Chytej.cz

Vágner zprivatizuje celý rybářský svaz? necteno

1.5.2013 | Sfinga | 14.813 zobrazení | 199 odpovědí | upravit

Zaslechl jsem, že JAKUB VÁGNER má zálusk na privatizaci svazových vod. Uvítali byste to nebo by vás to sralo? A co cena povolenky a zarybnění? Bylo by lépe nebo by to šlo od deseti k pěti?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 26. června 2013 ve 21:30 ® Martin Chmelík reakce na …

regulus> máš recht, v Pelíškách bylo: Proletáři všech zemí, polibte mi prdel. :-) A ještě k těm manažerům. Každý druhý politik si titul kouopil v rychlokurzu, takže co to může být za manažery. Tupci a bezcharakterní idioti to jsou. Jejich xsichty už vypovídají jasnou řečí.

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 21:29 ® Martin Chmelík reakce na …

Fryw> No Parkanová vypadá spíš jak po obrně. :-) Kdepak, u nás je politika vrcholnou žumpou. Všichni do jednoho patří do tepláků. Už OF byla sračka prvního řádu. Kdyby lidé věděli, kde bude stát po 24 letech od sametu (revoluce to nebyla), nikdo by dnes klíčema nezvonil.

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 21:28 ® regulus reakce na …
regulus

Martin Chmelík> to nebylo v Pelíškách, ale v Pupendu … ;-)

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 21:21 ® Fryw
Fryw

Vzhledem k tomu že byla Parkanová na obraně, aj celkem jo :-D

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 21:19 ® Martin Chmelík reakce na …

Bigpista> No nevím, jestli třeba chemik je ideálním ministrem financí. :-) Bohužel v naší banánové republice nejde o práci politiků, ale i ministerstvo je jakousi „trafikou“. Pokud někdo neuspěje v jednom resortu, jde do druhého? To nemá logiku, že?

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 21:18 ® Martin Chmelík

troutkiller> Možná bych použil známý hit z filmu Pelíšky. „Počet prdelí, do kterých můžu vlézt, se pomalu rovná nule“ :-) Ale možná kamarádi Bendla budou mít časem stejné tepláky v nějakém „rekreačním“ zařízení. Jak že to je? Na každé prase se najde řezník? :-)

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 21:15 ® Martin Chmelík

sears.13> Vážený pane, či chlapče. Nevím s kým mám tu čest, ale to je jedno. Já se pod své názory dokáži podepsat a tudíž se za své názory nestydím, Rybáři vždy zveličovali své úlovky, to je notoricky známé. Ale to, co od útlého chlapeckého věku předvádí váš idol, tak to nemá obdoby. A můžete mi vyjmenovat, co vše pro rybolov JV záslužného udělal. Rád si to přečtu.

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 21:15 ® malamut reakce na …
malamut

David H.> tak to bude asi půl na půl, ať to nemusíme řešit dál :-) Je fakt, že každej normální tvor je línej a rád si odpočine, když při tom narazí na kupu žrádla, tak je co celkem prima den :-)

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 20:45 ® HaD reakce na …
HaD

malamut> To je podle mě sekundární záležitost. V první řadě ryba hledá únik z povodňové velké vody, která bere dost energie. Ale třeba se pletu.

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 20:42 ® malamut reakce na …
malamut

David H.> já si myslím, že tam ryby, a tedy i kapři, vyjíždějí hlavně za potravou. V r. 1997 jsem pří povodních na zatopených loukách sbíral plně hrsti žížal, a možná to bude pro mnohé překvapením, ale žížala je i pro kapra přirozenější potrava, než nějaké koulís :-) Je fakt, pokud se voda prohřeje, má ryba tendenci jít do tření a pobyt v lagunách ji nikterak nevadí, do chvíle, kdy nastává kyslíkový deficit.

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 20:32 ® regulus
regulus

TVL to je zase snůška sraček … 8-(

reagovat
Středa 26. června 2013 v 18:53 ® HaD reakce na …
HaD

1Mara> Ti kapři tam vyjíždějí podle mého skromného názoru se především „schovat“ před velkou vodou. To, že se začnou vytírat je spíše důsledek teplejší vody – tzn. shoda okolností. Na Otavě jsem taky našel na poli kapra, živého, a to měla voda okolo 14°C. Třít se tam tedy rozhodně neplul.

reagovat
Středa 26. června 2013 v 18:49 ®  reakce na …

1Mara> Já byl dneska nakupovat v Ústí u vašeho bejvalýho kámoše,takže mi dneska vadí uplně každej kdo na mě mluví z toho zážitku.

JV je mi tak nějak celkem u sopouchu,když ho neslyšim hekat…;-)

reagovat
Středa 26. června 2013 v 18:46 ® 1Mara reakce na …
1Mara

P.M.> Ač nerad , ale musím ještě k tvému psaníčku něco dopsat , ti kapři do těch lagun a polí se vpluli vytřít , protože ta voda byla v tu dobu teplejší jak řeka , no a než se stačili vytřít , voda opadla a ryba a NÉ jenom kapr už neměla kudy se zpět vrátit do Labe. Chápu tvůj postoj k JV. Ale nic na to se nemění , že jakékoliv ryby je škoda , nechat jí pojít v poli ! No a o těch lidech máš pravdu , už jsem to tu psal, každá pomoc hlavně i peněžitá by lidem určitě pomohla , ale kde jsou ti lidi , co platíme z našich daní ?? Co si jen natáhnou ruku a jinak nic ? třeba vězni, cigoši a atd. proč ty nemusej jít uklízet ulice , parky, a atd. po povodních ? Ty ti nevadí ?

reagovat
Středa 26. června 2013 v 17:54 ®  reakce na …

hraji> Tak se nezlob.Já to tak nemyslel.Fakt mě teď ale sere,že mě persóna jako ty nazvala ubožákem.Chtěl jsem jít večer na ryby a seru na to.Celou chytačku bych na to myslel a nic bych z toho neměl.Dík,že jsi mi to zkazil.Chtěl jsem narvat vezírek cejnama,všechny je poměřit,pořádně odřít a vykýblovat zpátky do vody.Teď budu smutnit u telky a vyčítat si proč jsem reagoval na toho nechytřejšího.

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 13:54 ® malamut reakce na …
malamut

Mrknato> nazdar Pavle, rád tě vidím, a pak že je tu nuda :-)

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 13:04 ® Mrknato

hraji> Nazdar, tak tebe vyhodili v MRKu! To je škoda, no alespoň tady stoupne úroveň diskusí,… díky tobě. Maťák bude litovat......

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 12:34 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

Ouklejobijec> Já myslím, že problém je v tom, co píše malamut. Že podobné funkce se právě neobsazují schopnými manažery, ale politickými strašáky, kteří umí jen lhát a hrabat. A jsou si vědomi faktu, že co neurvou za čtyři roky, to už nemusí urvat vůbec. Jak má potom člověk, který vidí jen do příštích voleb a do vlastní kapsy, vytvářet strategická rozhodnutí na příštích, řekněme, 20 let? Copak by nebylo lepší, kdyby ministerstvo řídil člověk, který by byl hodnocen za fungování úřadu a ne za to, kolik přihrál/slíbil přihrát kšeftů kamarádíčkům?

reagovat
Středa 26. června 2013 v 11:57 ® hraji reakce na …
hraji

P.M.> ty jsi jen další anonymní internetový hrdina, že? Napsal jsem svůj názor a nemám problém se pod něj podepsat, na rozdíl od tebe. Když ti napíši, že jsi podle mého názoru ubožák, aspoň víš, od koho to přišlo. Tož tak. A nebuď úzkoprsý. ;-)

reagovat
Středa 26. června 2013 v 11:23 ® malamut reakce na …
malamut

P.M.> :-)

reagovat
Středa 26. června 2013 v 11:19 ® 

hraji> Nebuď úzkoprsej.Máš skoro stejně velkou auru jako Maťák,měl bys bejt nad věcí.Bejt každej sluníčkovej jako ty,tak by nemohla bejt žádná diskuze.Díky paňácům,jako je tady nazýváš to Maťákovi žije.S poplácáváním a lezením do řiti se sledovanost nezvýší.Kde to vře,tam to žije.Kde to nevře,tam je to prostě na hovno.Ale třeba ti to jednou Maťák na závodech při vysypávání pomlácených cejnů z vezírku vysvětlí…

reagovat
Středa 26. června 2013 v 11:07 ® 

Kdyby radši Jakub koupil stavební matroš lidem co byli zatopený,než síť pro blbce kapry co neuměj trefit zpátky do řeky.

Hekal aspoň u zatahování sítě?Budou to vysílat na Nat Geo Wild?

reagovat
Středa 26. června 2013 v 10:43 ® Ouklejobijec reakce na …
Ouklejobijec

Bigpista> No tak to je přesně ono :-) … to co píšeš je přesný a destilovaný důvod toho kam jsme to po dvaceti letech dopracovali :-) … peníze nejsou všechno!!! … tedy to je alespoň můj názor a doufám, že i názor většiny normálních lidí a že se svět k tomuto názoru jednou přikloní … no dobře, dobře jsem idealista :-) … ale ostatně co jiného nám už zbývá? :-)

reagovat
Středa 26. června 2013 v 10:39 ® malamut reakce na …
malamut

Bigpista> hmm, manažer. Tady se přes šedesát let taková místa obsazují na základě stranické příslušnosti. Od židobolševického komplotu v 89´, se každý gauner s balalářským vzděláním (to v tom lepším případě), vydává za schopného manažera a podle toho to tu vypadá (ne, že by to předtím bylo lepší, původní bolševik byl stejná pakáž).

reagovat
Středa 26. června 2013 v 10:31 ® Fryw
Fryw

Měl by k tomu aspoň trochu přičichnout, jinak by mohl mít ty představy docela zajímavý. A taky ho ti lidé pod ním trošku jinak berou, a to taky není zanedbatelný faktor. btw. dnes se neřídí ale vede. Nevidím v tom rozdíl ale zní to moderně :-D

reagovat
Středa 26. června 2013 v 10:21 ® HaD reakce na …
HaD

Bigpista> nicméně by to asi neměl být zedník, ne? :-D DD

reagovat
Středa 26. června 2013 v 9:45 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

malamut> Tak představa, že ministr (nebo třeba ředitel podniku) musí být nutně odborníkem v daném oboru je trochu zcestná. Musí být především manažer. Nebo si myslíš, že třeba ředitele nemocnice musí vždy dělat doktor? A že potom musí rozumět všemu od interny přes gyndu až po neurochirurgii? Kdepak, od toho má lidi. A nejdůležitější je pro něj schopnost ty lidi uřídit.

reagovat
Středa 26. června 2013 v 9:09 ® malamut reakce na …
malamut

troutkiller> já o jeho vzdělání vím jen to, že nedostudoval konzervatoř, někde jsem zaslechl nebo četl, že snad dělal dálkově něco kolem ryb, ale moc tomu nevěřím, a pokud ano, tak hodně dálkově :-) Každopádně si myslím, že na poradce ministra je u nás dost lepších odborníků, než tenhle šašek, ale v týhle žumpě to asi nikoho nepřekvapí. Navíc si myslím, že ministr má být takový odborník, že poradce nepotřebuje, ale naopak, radí jiným :-)

reagovat
Středa 26. června 2013 v 8:50 ® troutkiller reakce na …

malamut>Doufám že odborníka tohoto druhu a rychlovzdělání už nikdo z ministru potřebovat nebude.

reagovat
Středa 26. června 2013 v 8:20 ® malamut
malamut

troutkiller> to ví jen čert, on si Jakub poradí, kdyžtak nasadí špičatou čepici a vezme to s rozběhem :-)

reagovat