Chytej.cz

Mistrovství světa ve feederu 2013 v JAR necteno

19.11.2013 | HaD | 8.067 zobrazení | 102 odpovědí

Online zpravodajství od Věry Papírníkové z DAIWA-CORMORAN, tak jak je posílá mobilem…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...
Pátek 29. listopadu 2013 ve 20:50 ® jepice-zruseno reakce na …

malamut> Tam je to koukám samej „lepší sportovec“ :-D

reagovat
Pátek 29. listopadu 2013 v 17:11 ® malamut reakce na …
malamut

skwor> mě napadá ještě ta běžkyně, co ji už několik let zkoumaj, jestli má závodit za chlapy nebo ženský, ta je taky myslím z JAR :-)

reagovat
Čtvrtek 28. listopadu 2013 ve 21:50 ® Fryw reakce na …
Fryw

já ty kapry z JAR chtěl vidět. Dokonce jsem i předpokládal že budou v síťce

reagovat
Čtvrtek 28. listopadu 2013 ve 21:33 ® Míra Z.
Míra Z.
reagovat
Čtvrtek 28. listopadu 2013 ve 21:00 ® Martin Chmelík

Tak já bych za sebe chtěl pogratulovat každé nechycené rybě, která byla ušetřena stresu z pobytu ve vezírku. Příště raději vkládejte vysmáté sportovce s medailema na krku, než vystresované kapře ve vezírku. howgh

reagovat
Čtvrtek 28. listopadu 2013 ve 20:52 ® Míra Z.
Míra Z.

Díky džigitovi a hraji za kvalitní příspěvky v diskuzi, pod které se mohu podepsat, a velká gratulace týmu i jednotlivcům, kteří reprezentovali ČR a dosáhli skvělých výsledků. Stejně jako v minulých letech i reprezentace přívlače, plavané atd.
Další diskuzi rád přenechám případným broukům Pytlíkům a ředitelům zeměkoule :-)

reagovat
Čtvrtek 28. listopadu 2013 ve 20:36 ® skwor reakce na …
skwor

malamut> Pro sportovce jo. Takže by jí tam mohli poslat Pistoriusovi :-D Jiný sportovec z JARu mě narychlo nenapadl :-)

reagovat
Čtvrtek 28. listopadu 2013 ve 20:24 ® HaD reakce na …
HaD

Martin Chmelík> v tý teplý vodě si určitě ryby ve vezirku chrochtají blahem :-((

reagovat
Čtvrtek 28. listopadu 2013 v 15:39 ® Martin Chmelík

Kdybych věděl, že kapř takto půjde, požádal bych sportovce o pár hlav, jiker a mlíčí do rybí polévky. :-)

reagovat
Čtvrtek 28. listopadu 2013 ve 12:07 ® malamut reakce na …
malamut

jepice> při troše snahy a dobrý vůle mohli možná ušetřit dost peněz za stravování. Rybí svalovina je zdravá, pro sportovce vhodná.

reagovat
Čtvrtek 28. listopadu 2013 v 11:28 ® jepice-zruseno reakce na …

Martin Chmelík> Takovej předvánoční až vánoční pocit z toho museli mít :-D

reagovat
Čtvrtek 28. listopadu 2013 v 8:08 ® Martin Chmelík reakce na …

jepice> komfortní prostředí pro ty kapře. Jen tak dál sportovci. :-((

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 v 19:14 ® jepice-zruseno

Tady je fotka kapříků z MS z konkurenčních stránek: http://img.haldorado.hu/…265_0400.jpg To jen pro představu, co se tam asi chytalo.

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 ve 14:21 ® HaD reakce na …
HaD

hraji> Hlavně, že si rozumíme :-)

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 ve 12:11 ® hraji reakce na …
hraji

David H.> ano, já tomu rozumím, že jsi měl jinou práci, důležitější v daném okamžiku. Ono co si budeme povídat, tím že byl s týmem i MM, byl veškerý informační tok směřován hlavně na MRK. Prostě to tak je.

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 v 11:11 ® HaD reakce na …
HaD

hraji> rád bych, ale krylo se to s veletrhem, který mi jaksi vše zdržel. Snažil jsem se ještě po večerech, ale vždy to nešlo…

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 v 11:06 ® Fryw
Fryw

No, muselo tam být i hezky. Teď dělám v hale ve vaťaku a hned bych si nahodil v JAR.

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 v 10:53 ® hraji
hraji

Škoda, že se to posílání zpráv od paní Papírníkové zadrhlo už první den závodu. Ale chápu, že to není ani úplně snadné, ani úplně levné, zajišťovat takovou věc, pokud má člověk i jiné úkoly v rámci fungování týmu. Za sebe, neumím si představit, že bych při své práci v týmu informoval víc než jen o vylosování a o výsledku. Každopádně tu trošku chybí hlavně ten závěr, skvělé čtvrté místo našeho týmu a stejně skvělé druhé místo v jednotlivcích pro Josefa Konopáska. Ani další závodníci se neztratili, bylo tam myslím 7. a 23. misto.

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 v 10:49 ® HaD
HaD

Ó jé. Nějak se nám to zvrhlost, nemyslíte pánové?

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 v 8:13 ® Martin Chmelík reakce na …

nnnap> Přesně tak, toho myslím. To kapitalista bylo myšleno ironicky. Problém téhle banánové republiky je, že jsme se před 23 lety s bolševikem nevypořádali, nepověsili je a nezakázali je. Víc k tomu nemám.

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 ve 23:14 ® nnnap reakce na …
nnnap

malamut> čekám, kdy to děcko dospěje. :-)) Ale to je fuck.

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 ve 23:07 ® malamut reakce na …
malamut

nnnap> no to mě nenapadlo, že zvláštní agent Maťák tam jel pod záminkou fídrování sbalit Radovana, to je docela mazec :-) Ale on je takovej svazáckej typ, tak bych tomu snad i věřil, že by do nějakých služeb vstoupil, kdyby na to měl :-)

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 ve 22:39 ® nnnap
nnnap

Martin Chmelík> toho kapitalistu myslíš to estébácké bolševické hovado? Pak jo. Pak tady máme kapitalismus.

To jenom tak, nemusíme rozvíjet.

Já jenom že david v jaru a krejčíř v pr…Někdo ho unesl, mučil a tak. To je nějak moc náhod najednou.:-D

Prý pruty- zaměřovací antény. Prý vlasce- elektrovodiče. Prý navijáky- polní telefony…

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 ve 21:49 ® Petula reakce na …
Petula

Martin Chmelík> Samotné závody jsou závody v komerčním duchu,nejde o to,kdo nejvíce nachytá ale jde hlavně o to na co to nachytá,takže se o náklady postará reklama a různí výrobci nástrah,většinou zafinancují vše.

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 ve 21:31 ® malamut reakce na …
malamut

Martin Chmelík> s poznámkou pod PS souhlasím i já.

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 ve 20:16 ® Martin Chmelík reakce na …

Stanik> Souhlas. Já se nebavil o financování, ale o smyslu rybářských závodů. Neztotožňuji se se závody, ale respektuji je. Já bych byl dokonce pro, když už „repre“ máme, tak by bylo fajn, kdyby náklady na účast vůbec nemuseli nést závodníci (záměrně nepíši sportovci). Čeští rybáři vždy naší zemičce dělali čest, jméno Česká republika šířili, šíří a šířit budou po celém světě, skvěle reprezentují a sám vím, jak je člověk hrdý na to, když stojí na bedně a slyší českou hymnu. Oproti politikům, kteří po světě cestrují za naše prachy, si podporu zaslouží. Je smutné, že si část nákladů reprezentant musí hradit sám. Takže asi tak. Opravdu financování nekritizuji, přirovnával jsem, jak je fincován profesionální sport. To že vnitřně se závoděním v lovu ryb jakoukoliv technikou nesouhlasím, to je můj boj, ale nebudu závody kritizovat. Už jsem to psal v jiné diskuze, kde se kritizuje Carp maraton v Praze.

PS: a uvítal bych, kdyby se našlo více peněz na financování dětských rybářských kroužků, akcí pro tělesně postižené kolegy a pro budování bezbariérových lovných míst.

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 ve 20:13 ® malamut reakce na …
malamut

Stanik> bohužel je to tak, je třeba přepracovat Stanovy a vrátit rybařině původní poslání a smysl.

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 v 19:51 ® Stanik
Stanik

Když už se tu řeší financování rybářských soutěží, určitě neuškodí podívat se na to, co patří mezi poslání ČRS. Kromě zcela zřejmých činností je ve Stanovách ČRS uvedeno i toto: Rozvíjet a popularizovat rybářský sport, organizovat rybářské soutěže na všech úrovních. Tím pádem se dá předpokládat, že se na tom ČRS(MRS) bude i finančně podílet. Vzhledem k odhadovanému ročnímu přijmu z prodeje povolenek ± 250 mil. Kč může jít na rybářské soutěže max 1 – 2 % z celkové částky. Navíc si závodníci na repre apod. přispívají i prostřednictvím registračních známek. Nikdo se tedy nemusí obávat že ve vode bude výrazně méně kapře.

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 ve 13:54 ® HaD
HaD

Víc toho zatím nebylo…

reagovat
Úterý 26. listopadu 2013 ve 13:53 ® HaD
HaD

Den první, místo 13

reagovat
foto/forum/2013/th-img103279.jpgfoto/forum/2013/th-img103280.jpgfoto/forum/2013/th-img103281.jpgfoto/forum/2013/th-img103282.jpg
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...