Chytej.cz

Vágner zprivatizuje celý rybářský svaz? necteno

1.5.2013 | Sfinga | 14.813 zobrazení | 199 odpovědí | upravit

Zaslechl jsem, že JAKUB VÁGNER má zálusk na privatizaci svazových vod. Uvítali byste to nebo by vás to sralo? A co cena povolenky a zarybnění? Bylo by lépe nebo by to šlo od deseti k pěti?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 26. června 2013 v 7:32 ® troutkiller reakce na …

malamut>Já sem jen zvědavej kterej ministr ho ted bude mít mezi pulkama:-)) )

reagovat
Středa 26. června 2013 v 7:06 ® malamut reakce na …
malamut

Sfinga> bingo, byl jsi rychlejší :-)

reagovat
Středa 26. června 2013 v 6:20 ® troutkiller reakce na …

Sfinga>1–0 pro Sfingu:-)) ))

reagovat
Úterý 25. června 2013 ve 23:16 @ Sfinga

A co vlastně ten pán pro sportovní rybolov udělal? Kromě toho že ze státu a státních institucí vytáhl možná už desítky miliónů (tedy naśich společných peněz) a vydělal díky svým podvodům na hloupých rybářích dalších x milošů? Napjatě naslouchám!!!!!!!!­!!!

reagovat
Úterý 25. června 2013 ve 22:38 ® sears.13 reakce na …
sears.13

Martin Chmelík> vážený pane, bajkař nebajkař, ale až pro sportovní rybolov uděláte to co on ....... nicméně každý má nárok na svůj názor, tak ho nikomu neupírejte.

reagovat
Úterý 25. června 2013 ve 21:37 ® HaD reakce na …
HaD

Martin Chmelík> Když my se cenzuře snažíme vyhýbat jak… Však víš jak :-)

reagovat
Úterý 25. června 2013 ve 20:18 ® Martin Chmelík

Přátelé, být Davidem, jedním šmahem smáznu všechny diskuze, ve kterých se v názvu objevuje jméno Jakub Vágner. Stále o něm mluvíte a v podstatě mu prokazujete medvědí službu – propagaci jeho jména. Když se o něm nebude nikdo bavit, vzejde tento „bajkař“ v pozapomnění a pak bude muset oslovit bulvár a zaplatit si reklamu. Stejně jak to dělají další pohaslé hvězdy typu Barošová, Pomeje, Erbová, Řepka a těmto dementům podobné rádoby celebrity. Takže za mne, J.V. IS DEAD! Prostě o kom se nemluví, jako by nežil.

PS: A stejně. Narozdíl třeba od Bartošové, Vágner nikdy žádnou hvězdou nebyl.

reagovat
Úterý 25. června 2013 v 18:12 ® malamut reakce na …
malamut

jouda.net> privatizovat si může co chce, dokud nemá přidělené dektrety k VRP na jednotlivých revírech, může se třeba stavět na palici. Navíc jeho kamarád, patron CMP 2013 a dnes již prakticky bývalý ministr zemědělství Bendl jde od válu. Jinak výraz „privatizace“ v tomto případě je zcela zcestný. A co se týká Svazu, mohl by si klidně zprivatizovat „sportovní sekci“, ta je běžným rybářům stejně čočku platná, pouze odčerpává nemalé finanční prostředky.

reagovat
Úterý 25. června 2013 v 17:47 ® jouda.net

Myslím si, že je zde většina členů fóra zbytečně zaujata proti Jakubu Vágnerovi. Navíc zpráva „Vágner zprivatizuje celý rybářský svaz“ není nijak podložena-prostě není z nějakého důvěryhodného zdroje. Tudíž nemá cenu se dohadovat, jak by co bylo. Já osobně si myslím že pokud by se mu privatizace povedla, byl by to velký přínos pro rybařinu!

reagovat
Úterý 25. června 2013 v 15:41 ® HaD
HaD

Pánové klid. Důležité je, že se rybám pomohlo. Kdo a proč to dělal je jedno. Důležitý je výsledek a jsem rád za každou zachráněnou rybu.

reagovat
Úterý 25. června 2013 v 11:07 ® 1Mara reakce na …
1Mara

malamut> Ono by to šlo , ale trvalo by to asi 50 let :-)

reagovat
Úterý 25. června 2013 v 9:57 ® malamut reakce na …
malamut

1Mara> jediný řešení je vrátit krajině takový charakter, kdy bude umět přirozeně zadržet srážky a pak by nemusela být „stoletá“ voda každý tři roky. Ale to půjde v tomhle židobolševickým kocourkově dost těžko.

reagovat
Pondělí 24. června 2013 ve 21:39 ® pepanek reakce na …

hraji> Ještěže tady máme tebe,vlezeš do debaty a hned víš,že jsou kolem tebe samý blbci.

reagovat
Pondělí 24. června 2013 ve 20:41 ® 1Mara reakce na …
1Mara

malamut> Nevím , jak to budou řešit.

reagovat
Pondělí 24. června 2013 ve 20:37 ® malamut reakce na …
malamut

1Mara> v tomhle případě by umělej přechod pravděpodobně znamenal nějaký narušení protipovodňových hrází (předpokládám, že právě za nimi se laguny vytvořily), takže to asi bude neprůchodný. Nechat ryby padnout na poli by blbý bylo, ale v těch oblastech jsou, si myslím, jiný priority, ale od toho jsou rybáři, aby se o ně v rámci svých možností postarali, jen se mi příčí, když si na takové akci někdo přihřívá svůj hrnek polívky člověk, jako je Vágner. Jestli tam byl převážně kapr, je to na pováženou, pokud šlo o ryby z Labe, tam by měly převažovat jiný druhy, ale o přirozené osádce si asi můžeme nechat zdát. Anebo jsou ostatní ryby chytřejší a včas trefily zpět do koryta :-)

reagovat
Pondělí 24. června 2013 ve 20:03 ® 1Mara reakce na …
1Mara

malamut> Můj názor je , že je škoda té matečné ryby , jakékoliv a nebyli to jen kapři co se pochytalo , i když kapr tam byl převážně. Myslím si že tahle akce nemá na brigádu jakýkoliv vliv a nebude na to brán zřetel , všichní tam šli dobrovolně. S tou pomocí lidí máš pravdu. Ono nechat tu rybu pojít na poli a nebo mít tu možnost jí pomoct je odlišná věc. Jinak pro příště se to bude řešit už jinak , asi se udělá nějakej umělej přechod pro ryby , aby měli při takovéto události šanci vrátit zpět tam , odkuď jsou. Už tu zde nebudu psát a tobě díky za reakci.

reagovat
Pondělí 24. června 2013 ve 20:00 ® malamut reakce na …
malamut

hraji> aby ti nepraskla žilka, sportovče. Jestli ti vadí jiný názor, než máš ty sám, a to ti zjevně vadí, budeš muset číst jen to, co pustěj Maťákovi cenzoři.

reagovat
Pondělí 24. června 2013 v 19:55 ® malamut reakce na …
malamut

1Mara> já nevím, jaký ledy se hnuly, ale rozhodně je mi milejší, když se obce a kraj starají o vytopené obyvatele, než o ryby v lagunách na polích, navíc, v případě kapra, o nepůvodní druh, tedy v Polabí. Ono by si možná dost členů tímto způsobem šlo splnit brigády, a taky by to mělo smysl, ale myslím, že MO jsou raději, když si je zaplatí.

reagovat
Pondělí 24. června 2013 v 19:40 @ sfinga reakce na …

1Mara> Dost těžko může končit něco co ani nezačalo, domýšlivče :-)

reagovat
Pondělí 24. června 2013 v 19:39 ® 1Mara reakce na …
1Mara

sfinga> No , já jsem tě nijak neurazil a ani sprostě nenazval , takže končím stebou konverzaci , takový jako jsi ty , mě nestojej už ani za jakoukoliv reakci. Chudáku !

reagovat
Pondělí 24. června 2013 v 19:34 @ sfinga reakce na …

hraji> a ty víš taky jedno velký houno, kdo pomohl nebo nepomohl a jen se „realizuje u klávesnice“. já to do světa ani do blesku křičet nepotřebuju ;-)

reagovat
Pondělí 24. června 2013 v 19:31 @ sfinga reakce na …

1Mara> do toho je tobě ty bečko úplný lejno co sem dělal nebo nedělal

reagovat
Pondělí 24. června 2013 v 19:26 ® 1Mara reakce na …
1Mara

hraji> Ty víš , jak jsem to myslel , taky jsem tam byl pomáhat a né jednou , ale nemusím se kvůli tomu plácat po rameni , spíš je mě líto těch ryb. Nebudu tady nic rozebírat a atd. . všechno je psané na MRKu , ale otom jsem se ani nechtěl bavit , šlo mě jen oto , proč mu tady někdo za klávesnicí nadavá do volů .

reagovat
Pondělí 24. června 2013 v 19:13 ® hraji
hraji

Tady už to začíná být stejné panoptikum jako MRK. Nejsem obdivovatelem JV, aby bylo jasné. Ale pokud pomohl, a je celkem jedno jak moc, je o hodně lepší než ti, kteří nepomohli a jen se realizují u klávesnice. Je to takové typicky české, poskytl obrazně stovku, určitě se objeví někdo, kdo jistojistě ví, že měl poskytnou těch stovek aspoň dvacet, když je tak bohatej. Fakt panoptikum a dokonce i paňácové jsou tu stejní, obehraní a z MRKu vyhození.

reagovat
Pondělí 24. června 2013 v 19:05 ® 1Mara reakce na …
1Mara

malamut> Tady ale nejde vůbec oto kde co blekotá a blekotal , to bude dělat pořád , ale díky jemu a jeho viditelnosti se hnuly ledy na určitých místech , jinak klucí co tam makali a žádali o pomoc se na ně každej v četně kraje vykadil . Já nejsem jeho příznivec a mám na něj taky svůj názor , ale když pomůže , nebudu mu zato nadávat do volů ! To se na mě nezlob.

reagovat
Pondělí 24. června 2013 v 18:56 ® tucnak11
tucnak11

60 m siti tak zanim udělali tak dlouhou sit tak bylo po povodnih:-P

reagovat
Pondělí 24. června 2013 v 18:50 ® malamut reakce na …
malamut

1Mara> za ty prachy, co si účtoval za ty svoje „přednášky“ ve školách, těch sítí mohlo být i víc. Nebo mohl něco šoupnou právě třeba na vyplavené školy, ale to dělá kde kdo, tak se zviditelnil po svým. O jinejch zachráncích ryb se moc nepsalo, jen o něm. No aspoň budete mít na další schůzi Fanclubu Jakuba Lháře o čem mluvit a budete mít důvod, plácat se po ramenou. I když, ten si asi najdete vždy.

reagovat
Pondělí 24. června 2013 v 18:42 ® malamut
malamut

tucnak11> tak to jo.

reagovat
Pondělí 24. června 2013 v 18:32 ® troutkiller reakce na …

1Mara>A to jako myslíš že jedna sít odčiní všechny jeho ostatní šméčka????Si naivní jak dítě,předpokládám že sít předával za vydatné pomoci kamer TV Nova nebo NG:-(( Tenhle dáreček nedělá nic jenom tak za dara.

reagovat
Pondělí 24. června 2013 v 16:11 ® 1Mara
1Mara

Sfinga> Byl jsi pomoc klukům se záchranou ryb ? Viděl jsi, jak to tam vypadalo ?Myslíš si, že se tam ryba nevyplula třít ? JV za své peníze nechal udělat 60m. síť na pomoc rybám, kterou klukům daroval, co jsi udělal TY ?? Že někoho nazýváš volem ?

reagovat