Chytej.cz

Nemůžu zaseknout!!! necteno

18.4.2005 | Indian | 2.616 zobrazení | 6 odpovědí

Začal jsem chytat na boilie a používám šokovou udici. 1 udice-olovo 70g, návazec 20 cm, háček Sasame carping 4 2 udice-olovo 90g, návazec 25 cm, háček Owner 4 Měl jsem dva výjezdy (každý na jeden prut) a oba dva jsem nezasekl a ani na moment necítil odpor ryby. Jsem z to nějaký nesvůj . Poraďte jak to vylepšit? [addsig]

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 20. dubna 2005 v 19:43 ® Antares
Antares

Kyslik má naprostou pravdu,háček se musí po přejetí po dlani zapichovat,zkus ještě háčky YSATO 4/0

reagovat
Středa 20. dubna 2005 v 7:11 ® kua

skus dat boile 10–15mm od háčku,kapor sa pri ochutnávani môže o hačik pichnúť ak ho máš tak blízko

reagovat
Úterý 19. dubna 2005 ve 13:51 ® Indian

S tím přejetím přes prst to taky dělám. To je v pohodě, ale … Byl jsem to zkusit znovu a jednoho jsem vytáhl a jednoho jsem zase vyvadil. Ale já na to příjdu i kdybych neměl spát!!!

reagovat
Úterý 19. dubna 2005 ve 13:46 ® Indian

Boilie vážu, tak aby byla asi 2–3 mm od obloučku háčku (uchycení je v půlce ramínka).

reagovat
Pondělí 18. dubna 2005 ve 21:10 ® Kyslik
Kyslik

Tak tento problém jsem měl taky ale vyřešil jsem ho tím že návazec jsem si nachal přejet přes prst a pokud se háček zapichl tak to je ok. Pokud ne tak jsem vázal znovu. Od té doby jsem bez problémů.

reagovat
Pondělí 18. dubna 2005 ve 20:52 ® spinningman

taky se mi to stává ale ne tak často. vysvětluju si to tak že to je ryba „struňák“ zavadí nějak „šikovně“ vlasec a jede pryč s vlascem. jakou máš délku vlasového přívěsu?????

reagovat