Chytej.cz

Nahradni spicky k FEEDER necteno

3.6.2014 | Misko01 | 2.669 zobrazení | 7 odpovědí

dobry den rybari . chci vas poprosit dostal jsem od znameho 2× pruty Pluto GoldStar Feeder jen ze mam problem , nemohu sehnat nahradni spicky 4mm – 5mm poridil jsem si jednu ale ta je moc mala (slaba) propadne me do hrdla prutu .(doufam ze jsem to popsal srozumitelne )proto vas chci poprosit jestli nekdo nema nahodou navic nejake tyhle spicky,samozrejme koupim jako za novou spicku vym ze stojej + – 140.-kc.moc dekuji a petru zdar.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 7. června 2014 ve 21:36 ® hanis93
hanis93

ideál je podle mě si zajít s vrchním dílem do slušného obchodu a vybrat si co sedí. Mě sedí na starší Milo třeba už jen špičky od Cormoranu :-) Třeba vyzkoušet

reagovat
Čtvrtek 5. června 2014 v 10:07 ® Cejnař

Na http://www.tropicliberec.cz/ si vybereš podle potřeby, jen si změř přesně průměr šuplerou.

reagovat
Středa 4. června 2014 v 16:27 @ Palivec

Už dávno jsem se přestal zabývat originálními špičkami. Koupím sklo či grafit většího průměru a brousím na brusném kameni jako debil.Ale funguje to.

reagovat
Středa 4. června 2014 v 11:19 ® breca

Poměrně velký výběr špiček co se průměrů a tvrdostí týče má Fish-pro. Úplně nejlepší je vzít koncový díl prutu a vyzkoušet špičky na místě… větší síla sa dá doladit jemný smirkem.

reagovat
Středa 4. června 2014 v 10:38 ® tucnak11
tucnak11

Špičky orginal jsou orginal,člověk koupi inne a akce prutu je upylně mimo,je pravda že origošu ceny jsou přehnane na štěsti od Trabucca sou za 350 kč je pravda že za 14 let chytani Feedrem ještě ani jednu jsem nezlamal.:->

reagovat
Středa 4. června 2014 v 8:38 ® noba
noba

Tak to já shanim špičky na team daiwa heavy feeder 4,2m za nizsi cenu než nové. 600/ks se mi dávat nechce:-)

reagovat
Středa 4. června 2014 v 0:00 ® Valda
Valda

jestli sháníš špičky můžu nabídnout Jaxon ve všech barvách a tvrdostech jen opravdu potřebuji přesně vnitřní rozměr 2 dílu kde se špičky dávají .http://www.ry­vafishing.com/ry­vafishing/eshop/65–1-SERVIS-NAHRADNI-DILY/662–2-Nahradni-feederove-spicky

reagovat