Chytej.cz

Pytláci, podsekávači a jiní dobytci u vody necteno

15.10.2013 | HaD | 57.164 zobrazení | 904 odpovědí

Rád bych, abychom v tomto fóru soustředili naše zážitky s pytláky či rybáři, co na svazových vodách hrubě porušují rybářský řád (nezapsaná docházka či zapomenutý metr to fakt není) a i jak se případně podařilo pytláctví vyřešit. Zkušenosti určitě pomohou ostatním. Naše svazové vody si musíme chránit!!!

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Úterý 15. října 2013 ve 20:03 ® Bulldog.o reakce na …
Bulldog.o

David H.> To už je opravdu zrůda…, tady bohužel pomůže jediné „pěsti ve tmě“… jenže ono se to lehce píše… možná nějaký „plánovaný odchyt“..každopádně obrovský respekt za snahu ho „dostat“…

reagovat
Úterý 15. října 2013 v 19:54 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

Toto už se tady kdysi řešilo ne?To mu ještě nikdo nezlámal nohy a neurazil palici?

Já měl včera také zážitek. Seděl jsem u vody a vedle dva důchodci, kteří vedli diskuzi.Jeden se chlubil druhému, že má loni 72 odnesených kaprů a letos jen 54.Prý už to asi nedožene.Druhý rybář ho pochválil a řekl mu, že od příštího roku bude limit 50ks.On na to, že mu to nevadí.Chytím kapra, zapíši.Chytím druhého a jedu domů bez zapsání a můžu chytat ještě odpoledne. Tak jsem zbalil cajk a jel domů.Musel bych ho vola hodit do vody.

reagovat
Úterý 15. října 2013 v 19:45 ® BlueShark reakce na …
BlueShark

Ufff, snad se ho budoucnost zhostí ve zlém…

reagovat
Úterý 15. října 2013 v 19:33 ® HaD
HaD

Já mám s pytlákem zrovna čerstvou zkušenost. Pan Antonín Barvínek z Tábora se jmenuje ten SYČÁK. A proč tak hrubě? Jelikož tenhle syčák stejně jako jeho otec i děd podsekává ryby. Ve velkém. Zaměřuje se na sumce, ale jiných druhů poškodí a sejme taky mraky. Jen sumců má podle jeho kamarádů, kterým se chlubí, okolo 200 ks ročně. Dělá to řekněme 30 let, takže asi 6000 ks má na svědomí. Asi 60 tun sumců z cca 30 km řeky. A dalších řekneme 100–150 tun ryb jen protrhal. A na co tolik? Údajně na kšeft. Všichni to ví, všichni po něm jdou, ale dává na prdel řece stejně dál. V sobotu jsem toho zmrda potkal. Šel od vody okolo Harachovky. V ruce prut kalibru na žraloky a obrovský batoh. Odhadl jsem, ze s jedním či dvěma sumci do 130 cm. Zavolal jsem na naši MO. Nikdo nemohl přijet a tak jsem volal policii. Pak jsem ho šel hledat, aby ho našli. PČR Během pěti minut přijela a vlítla na něj do hospody ( tam jsem jo našel), kde si dával cestou domů kafe. BOHUŽEL u sebe uz nemel ani prut ani batoh s rybami. Někde je během 100m chůze schoval nebo někomu rovnou předal do kuchyně. Tzn. Opět se nic nestalo a já už zase několik dní vidím rudě!!! A to pozor – tenhle šmejd ani nemá papíry. Xkrát mu je sebrali a už je nemá vůbec.

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1