Chytej.cz

Co je ryba pro "sportovce"? necteno

18.1.2014 | malamut | 13.159 zobrazení | 194 odpovědí

Neustále se tu omílá sportovní rozměr rybařiny, ale stále nikdo ze „sportovců“ nepodal odpověď na otázku, zda je ryba soupeř, spoluhráč, nebo sportovní náčiní. Tak proč o tom nepodiskutovat.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   7 6 5 ...
Neděle 19. ledna 2014 v 1:07 ® HaD reakce na …
HaD

Mrknato> to už dávno za těžký prachy dělám, tak nezáviď.

reagovat
Neděle 19. ledna 2014 v 1:07 ® HaD reakce na …
HaD

nnnap> ani ne :-)

reagovat
Neděle 19. ledna 2014 v 0:29 ® Fryw reakce na …
Fryw

regulus> o zatemnělym mozku a hovnu vědět řekni něco .-))) (jo, uraženej)

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 23:47 ® malamut reakce na …
malamut

Mrknato> zdarec Pavle, rád tě „vidím“, zítra to proberem, dnes už jdu chrnět, tak brou všem :-)

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 23:37 ® regulus reakce na …
regulus

Mrknato> proč cenzor, tady žádná cenzura není, ale jsou tu určitý pomyslný mantinely a ty mantinely se sem tam musí hlídat … :-93;

A v žádným případě to není moje zaměstnání. ;-)

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 23:29 ® Mrknato reakce na …

David H.> Když momentálně nezávodíš a ani netočíš, tak bys mohl nabídnout Jakubovi, jestli nepotřebuje nějakýho dabéra pro zdolávačky. Z těch jeho záběrů je vidět, že je nějakej slabej na prsa..... Já bych to zdolávání asi zvládl lépe, teda myslím pro ten film......

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 23:25 ® Mrknato reakce na …

David H.> Nestraš, ty seš furt na závodech, nebo natáčíš něco v televizi s hérečkana a Jakubem .....

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 23:25 ® nnnap reakce na …
nnnap

David H.> já vím, Davide. Mám si to nějak soukromě přebrat?

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 23:24 ® Mrknato reakce na …

regulus> Cenzor je hnusný zaměstnání, i když vynáší..... Jak to prosím tě můžeš dělat a zůstat normální? Neříkej že nemáš nějakou normu na to „delete“. Každej musí vykázat nějakou činost.....)))

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 23:22 ® HaD reakce na …
HaD

nnnap> na tom knofliku mám prst i ja ;-)

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 23:11 ® regulus reakce na …
regulus

Mrknato> tys tady ještě scházel, ale aspoň bude prča, vítej do klubu … :-D

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 22:58 ® Fryw reakce na …
Fryw

Mrknato> mediator. Normálka.

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 22:57 ® nnnap reakce na …
nnnap

Mrknato> jo, má palec na delete. Ale je to slušnej čověk. Nemačká.

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 22:55 ® Mrknato reakce na …

regulus> A že ty se v tom patláš? Jsi nějaký nadčlověk, naddiskutér?

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 22:29 ® regulus reakce na …
regulus

Martin Chmelík> editor se na to může vykašlat, kdo by se patlal v těch blábolech a pak poslouchal že tamto smazaný bylo a tamto ne. Ono by možná bylo nejlepší smáznout celý tohle fórum, ale zase z druhé strany nejsou tu všechno jen sračky.

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 22:11 ® Fryw
Fryw

no, závěr. Teda můj osobní, je ten na kterej vsadím svoje pracovní baťovky (páč jsou nepohodlný narozdíl od těch co mám z PRCu) že pokud by se sešli učastníci cvičení ve psaní na klávesnici , tak budou všichni chytat, teda přistupovat k rybě více méně stejně…

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 21:01 ® hraji reakce na …
hraji

laibor> vždyť se styďte, nikdo vám nebrání. Jen další hrdinný anonym. Nějak z toho vašeho příspěvku nevyplývá, co že je ryba pro vás? Kámoš?

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 20:59 ® Martin Chmelík

Mno, což takto nějaký závěr? Ten, komu je ryba soupeřem a kámošem, nechť respektuje, že pro někoho je ryba úlovkem, určeným k sežrání. Ti, jimž ryba soupeřem ani kámošem není, nechť respektují, že někomu ryby soupeřem a kámošem je. Pokud všichni budou dodržovat RŘ, je vše v pořádku. Osobně tvrdím, že RŘ je v podstatě velmi dobrý a že není potřeba všelijakých změn, které především prosazují rybáři „sportovci“. Hezký večer.

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 20:54 ® malamut reakce na …
malamut

Martin Chmelík> pak to ukazovalo na hydrocefalus :-)

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 20:47 ® Martin Chmelík reakce na …

malamut> Počkej, možná je to čapka pro slony. Pak by ta štika měla kolem 2 metrů a to by už na pochlubení bylo. :-)

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 20:46 ® nnnap
nnnap

Fryw> nápodobně. Odkráčím s další flaškou do Film a mjůzik.

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 20:44 ® Martin Chmelík reakce na …

Petula> Také nerad někoho urážím, obzvlášt pokud toho člověka neznám osobně. Oni se lidé mohou virtuálně téměř nenávidět pro své názory, pak se setkají osobně a vše může být obráceně. Nebo si rozbijou hubu. Také možnost. Ale tys mne nazval oslem a jako osel jsem kolem sebe kopnul. Co čekal? Že sklopím hlavu a nechám si to líbit?

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 20:44 ® laibor
laibor

dnes ve 12:12 ® Martin Chmelík reakce na … hraji> Víš proč chodím na ryby já? Kvůli všemu možnému, klidně i pro maso, jen tam nechodím s rybama soupeřit. U vody mohu soupeřit max. s kolegou, kdo těch ryb více chytí. Ale nemohu soupeřit s rybama. Pokud ti to nedošlo, tak takto to máš postavené i ty. Když vyhraješ závod, neporazil jsi ty chycené ryby, porazil si soupeře rybáře, který těch ryb chytil méně než ty. Divný co? reagovat
přesně souhlasím.Jinak malamuta nemám v oblibě ,né za názory ,ale za to jakým způsobem je podá,ale tentokrát plně souhlasím jak s nim tak M.Chmelíkem .Hraji, to že Vám je ryba soupeřem ,to jsem fakt nečekal. Takto se vyjádřit,styděl bych se sám před sebou ,bez urážky.Přeju pěkný večer.

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 20:42 ® malamut reakce na …
malamut

Petula> každý ne, ty ano.

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 20:40 ® malamut
malamut

Martin Chmelík> to fakt není obr, dala by se stočit do té čapky :-)

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 20:39 ® Martin Chmelík

Tak teď už je opravdu diskuze o ničem, možná by mohl editor zasáhnout a příspěvky „o ničem“, tedy o osobních narážkách smáznout.

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 20:37 ® Petula reakce na …
Petula

Martin Chmelík> nebývám k lidem sprostý jako někteří tady jen proto,že nemám totožný názor jako oni sami.

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 20:36 ® Martin Chmelík reakce na …

Petula> Jé fajn, přirovnal jsi mě k zvířeti. Děkuji za poklonu. Debil také není urážka, je to medicínský výraz směřovaný k mentální retardaci.

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 20:35 ® Petula
Petula

malamut> U tebe je to těžké,jelikož u tebe a v tvých očích mele každý.

reagovat
Sobota 18. ledna 2014 ve 20:34 ® Petula
Petula

Martin Chmelík> osel není urážka,je to zvíře,víš?jinač ti možná utekl můj příspěvek,který ti napíšu znovu.

Petula Diskuzní fórum: Co je ryba pro „sportovce“?

Sportovní rybolovné techniky se nějakým ňoumou převedly na sportovní rybolov.Hojně se toto uchytilo v podvědomí rybářů.Za sportovní považuji hody na cíl různými způsoby a technikami lovu(podobné jako sportovní střelba na terč).U samotného rybolovu označuji za sportovní pouze to,že jako každý jiný sport i tento má svá pravidla,vše ostatní je nesportovní,v našem jazyce pytláctví.Jelikož takový lovec je vyloučen z řad ČRS nebo mu je odebrána povolenka za pytláctví nikoliv za nesportovní chování,rybolov jako takový je a bude vždy ve skupině a v žánru jménem koníček,záliba a podobného významu.To slovo sportovní bych zcela nechal tam,kde původně bylo.

Takřka jsem podpořil tvůj a Malamutův názor,ale i tak střílíte vlastňáky,jelikož není do posledního slovíčka po vašem.Je to potom diskuze?Výměna názorů?Nebo jen ubohá propagace jednoho jediného.

reagovat
novější starší
Stránky:   7 6 5 ...