Chytej.cz

oblečení na podzim necteno

20.9.2013 | sidla | 20.032 zobrazení | 53 odpovědí

tak Nám už začíná pomalu,ale jistě podzim a zajímalo by mě v čem chodíte na ryby. nejlíp nějaký komplet na podzim až skoro zimu,nejsem náročný.vkládejte prosím fotky – popisky – odkazy. budu za každou radu rád.dík cena ±4500

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1   
Pátek 22. listopadu 2013 ve 12:21 ® jepice-zruseno reakce na …

MajklM> Já mám na ryby z pracovních oděvů akorát montérky s laclem :-D Zatím to na rybách vydržet jde v klídku – podvlíkačky, dva svetry a dvoje fusekle to jistí.

reagovat
Pátek 22. listopadu 2013 v 11:17 ® MajklM
MajklM

Termoprádlo je určitě základ. Chystám se vyzkoušet oblečení z pracovních oděvů. Pokud s tím máte někdo zkušenosti, určitě napište, rád si nechám poradit. Zaujali mě jejich nepromokavé bundy, konkrétně tato: http://www.profi-odevy.cz/…olna-53.html Chtěl bych trochu přesnější popisek, ale jinak vypadá solidně. Jestli už máte zkušenost, určitě napište. Díky

reagovat
Pátek 18. října 2013 v 19:08 ® 

Nejraději nosím armádní kombinézu a pod ní termo prádlo. A to proto,že nefouká na záda a drží teplo. Delšé kabát není také problém. I cenová relace je rovněž příznivou. To záleží na jakou parádu to chceš používat. Mě to naprosto stačí a vyhovuje.

reagovat
Sobota 12. října 2013 ve 21:16 ® SURF

http://www.czbaleno.cz/

reagovat
Pátek 11. října 2013 v 17:06 ® terminator
terminator

Já osobně dávám přednost oblečení armádnímu. Hlavně US. Goretexový, či z podobného materiálu. Takový komplet lze používat celoročně. Mrkni na STURM-MILTEC, Německá kvalita za slušný peníz.

reagovat
Středa 25. září 2013 v 7:31 ® hraji reakce na …
hraji

kingkubik> podívej se do e-shopu Altisportu www.altisport.cz, mají tam na výběr 150 typů pánských mikin nejrůznějších cenových úrovní. www.altisport.cz Včera jsem zabrousil do obchodu Peak & Cloppenburg a viděl jsem tam mikin velice slušný výběr, všech typů, s límcem, bez límce s kapucí.

reagovat
Úterý 24. září 2013 ve 23:19 ® kingkubik reakce na …

hraji> jestli maly nebo velky stojacek to uz je jedno to radeji velky ten se da prehnout maly vetsinou ne…ale dokud jsem nezacal shanet takovou flece mikinu neveril jsem jaky to bude problem…jezdim hodne po horach a outdorove shopy navstevuji pravidelne ale nikde nic:Di prodavaci uznavaji ze je nekde chyba:D

reagovat
Úterý 24. září 2013 ve 23:17 ® kingkubik reakce na …

jepice> ahoj ja mam dost problem kdyz mi foukne na krk a tak jsem se dopracoval k teplouckemu fleece nakrcniku…dopo­rucuji kazdemu at vyzkousi je to opravdu uzasna vec( https://www.google.cz/search?… )…daval jsem za nej 250kc ale udelal mi uz tolik sluzby ze to je nejdulezitejsi kus obleceni co v zime mam!pokud by jsi mel zajem neco koupit dbej na to aby byl dost dlouhy a dal se stahnout kolem ust!tu fleece mikinu nesezenes proste:Dshanim ji uz fakt druhou sezonu a ani nahodou ale docela schopna mikina se da koupit v decatlonu:Dted ji meli v akci za 159kc:Dcoz me dost pobavilo…mam ji a vyuzivam ji hooodne ale je fakt ze na zimu by jsem radeji nosil neco teplesiho…s tema limeckama je to presne muj problem!

reagovat
Úterý 24. září 2013 ve 20:58 ® jepice-zruseno reakce na …

kingkubik> S tima límcema máš pravdu. Mám fleecovku a na ryby jí kvůli tomu skoro nenosim, radši nosim svetr. Límeček mám na triku (nebo košili) a to proto, aby ten svetr nekousal do krku a i v létě nosim límeček, páč třeba při přívlači nebo mušce nebo šoulačce mě nedře tolik do krku podběrák na gumě, vesta nebo taška přes rameno a taky si ten krk nespálim, když to vyhrnu. No a když se mi sejde moc límečků, tak se s tim pak peru. Místo toho límce zvlášť si v zimě beru šálu. Edit: sehnat něco teplýho jako je vlněnej svetr asi neni uplně lehký, ale já mám šikovnou babičku, která použila vlnu levně nakoupenou před X lety v bulharsku. Samozřejmě ty pletený PETflašky by měly bejt dostupnější, ale o verzi bez límce taky samozřejmě nevim.

reagovat
Úterý 24. září 2013 ve 12:14 ® hraji reakce na …
hraji

kingkubik> to budeš mít dost těžké, momentálně jsou v kurzu mikiny alespoň s malým stojáčkem. Tomu co chceš spíš odpovídá svetr. Ty se dělají i bez límce. Asi největší výběr jsem našel tady. http://www.1textil.cz/…puce/c-1391/

ale já bych si tam nic nevybral. ;-)

reagovat
Úterý 24. září 2013 v 11:43 ® kingkubik reakce na …

hraji> aby nebyl limec vbc mam hodne bundy s kapucema a limec pouzivam zvlast(mimo jine uzasny vec)pokud mam mikinu s limeckem je pro me absolutne nepouzitelna a cim hrubsi tim to pak je horsi…klasickou fleesku bez limecku jsem nikde nevidel a uz druhym rokem kde vlezu do prodejny tak se na ni ptam…samo sebou ze nemam chut davat 2500kc za mikinu na ryby:D

reagovat
Úterý 24. září 2013 v 10:28 ® hraji reakce na …
hraji

kingkubik> bez stojáčku znamená, že nemá mít límec vůbec, nebo chceš aby měla klasický límec, který se přeloží?

reagovat
Úterý 24. září 2013 v 10:00 ® kingkubik

obleceni mam v celku vyreseny ale kdyby jste nekdo nekdy narazily na hrubou fleece mikinu dejte vedet ale podminkou je ze musi byt bez stojacku!!!ne­umim sehnat

reagovat
Pondělí 23. září 2013 v 18:02 ® jepice-zruseno reakce na …

pepanek> Proti sekáčům nic nemám, ale co se ryb týče, můj současný komplet je dostatečný. Dokonce se mě vtipné kolegyně závodnice přívlačářky loni ptaly (při pohledu na moje monterky), jestli to je nový model od Simms. Spíš se mi teď natrhly civilní gatě v rozkroku a jsou už celý celkem chatrný. Né že bych neměl na nový, ale nakupování mě vůbec nebaví, u hadrů to platí dvojnásob. Nevím jak je na tom současná móda, ale ještě nedávno měly všechny gatě tak ouzký střihy, že mi většinou nebyly přes stehna a hýždě a když jsem našel nějaký co oblíknu, musel bych mít trojnásobnej pupek aby byly v pase akorát. V tomto ohledu je někdy sekáč přecijen lepší, protože tam bejvaj věci, do kterejch se už normální existující člověk nějak vešel. Po pravdě řečeno dneska většina oblečení (myšleno přímo vyrobených kusů), nemá žádnou hodnotu. Ta je vytvářena až následným marketingem a distribucí, většinu hadrů si stejně nikdo nekoupí a po tom, co projdou „outletama“, jsou vyhozeny. Obchodů, kde si člověk gatě vyzkoušel a případně mu do druhého dne pani za 100 kč zkrátila nohavice (abych tím nemusel obtěžovat maminku nebo babičku), je už minimum. Vzhledem k tomu, že se blíží říjen a já budu muset zase často mezi lidi (na VŠ), mě to zase trochu trápí. Ještě že to neni např. ekonomická škola :-D

Ale zpět k rybařině: možná je to zajímavý námět na duel – používat na ryby spešl oblečení nebo „obyčejný“ co skříň dá.

reagovat
Pondělí 23. září 2013 v 16:12 @ juras66

a co toto? http://www.hanak.eu/…obleceni.htm

Tiež sa chystám kúpiť niečo na seba a zaujímal by ma názor človeka čo má toto oblečenie, ako je spokonjný.

reagovat
Pondělí 23. září 2013 v 15:49 ® kerob
kerob

Pokud jdu na kajak (jakoze uz vlastne ani skoro jinak nechodim), tak mam nekolik variant od brodaku po dejchaci kalhoty (momentalne od Rapala), bundu pouzivam takovou zelenou dejchaci od Mivardi (kupodivu celkem dobra, neprochcije ani pri delsim silnejsim desti). Na nohou mam vetsinou kozeny pohorky s GTX membranou. Termopradlo pouzivam znacky Benger (Sportissimo nebo Hervis, uz nevim, ale za dobry prachy fakt super)… dulezita je mikina s kapucou a ksiltovka aby nefoukalo na krk a nechcalo na brejle… podle teploty pridavan nebo ubiram mezivrstvy.

reagovat
Pondělí 23. září 2013 ve 14:32 ® hraji
hraji

tak sem vložím ten odkaz, který jsem u předchozího příspěvku nevložil http://www.banner-eshop.cz/

reagovat
Pondělí 23. září 2013 v 6:01 ® pepanek reakce na …

jepice> U nás je ve středu sekáč–vše za 30,– ,tak si dojed nakoupit. mají tam i značkové věci. co ušetříš,to propijem.pivo

reagovat
Neděle 22. září 2013 ve 21:05 ® hraji reakce na …
hraji

sidla> nakupuji zde, nejsou to apriori rybářské oblečky, ale funkční, elegantní a rozumné.

reagovat
Neděle 22. září 2013 v 9:10 ® jepice-zruseno reakce na …

sidla> No i na tom navijáku může být kousek pravdy, v zimě i ten naviják je podstatnej. Například dakhle na podzim, když to ještě není na rukavice, hraje už dost roli, jestli je naviják plastovej nebo kovovej, stejně jako sedlo navijáku. Plast tolik nezebe. Jinak máš pravdu – když to rybaření bereš vážně, tak neni důvod si ty hadry nenakoupit. Já na tom nevidím nic špatnýho – jen jsem popsal jak to mám já. Problém je, že dost lidí to má asi podobně jako já, a nebo to zadání otázky sem nikoho neláká – on „komplet na ryby“ někdo možná pochopí jako že začátečník schání veškerou výbavu, nebo tak nějak podobně. Kdyby bylo zadání třeba „Oblečení na zimu“ tak by se někdo našel spíš? Nevím … Možná by to mohl pan majitel servru nějak zařídit, aby se název změnil – uznávám, že to není úplně blbý téma a zasloužilo by si větší pozornost (i kdyby sem lidi napsali třeba že nosej vaťák). Podle mě to musí bejt pohodlný a musí v tom bejt zároveň megateplo. Možná i ty boty by mohly bejt někdy klidně teplejší, než klasický pohorky. Na závodech, kde jsem dělal loni napodzim rozhodčího, proběhla taková diskuze a jako nejlepší boty to tenkrát vyhrály nějaký spešl zimní pro lesníky a dřevaře, který někdo nafasoval v práci a normální cena se blížila asi odhadem k 6 tisícům…

reagovat
Neděle 22. září 2013 v 6:29 ® sidla reakce na …
sidla

jepice> boty jsou samozřejmost,ale to koupím nějaké outdoorové,rybářské jsou zbytečně drahé.když bude bunda a kalhoty slušná,s kterou vydržím do zámrazu klidně 2500–3000 vysolím,protože to začínám pocitovat hlavně tam kde jsem měl něco polámaného,a že toho nebylo málo :-D celu dobu směřuju peníze do cajku,tak bych si taky něco zasloužil,když táhne na záda,naviják tě nezahřeje :-)

reagovat
Sobota 21. září 2013 v 19:02 ® jepice-zruseno

Já na tebe nekašlu. Jenže já chodím na ryby v poslední době spešl na to zakoupených montérkách zelené barvy a pod to si dává náležitý počet vrstev – tenké jégrovky, tepláky, nebo obojí najednou. Důležité je mít dle mne hlavně teplé boty a tlustý ponožky. Na vršek používám šusťákovou bundu, kterou mám i na lyže nebo na běžky, pod to zase náležitý počet svetrů. Bunda má celkem inteligentní zelenou barvu, takže v ní nevypadám u tý vody jako pošuk. Doufám. Pokud je už fakt zima a chci vláčet na okouny, používám páčkovej naviják s krytou cívkou – dá se chytat pohodově v rukavicích. Od minulých vánoc mám na plavanou centrepin a ten, byť se s ním daleko neháže, se dá v tukavicích taky ovládat a pro zimní plavačku je uplně ideální. Spešl oblečení na ryby (kromě zelenejch montérek) nemám, i když některý hadry už jinam skoro nenosim. Samozřejmě v zimě doplňuji šálou, kulichem a rukavicema. Ty tvoje odkazy se mi zdaj dost drahý. Ne snad, že by ty věci jako takový byly drahý, ale peníze bych já osobně směřoval jinam. Nicméně že jsou gatě s laclem (stejně jako moje montérky) je výhody vždy – nelezou nahá záda.

reagovat
Sobota 21. září 2013 v 15:53 ® sidla
sidla

všeci na mě kašlou já nemožu nic pořádného najít. jinak teda, udělám chybu s tímto? http://www.fishhunter.cz/…-Pants-Olive

http://www.fishhunter.cz/…-Parka-Olive

http://www.fishhunter.cz/…Jacket-Olive

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1