Chytej.cz

shimano catana 240cm 10-30g+navijak mivardi quanta 4000 necteno

6.3.2014 | Frysi | 2.148 zobrazení | 3 odpovědi

Dobry den chci se zeptat jestli by se to k sobe hodilo.A co rikate na ten proutek a navijak

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 6. března 2014 v 18:22 ® Téca reakce na …

Pokud ten naviják prodávaji v setu s prutem 3–15g, tak pak nechápu obavy z toho, že na 10–30g bude velkej. Mimochodem. když už bych chtěl něco ke Cataně, tak jedině naviják Catana. Ta kombinace vypadá pěkně.

PS: kupoval jsem přítelkyni prut Catana 240 ML (7–21g) + naviják Catana 2500. Kombinace se mi líbí, ale přijde mi, že ač se jedná o prut ML, je docela tvrdý. Minimálně je výrazně tvrdší než SpeedMaster ML. Takže pokud chceš vláčet klasické rotačky do velikosti č.3 včetně a woblery kolem 7cm délky, koukni se na Catanu ML :-)

reagovat
Čtvrtek 6. března 2014 ve 14:31 ® Frysi
Frysi

já bych to chtěl zkrz to,že si chci koupit tu catanu a ten naviják prodávají s proutkem Imperium Jigspinn 280 3–15g za 1178kč,tak jsem si myslel,že bych ho měl na smáčky a zabil bych dvě mouchy jednou ranou,akorát nevím jestli nebude ten naviják moc velkej na vlastní oči jsem ho neviděl jen quantu 3000 a ta vypadala jak 2000,tak by to možná bylo akorát.

reagovat
Čtvrtek 6. března 2014 ve 13:30 ® JKemr
JKemr

Na to ti podle mě těžko někdo odpoví. Je to jako by ses ptal, jestli se k sobě hoděj ponožky a sandále. Tohle je prostě na vkusu každého jednotlivce.

reagovat