Chytej.cz

Hlubokopotápivé Illexy necteno

17.10.2013 | peloš | 6.744 zobrazení | 73 odpovědí

Používáte někdo tyto woblery na přehradách? Jaké dravce na něj lovíte? Chtěl bych si nějakého přídit, ale nevím jestli ta kvalita opravdu odpovídá ceně.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   3 2 1
Pondělí 25. listopadu 2013 v 10:11 @ Palivec reakce na …

jepice> A jaká je letos kvalita máku v místě bydliště tvé babičky???

reagovat
Pondělí 25. listopadu 2013 v 10:10 @ Palivec

dam> I pro přívlač platí to, co psal už nestor vltravský a později opakoval Šimek:--------1. jsou dny, a je jich málo, kdy ryby berou na vše, co vypadá, že je jedlé-----2. jsou dny a jejich hodně, co ryby neberou vůbec na nic-----------3. jsou dny (zbytek), kdy ry by žerou, ale selektivně a musíš zjistit, co to je…

reagovat
Úterý 12. listopadu 2013 ve 20:42 ® dam
dam

Trochu jste na jiný vlně, než u hlubokopotápivých woblerů…

reagovat
Sobota 9. listopadu 2013 ve 23:38 ® jepice-zruseno reakce na …

troutkiller> jo, ale to naštěstí neni můj případ, mě to většinou prdne tak po roce až třech. Kámošovi teď v podstatě sama od sebe upadlo koncové očko i s kousíčkem prutu Norstream, tak jsem zvědav, jak se prodejci v Dubči postaví k reklamaci. Dosti na tom bude záviset můj budoucí zájem o tento obchod, který mám „za bukem“.

reagovat
Sobota 9. listopadu 2013 ve 21:22 ® troutkiller reakce na …

jepice>:-)) )))To si mně rozesmál!Prolejzám pod stromama jako každej druhej a taky s tim prutem občas do něčeho křápnu.Jak ale řikám zatím jen ty polský srágory nic jinýho:-( (A ke všemu v náhozu bez mlácení do větví.Když prut praskne po třetim náhozu s nástrahou v pulce odhozovky tak je to prostě šunt!

reagovat
Sobota 9. listopadu 2013 v 18:28 ® jepice-zruseno reakce na …

troutkiller> Asi chytáš na jinejch vodách. Mě většinou prasken po zásahu tvistrovou hlavičkou nebo při záseku do stromu a podobně. Vo rybu jsem ještě prut nezlomil. Jestli chytáš někde na pískovně, kde se jim nemůže nic stát, tak ti nemůžou prasknout, to je jasný. Nebo seš nadmíru šikovnej.

reagovat
Sobota 9. listopadu 2013 v 18:08 ® troutkiller reakce na …

jepice>Nevim ale krom šrotu od dragonu mi nikdy žádnej jinej prut nepraskl.

reagovat
Sobota 9. listopadu 2013 v 15:07 ® jepice-zruseno reakce na …

troutkiller> Upřímě řečeno ty pruty dneska vydrží kulový, tak na co kupovat drahý. Až někdo vymyslí kvalitní prut, kterej bude relativně lehkej a přes to odolnej, budu uvažovat nad jeho koupí. Výrobci ale asi potřebujou hlavně prodávat, tak vyvýjej čím dál tím křehčí vercajk. Světlou výjimnkou jsou sklolaminátové mušáky Hardy a Scott, jsem zvědavej, kdy se sklolaminát objeví i u krátkejch měkčích vláčáků.

reagovat
Sobota 9. listopadu 2013 ve 14:25 ® troutkiller reakce na …

jepice>Píchnout k rajčatům vyjde levnějc,k ničemu jinýmu ten prut není:-((

reagovat
Sobota 9. listopadu 2013 v 11:15 ® jepice-zruseno reakce na …

troutkiller> Jako proč? To to mám vyhodit? Ta oprava zabrala míň času, než kdybych šel koupit novou.

reagovat
Sobota 9. listopadu 2013 v 9:11 ® troutkiller reakce na …

jepice>Opravovat Catánu je ztráta času:-((

reagovat
Pátek 8. listopadu 2013 ve 21:31 ® jepice-zruseno reakce na …

troutkiller> Takhle jsem se s někým naposledy přetahoval, když ty díly nešly od sebe. Vyvložkoval jsem Catanu, který praskla těsně nad spojem. Velmi „kvalitně“ jsem to vyčistil od epoxidu a když jsem si myslel, že už to ztuhlo, tak jsem to sesadil …

reagovat
Pátek 8. listopadu 2013 ve 12:19 ® troutkiller reakce na …

jepice>Nejsem ten typ.O klacek se budu maximálně přetahovat s Damem:-))

reagovat
Pátek 8. listopadu 2013 v 11:28 ® jepice-zruseno reakce na …

troutkiller> To si dost vystavovatelů stěžuje, že se na veletrhu krade…

reagovat
Pátek 8. listopadu 2013 v 6:59 ® troutkiller reakce na …

dam>Klacky omrknu na veletrhu a popřípadě nevrátim:-)) )Co se wobu týče tak mám vybraných zopár favoritu bratru za 10 tácu:-)) )

reagovat
Čtvrtek 7. listopadu 2013 ve 22:18 ® dam reakce na …
dam

troutkiller> no to mě povídej, viděl jsem některý proutky naživo a už jsem je nechtěl vrátit:-) a o wobech raši nemluvím…:-D

reagovat
Čtvrtek 7. listopadu 2013 v 18:27 ® troutkiller reakce na …

dam>Tak sem koukal do těch katalogu a pomalu plánuju vybrání nějaký banky:-)) )

reagovat
Čtvrtek 7. listopadu 2013 v 16:34 ® dam reakce na …
dam

troutkiller> zatím podle informací by měl být od příštího roku sortiment prakticky kompletní, až na některé pruty, které u nás nebudou mít takové uplatnění…

reagovat
Čtvrtek 7. listopadu 2013 v 9:26 ® troutkiller reakce na …

dam>Ahoj kámo:-) Když jme u těch Illexu proč Rybolov nevozí celej sortiment?Když chci něco co tu nemaji musim na kámoše co maká v raichu:-((

reagovat
Čtvrtek 7. listopadu 2013 v 8:49 ® peloš reakce na …

Díky za tip, teď stejně moc Illexů skladem nemaj.

reagovat
Neděle 3. listopadu 2013 ve 22:30 ® dam reakce na …
dam

peloš> jen jednu malou poznámečku, oba jsou plovoucí, to znamená, že je dostaneš hodně hluboko, ale na stojaté vodě při jakémkoliv zastavení jede wobler k hladině…v proudu to bude trochu jiné, nebo při trolingu… Jestli nespěcháš, tak počkej na modely 2014, krásné věci tam má i GUNKI za poloviční ceny…

reagovat
Neděle 3. listopadu 2013 ve 20:34 ® peloš

Ještě bych se chtěl zeptat, jestli mi pro začátek s těma Illexama do hloubky, můžete doporučit toho Red craw http://www.rybolov.cz/…e-deep-7cm-4 nebo Ayu http://www.rybolov.cz/…-skull-shell Nechci jich hned kupovat víc, a tydle dva se mi hodně zamlouvaj. Díky za případný rady.

reagovat
Pátek 1. listopadu 2013 v 8:57 ® peloš reakce na …

dam> Necham se překvapit, většina barevných modifikací ale rybam šmakovat bude. Vairon, Ayu… láká mě ten troutkillrem zmiňovanej červeňák. Je toho dost, hold to chce nakupovat postupně, pak to tolik nebolí :-) . Ale zastávam názor, že je lepší koupit jeden funkční wobler , než mít 3, který nešlapou.

reagovat
Čtvrtek 31. října 2013 v 19:21 ® dam reakce na …
dam

peloš> tak to tě nepotěším…je pouze NF a Ghost…

reagovat
Čtvrtek 31. října 2013 v 17:57 ® peloš reakce na …

dam> Jo tak to sem zvědavej, to opravdu bude z čeho vybírat, hlavně ať moc nemění „univerzála“ Ayu.

reagovat
Čtvrtek 31. října 2013 v 15:50 ® dam reakce na …
dam

peloš> ještě jsem zapomněl, že 5cm bude i v potápivé verzi…

reagovat
Čtvrtek 31. října 2013 v 15:41 ® dam reakce na …
dam

peloš> U 5cm jsou 4 nové barvy a u 3,8cm jich je dokonce 7, ale část je z toho jen odleskově upravených…

reagovat
Čtvrtek 31. října 2013 v 9:18 ® peloš

Jsem velmi zvědavej, jestli budou na příští sezonu představeny nějaký nový barevný vzory, třeba pro Tiny Fry, tajně doufam, že bude k sehnání Vairon v tý původní světlý barvě. Na Berounce by z něj byl tlouští postrach :-) :-)

reagovat
Středa 30. října 2013 ve 22:53 ® dam reakce na …
dam

jepice> nejsem si jistý, jestli to dřív bylo jiné…já jsem aktivní od mala…:-)

reagovat
Středa 30. října 2013 ve 14:30 ® jepice-zruseno

dam> Prostě ta přívlač už neni to, co to bejvalo: Bouchnout do vody, překlopit přesmykač a točit. A pořád dokola :-D Člověk si s tim musí všelijak hrát a nástrahy nejsou posuzovaný podle toho, kolik práce udělaj samy, ale podle toho, jak nás poslouchaj :-D

reagovat
novější starší
Stránky:   3 2 1