Když nezvoní, tak o něm nevím. Kdysi jsem nějaké hodinky nosil ale všechny jsem buď ztratil, nebo rozflákal. Teď na rybách obvykle nevím kolik je hodin a vůbec mi to nevadí. Čas strávený na rybách se totiž do délky života nepočítá (Jan Werich).

reagovat
Pondělí 16. března 2015 v 17:34 @ JacobK

Hoši neměřme si pindíky tahle sorta hodinek jsou všechny spotřebák…Chodíme na ryby ne do PS.

reagovat
Pondělí 16. března 2015 v 15:01 ® kerob
kerob

Fakt ještě někdo nosí hodinky? Já mam doma několikero hodinek (Timex, G-Shock, Swatch), ale od doby, co mám mobilní telefon jsem je nepotřeboval.

reagovat
Neděle 15. března 2015 v 9:44 ® pilot reakce na …

JacobK> pošleš fotku hodinek? díky pilot

reagovat
Sobota 14. března 2015 v 19:57 @ JacobK

CITIZEN AS4050–51E – rádiem řízený, safírový sklo, solární nabíjení, titan – cena není zase tak vysoká vzhledem k tomu co to je za hodinky. Jinak samozřejmě vodotěsné…

reagovat
Sobota 14. března 2015 v 9:42 ® hraji
hraji

Mám hodinky Tissot, již mnoho let a doufám, že do smrti se mnou vydrží, jiné bych už nechtěl.

reagovat
Sobota 14. března 2015 v 8:54 ® džigit

stare dobre Casio G-Shock

reagovat
Pátek 13. března 2015 ve 23:48 ® sethy
sethy

Na ryby nosím roky hodinky od firmy Traser a nemůžu si stěžovat (mám model super sport, nyní je nástupce extreme sport). Pokud chceš odolné sklo tak leda safírové.

reagovat
Pátek 13. března 2015 ve 22:00 ® regulus
regulus

Tyhle jsou fakt skvělý http://www.tissot.ch/collections jen si nejsem jistej, jestli si vybereš vhodnou cenovou relaci.

Pokud jsi měl na mysli něco jinýho, tak já mám už hezkejch pár let TIMEXy a jsem spokojenej, úplně levný sice nebyly, ale nějaká šílená pálka to taky nebyla. http://global.timex.com/mens

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1