Chytej.cz

mladá boleslav necteno

25.10.2013 | David Mišlan (Ghaz) | 2.414 zobrazení | 2 odpovědi

dobrý den chtěl bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s chytáním ryb nad jezem v čejetičkách v mladé boleslavi: jaké se tam nejčastějc chytaj ryby atd.. děkuji za odpovědi

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 5. listopadu 2013 ve 14:40 ® DJ reakce na …
DJ

Jizeru jako revír nedoporučuju. Žádné ryby tam nejsou a voda je nezajímavá. Být tebou, zajedu na nějaký soukromák.
A pokud mě náhodou neposlechneš a tu řeku začneš milovat tak jako já ji miluju už od malinka, kdy mě ji učil poznávat děda. Říkej každému to, co ti doporučuju na začátku textu.

reagovat
Pondělí 4. listopadu 2013 ve 20:12 ® Monty74

Několikrát jsem tam chytal, jsou tam krásná a klidná místa hlavně za čističkou, ale to je tak všechno. Bohužel jsem nikdy nic nechytil. Osobně si myslím, že se ryby zdržují v místech kde se mísí voda, soutoky a místa pod jezy. Na jedno takové místo chodím nebo jezdím s radosti a to podle toho jestli jdu na den nebo noc či víkend. Na místě o kterém píšu jsem chytil např. Kapra 70 cm, štiku 65 cm, tlouště 62 cm, ale i mnoho menších kaprů. Jistě pochopíš, proč se tu nebudu rozepisovat kde to místo je. Napiš mi na mail m-o-n-t-y@seznam.cz a napíšu ti kde to je, ale pod podmínkou, že si to necháš pro sebe, už tak tam chodí moc rybářů

reagovat