Chytej.cz

Online CHAT na Chytej.cz necteno

26.11.2013 | HaD | 2.753 zobrazení | 20 odpovědí

Online CHAT. Na Chytej.czZbrusu nová funkce umožňující rychlou soukromou komunikaci mezi uživateli. Uvítáme nápady, odhalení chyb apod.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 19. prosince 2013 ve 14:07 ® HaD reakce na …
HaD

mascha>

reagovat
foto/forum/2013/th-img103681.jpg
Středa 18. prosince 2013 v 17:03 ® mascha
mascha

ještě drobnůstka, nešlo by si to pamatovat, že to má být vypnuté? jo vono to vlastně vypnout nejde, když kliknu na ten křížek, tak se mně to zeptá jestli jako vážně to chci vypnout a když dám že jo, tak mi to napíše že prdlajs a mám jít kamsi do horoucích nastavení…

reagovat
Čtvrtek 28. listopadu 2013 ve 22:49 ® Scanix
Scanix

Jeste drobnustka, neslo by si pamatovat to, ze je chat minimalizovany i pri pristim otevreni ;-)

reagovat
Čtvrtek 28. listopadu 2013 v 19:11 ® sethy reakce na …
sethy

Bigpista> :-D

reagovat
Čtvrtek 28. listopadu 2013 v 11:44 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

sethy> No vidíš, když budeš potichu, tak si na tebe nakonec zvyknou :-D

reagovat
Čtvrtek 28. listopadu 2013 v 5:46 ® sethy
sethy

Cha dnes už 3 ;-)

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 ve 20:22 ® OBr
OBr

tak už mi ten chat jede i ve FF, nevím, jestli to byl zásah Boží, nebo Radima (obojí je ale prakticky srovnatelné), ale už je to dobré i zde :-)

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 v 19:59 ® sethy
sethy

No uvidíme zítra ráno ;-)

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 v 19:56 ® HaD reakce na …
HaD

regulus> spíše už spali :-)) )

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 v 19:39 ® regulus reakce na …
regulus

sethy> to ještě všichni slušní lidi spali, tak se nediv … ;-)

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 v 11:12 ® HaD reakce na …
HaD

Sethy: Plašič :-)) )

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 v 7:13 ® Shrek reakce na …
Shrek

sethy> to je tím, že se připojíš a všichni radši mizíme…

Chat je paráda, dlouho jsme ho chtěli zpět, díky za něj… Kdo ho nechce, má možnost si jej vypnout…

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 v 5:52 ® sethy
sethy

S kým si mám vykládat :-D

reagovat
foto/forum/2013/th-img103295.jpg
Úterý 26. listopadu 2013 v 16:45 ® _Beny
_Beny

Je to rychlejší osobní pošta, dobrej nápad. Ale trošku mi vadí malá lišta na psaní textu, po několika slovech ani nevim, co jsem napsal. A pokud si to chci třeba překontrolovat, tak to jde obtížně neni vidět celej řádek.

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 v 16:32 ® Scanix
Scanix

A jeste jedna vec, pokud s nekym zavru okno s konverzaci a on mi pote odepise, okno se uz neotevre a jen sviti ikona oznamujici novou zpravu v osobni poste. Cekal bych znovuotevreni podobne jako na FB.

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 ve 13:28 ® OBr reakce na …
OBr

Draky> tohle se mi děje i v Chrome… holt to zatím není na dlouhé vykecávání ;-)

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 ve 13:20 ® HaD
HaD

Já bych u jmen zobrazoval ten grafický symbol, který je zde: http://www.chytej.cz/…o-je-online/ – aby člověk věděl, jak dlouho byl uživatel neaktivní, když čeká na jeho odpověď.

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 ve 13:12 ® Draky
Draky

Pokud pisu do chatu delsi text, tak se me stranka zacina pomalu scrollovat dolu – co znak to male posunuti dolu (Prohližeč Opera next). Na mobilu me to zlobi take na Opere, ale tam stacilo zaskrtnout „prijmout cookies“ a vse zas funguje ok. Na prohlizeci od vyrobce (mam samsung galaxy s2) se chat neda zoomnout – proste nekam zmizi. Na mobilu jsem este zkousel chrome a tam bylo vse v poradku.

Vic jsem zatim nezkousel. :-)

Ale celkovej dojem – dobry. :-)

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 ve 13:06 ® OBr reakce na …
OBr

Houstone, mám problém ve Firefoxu (verze 25.0.1, Adblock vypnutý), tam chat nejede, jinde jede dobře.

Jinak za mě dobrý, pracuji na dvou strojích najednou, na PC(Firefox, kterej mi chat nezobrazuje) jsem odpovídal na osobku a najednou koukám, že na NTB v Chrome něco vylezlo ;-)

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 ve 12:58 ® Scanix
Scanix

Neni to spatna vec, kazdopadne by to chtelo tam udelat vyhledavani lidi, co jsou online, nezdalo se mi, ze jsou podle abecedy, nejakej quick search bar ;-)

reagovat