Chytej.cz

Chytil kapří dobrota necteno

11.5.2014 | kamos007 | 4.320 zobrazení | 16 odpovědí

Chytil kapří dobrotaZdravím, jaké máte zkušenosti s těmito extrudovanými kuličkami zn. Chytil, já mám 2 příchutě a v životě jsem na to nevytáhl rybu, kamarád je má taky a taky říkal že na ně nikdy nic nechytil, jaké máte zkušenosti vy?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 5. srpna 2015 v 6:22 ® obrKolodej

JÁ JSEM LETOS ZKOUŠEL KAPŘÍ ŽUŽU, TO JE TO SAMÉ, JEN OD JINÉ FIRMY. MĚL JSEM MEDOVÉ A NA JAŘE TO MĚLO VELKÝ ÚSPĚCH. ZA MĚSÍC 6 KAPRŮ. TEĎ UŽ TO NEJDE ALE Z JARA TO BYLA SKVĚLÁ NÁVNADA

reagovat
Pátek 30. května 2014 ve 23:29 ® kamos007
kamos007

Tak dneska jsem čuměl jediný kapr kterého jsem dneska chytil tak na kapří dobrotu dead fish takže prvni ryba :-D

reagovat
Sobota 24. května 2014 v 18:37 ® kamos007 reakce na …
kamos007

David H.> jak jsem to nahodil tak jsem to vytahl zdycky a to tam drzi aji hodinu

reagovat
Sobota 24. května 2014 v 18:10 ® Martin Chmelík reakce na …

Robur> Omyl. Na veletrhu v podstatě žádná ryze kaprařská firma, co se specializuje na výrobu návnad a nástrah není. Ale dobrá inspirace. Člověk by mohl oslovit tuzemské pekárny a nabídnout jim účast na veletrhu. :-)) )

reagovat
Středa 21. května 2014 ve 20:11 ® HaD reakce na …
HaD

kamos007> Mě to přijde divné nechytit na to cejna, kapra, či plotici a tlouště

reagovat
Středa 21. května 2014 v 8:19 ® Robur reakce na …
Robur

kamos007> jo, tak pravda, si vzpomínám, že kapří dobrotu žrali duháci a siveni i na jaře v Jestřabicích

reagovat
Úterý 20. května 2014 ve 21:58 ® kamos007 reakce na …
kamos007

David H.> já jsem nato nikdy nic nechytil až teď jsem byl na soukromáku jsem na to chytal duháky a siveny na ty zelené dead fish

reagovat
Úterý 20. května 2014 v 18:55 ® HaD
HaD

Mno, já myslím, že to tak zlé rozhodně není. Jednak jsem na to ryba nachytal a je to praktické – vydrží v batohu dlouho. Ale že by to bylo lepší než rohlík, tak to určitě asi ne.

reagovat
Úterý 20. května 2014 v 8:48 ® Robur reakce na …
Robur

Martin Chmelík> vidíš to, a ty o tom děláš veletrh. Příště vystav skleničku s vodou:-)

reagovat
Neděle 18. května 2014 ve 23:57 ® superweb
superweb

Stejna zkusenost jako vetsina..ani nevim jakou jsem mel prichut. Ale zda se ze se toho prodalo dost :-)

reagovat
Neděle 18. května 2014 ve 23:28 ® Martin Chmelík

Tisíckrát lepší než nějaké nesmyslně předražené „kuličky“ od Chytila je obyčejná pařená houska a mnoho dalšíh nástrah, na které chytali naši předci. To samé platí pro rohlíkové boilies všech možných příchutí. Zkuste si to doma hodit do skleničky a za 5 minut uvidíte, jaký „zázrak“ jste si koupili za drahý peníz. Z jednoho pařeného rohlíku za 1,50 Kč si u vody užijete daleko více srandy.

reagovat
Neděle 18. května 2014 v 17:39 @ Marek111

Tyto jsem sice nezkoušel, ale potřeboval bych poradit s nákupem pelet. Zaujal mě článek o těchto, ale jako začátečník s tím nemám ještě moc zkušeností, co mi radíte? http://www.chytapust.cz/…-Chyt-a-pust

reagovat
Úterý 13. května 2014 v 11:15 ® Robur
Robur

taky nic nebo spíš totální slabota, ale mám to v báglu jako rezervu, kdyby mně třeba utekli masňáci nebo pes sežral rohlík:-) .

reagovat
Pondělí 12. května 2014 v 16:12 ® kamos007 reakce na …
kamos007

petrzela> No mám příchuť caro killer asi 3 roky a letos sem přikoupil dead fish a ještě jsem na to rybu nevytáhl ani záběr na to nikdy nebyl a kamarád taksamo ten má jahodu a dead fish

reagovat
Pondělí 12. května 2014 ve 13:55 ® petrzela
petrzela

Zkušenost mám úplně stejnou. Nic jsem na to nikdy neChytil.

reagovat
Pondělí 12. května 2014 ve 13:54 ® Filo

Já mám doma příchuť jahody a asi po 5 výpravách jsem na ní chyt kapříka ,ale jinak nic.Jeden známej chytal na ty málí kuličky na feedr a v kombinaci s červem docela nachytal.

reagovat