Chytej.cz

Dejte mi typ na zajímavé místo pro natáčení ryb pod vodou. necteno

5.8.2013 | Frenky Cheb | 3.436 zobrazení | 6 odpovědí

Zdravím všechny na Chytej. Rád bych vás poprosil jestli někdo nenáte typ na nějaké místo kde by se daly pořídit pěkné podvodní záběry. Jde mi o to aby tam byla aspoň trošku čistá voda. A nebyl to zrovna nějaký potapěčský lom kde jsou ryby pro to chovány. Jde mi o přirozené přostřědí. Pokud možno někde v západních Čechách či ještě lépe v Karlovarském kraji. Může to být potok řeka vpodstatě cokoliv. Díky všem za ohlasy. Láďa případné info mi prosím piště do mailu vkulstejn@seznam.cz www.podvodnisvet.hys.cz

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 8. srpna 2013 ve 21:13 ® Shrek reakce na …
Shrek

a video je kde? Asi Ti přijedu do Keraplastiku vyprášit prdel…

reagovat
Čtvrtek 8. srpna 2013 ve 12:59 ® Frenky Cheb reakce na …

Ahoj první ponor na Medardu máme již zasebou. Vypadá to moc pěkně ještě to bude pár let trvat ale bude to paráda. Zatopené celý březový lesy to je nádhera. To bude ráj dravců.

reagovat
Úterý 6. srpna 2013 v 18:52 ® OBr reakce na …
OBr

Frenky Cheb> ok, v potápění se nepohybuji, takže netuším co je známé a co ne.. ten druhej lom u Plzně ale nevypadal, že by se tam úmyslně dávaly velký ryby, bylo tam jen pár okounů… na čistou vodu mám tip na Jizeru, ta je teď kupodivu čistá i úplně dole, asi jsou lidi líní zvednout zadek od grilu a jít se vykoupat.. jenže to je od vás zase drobet z ruky :-((

reagovat
Úterý 6. srpna 2013 v 18:10 ® Shrek reakce na …
Shrek

Frenky Cheb> Vláďo, vem si v práci vanu a potápěj se tam. Jinak nepřemýšlel jsi o Medardu? Docela by mě zajímalo, jak to tam vypadá…

reagovat
Úterý 6. srpna 2013 ve 13:45 ® Frenky Cheb reakce na …

Ahoj tak to první znám je to Okrouhlé Hradiště je to známá lokalita. Jde mi spíše o místa klidně někde na řece je v celku jedno kolik je tam vody jestli 1m nebo 10. Tohle to jsou přecijenom lomy kam se dávají většinou velký ryby nakoupený ze sádek. Mám jedem typ na pstruhový vodě pod jez na Svatavě u Sokolova tak uvidím jak to dopadne.

reagovat
Pondělí 5. srpna 2013 v 16:09 ® OBr
OBr

Měl bych jeden tip u konstantinek: http://mapy.cz/s/8ciW ale letos jsem tam nebyl, tak nevím, jak je na tom teď voda. Je to lom s koupáním a je tam i stánek s občerstvením, platí se vstup. Pokud se to ale pojme jako výlet do lázní do cukrárny s obhlídkou lomu, myslím, že alespoň jedna věc vyjde.

A pak tady hned u Plzně: http://mapy.cz/s/8cjc ale tam jsem už pár let nebyl, voda byla absolutně křišťálová, rybí obsádka nebyla nijak zajímavá(malej okoun, plotička, možná dva cejni, jeden kapřík) prakticky jen to, co tam někdo občas vypustí a nestihnou to kluci na lískovku vychytat, ale tu průzračnou vodu vydím stále před sebou… Sem je přístup kolem areálu lomu, místo pěkně zastrčené, ale pěkné.

reagovat