Chytej.cz

Sumec v požární nádrži. necteno

2.9.2013 | Filo | 5.225 zobrazení | 25 odpovědí

U nás na požární nádrži se objevil po povodních metr a půl sumec ,kterého se nám podařilo zapřáhnout na přívlač ,ale utrh to a od tý doby se nám ho nepodařilo chytnout ani s pomocí vábničky neznáte ňákou nej nástrahu jak ho chytnout? Upozorňuji ,že nádrž vypustit nejde. A chci ho živýho.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 8. února 2014 v 18:39 ® tony.bobo reakce na …
tony.bobo

Filo> To neznamená že si ho neviděl nebo neslyšel zalovit že tam nemusí bejt.Né vždycky je to zalovení bouřlivý.Do června máš čas se po něm poohlídnout a kde ho uvidíš nejčastěji tam nastraž.Na konkurenci se vykašli sumec sežere vše co najde a zalíbí se mu to.

reagovat
Sobota 8. února 2014 v 9:06 ® Filo

Moc vám všem děkuji za rady je zajímavé ,že jsem tam chodil v létě hodně často a byl jsem tam i do noci ,ale nikdy jsem ho tam lovit neslyšel kdyby jsme ho tam neměli na prutě tak o ňom vůbec nevim. Jinak je nejhorší že tam má spoustu potravi od okounů a plotic až po líny. Jinak v létě na něj vyrazim a vyzkoušim tu makrelu. A ještě by jsem se chtěl zeptat jestli nevíte kde by se dal sehnat sumeček americký? Napadlo mě ,že by po ňom mohl jít z důvodu konkurence.

reagovat
Pondělí 3. února 2014 ve 21:12 ® tony.bobo reakce na …
tony.bobo

cormoran> Ty nevíš že když někam přijedeš echem tak odpočívající sum ti zamává ploutvema a zastřihá fousama a tím se prozradí.On si totiž myslí že se fotí a ono je to ve vodě lepší jak na břehu.

reagovat
Pondělí 3. února 2014 v 11:12 ® cormoran reakce na …
cormoran

00Inferno00> Jak najdeš pomocí echolotu odpočívajícího sum­ce?

reagovat
Sobota 1. února 2014 v 17:57 ® 00Inferno00

Sice nemám zkušenosti, ale na takový cílený odchyt, bych použil echo a živou rybku. Najít echolotem, nastražit rybku, zvednout vábničkou a děj se vůle boží.

reagovat
Čtvrtek 30. ledna 2014 v 9:28 ® tony.bobo
tony.bobo

Nejdřív sem ti chtěl napsat aby si obešel tu nádrž a na pár místech zadupal ale pokud má 2000 m2 tak ti nezbyde než si tam sednout a pozorovat vodu.Metr a půl velkej sumec nejde přehlídnout pokud víš co hledáš.

reagovat
Neděle 15. září 2013 ve 13:17 ® marcelj

vyzkoušel bych makrelu

reagovat
Čtvrtek 12. září 2013 v 10:20 @ JencekB

Parta lovců s agregátem, zátahová síť a velký foťák. Agregát nejlíp hlubinný, ale na vyhnání do sítě by měl stačit i klasický.

reagovat
Středa 4. září 2013 ve 21:28 ® malamut reakce na …
malamut

Filo> ale říká, jen si to nenechám cpát nikým do palice a ve většině případů to považuji za zvrhlost.

reagovat
Středa 4. září 2013 ve 20:49 ® LuboO reakce na …
LuboO

Filo> riesenie ma len jedno meno… Kuba…

reagovat
Středa 4. září 2013 ve 20:27 ® HaD reakce na …
HaD

Filo> pokud tam má dost jídla, snadné to nebude. Nicméně na rybu by se měl dát při troše trpělivosti chytit.

reagovat
Středa 4. září 2013 v 18:58 ® Filo reakce na …

Fotku sem dám zejtra a ta nádrž je z půlky mělčina a potom se svažuje do hloubky asi 2 metrů.Dřív sloužila taky jako koupaliště.je tam asi 1 strom a prostředkem protejká potok po okrajích sou stromy.A má rozlohu 2156 metrů čtverečních..

reagovat
Středa 4. září 2013 v 18:49 ® Filo reakce na …

hahaha chyť a pust ti nic neřiká.:-D

reagovat
Středa 4. září 2013 v 15:23 ® HaD reakce na …
HaD

Filo> dej sem fotku té nádrže!

reagovat
Středa 4. září 2013 ve 12:21 ® malamut reakce na …
malamut

Filo> aha, raději tedy nedomýšlím, co s ním chceš dělat. Ryba je fakt jídlo, a docela dobrý, ale do výběru životního partnera ti nikdo kecat nemůže, je demoška :-)

reagovat
Úterý 3. září 2013 ve 21:54 ® Mikyška
Mikyška

Těžko radit když ani nepopíšeš charakter a velikost oné nádrže. To pak dává akorát prostor k fantazírování.

reagovat
Úterý 3. září 2013 ve 20:08 ® Filo reakce na …

A kdo řiká že ho chci jíst.:-)

reagovat
Úterý 3. září 2013 v 16:44 ® malamut reakce na …
malamut

Filo> konzumovat živý ryby není v naší kultuře příliš obvyklé…

reagovat
Úterý 3. září 2013 v 8:59 ® kubas reakce na …
kubas

Fryw> Síť na tebe někdo hodí, když tě uvidí, jak máš nahozeno na trhačku v požární nádrži :-D .

reagovat
Úterý 3. září 2013 v 8:57 ® Robur
Robur

ještě mne napadlo, pokud je to nádrž typy panely 30×20metrů, tak mu tam udělat nějakou překážku, kde by si asi udlěla po čase stanoviště a pak tam na něj teprve nastražil tu rybku.

reagovat
Úterý 3. září 2013 v 8:52 ® Fryw
Fryw

a síť?

reagovat
Úterý 3. září 2013 v 8:00 ® Robur
Robur

pozval bych Vágnera, ten tam chytí aspoň 3 kusy.

Chytejte ho na rybku se silným cajkem.

reagovat
Pondělí 2. září 2013 ve 20:11 ® Shrek
Shrek

Všechno jde vypustit, domluv se s hasičema, co budou chtít za odčerpání…

reagovat
Pondělí 2. září 2013 v 19:49 ® Filo reakce na …

Zapoměl jsem dodat ,že ho chci živýho.;-)

reagovat
Pondělí 2. září 2013 v 19:47 ® džigit

TNT :-))

reagovat