Chytej.cz

Vágner zprivatizuje celý rybářský svaz? necteno

1.5.2013 | Sfinga | 14.813 zobrazení | 199 odpovědí | upravit

Zaslechl jsem, že JAKUB VÁGNER má zálusk na privatizaci svazových vod. Uvítali byste to nebo by vás to sralo? A co cena povolenky a zarybnění? Bylo by lépe nebo by to šlo od deseti k pěti?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 3. května 2013 v 17:57 ® vezirek reakce na …

casper> Není Tvoje reakce po přečtení jeho karty zbytečná?

reagovat
Pátek 3. května 2013 v 17:26 ® casper reakce na …
casper

Palivec> po tobě číst komentáře, to je teda děsný…kromě toho, že jsi evidentně negramotný, budeš podle svých slov mít ještě problém, nejspíš ze základky. Většinu lidí, kteří se chovají jako ty někdo šikanoval a podobně jako ty mají obrovskou touhu anonymně pomlouvat ostatní :-) gratuluji, tak hloupé komentáře tady nebyly dlouho :-) Jsi fakt hrdina 9-)

reagovat
Pátek 3. května 2013 v 17:16 ® skwor reakce na …
skwor

malamut> Poslal jsem Ti SZ. Ať nespamujeme tady :-)

reagovat
Pátek 3. května 2013 v 17:10 ® malamut reakce na …
malamut

skwor> moc sem nechodím, ale zrovna témata jako Jakub Lhář a „sakování za účelem pouštění“ bejvala moje oblíbená parketa, tak sem od včerejška semtam skáknu :-) Ale teď zrovna čučím na Dallas, kultovní seriál všech rockerů :-)

reagovat
Pátek 3. května 2013 v 16:56 @ Palivec reakce na …

skwor> Vono de furt o většinu. I při volbě poslanců, i slavíků. Volba a vítězství toho, co má víc příznivců, je základ demográcyje. Rači by si diktatůru proletariátu? Proletariát i tak nevládl, ale banda sviní, co se skrývali za vznešené myšlenky. Komunistické svině se prezentují občas i tady. I jeden ze zdejších oblíbených figuruje v seznamech jako agent StB. Dokonce prodává krámy pro rybáře. Pár zdejších stálic je v seznamu zájmových osob, někteří byli důvěrníci, někteří agenty. Samozřejmě, že jde o občany starší 40 let. Jména psát nebudu, každý si je může najít sám.

reagovat
Pátek 3. května 2013 v 16:54 ® skwor reakce na …
skwor
malamut> Zdravím :-) Vedle jsem svojí aktivitu omezil na minimum a celkem mi to tak vyhovuje. Rád Tě zase po delší době čtu. Na severu kluci muziku umí :-) reagovat
Pátek 3. května 2013 v 16:49 @ Palivec

FERMR> Jedině že by ho zapích ňákej žárlivej chyteják. A je fakt, že těch je dost. Fšeci mu závidí,masaři, jak gdyby jezdil po světě za jejich prachy.

reagovat
Pátek 3. května 2013 v 16:29 ® malamut reakce na …
malamut

skwor> nazdár, já už nic moc nesleduju, poslouchám co znám a mám ověřený ze sedmdesátých až osmdesátých let a semtam nějakou novou partu, spíš ze severu :-) Nějak jsi zmizel od konkurence, přestal jsem tě vídávat, ale já už tam zase taky nejsem :-)

reagovat
Pátek 3. května 2013 v 15:21 ® skwor reakce na …
skwor

malamut> Ona otřesná muzika vzniká v hojném množství i dneska. Stačí se podívat na toho kašpara, co má aktuálně slavíka.

reagovat
Pátek 3. května 2013 ve 14:49 ® malamut reakce na …
malamut

padák> nemám potřebu ti nic vyvracet, tak významný nejsi, abych se tvým plácáním jakkoliv hlouběji zabýval, prostě jsi se zastal svého velkého vzoru, naprosto zbytečně. Třeba ti něco pošle, pokud to zjistí.

reagovat
Pátek 3. května 2013 ve 14:43 ® -zruseno reakce na …

malamut> Klidně bych Vám to do očí řekl. Nevím, kde berete tu jistotu, že ne. Šaška ze sebe děláte Vy. :-) Ani nejste schopný vyvrátit, co Vám píši. Já se s Vámi už bavit nehodlám, jelikož mám důležitější věci na práci a když nejste schopný argumentovat, diskuse tím ztrácí význam, jelikož se nikam neposouvá. Mějte se hezky. Sbohem! :-)

reagovat
Pátek 3. května 2013 ve 14:38 ® -zruseno reakce na …

Libor> Přesně tak!

reagovat
Pátek 3. května 2013 ve 14:38 ® malamut reakce na …
malamut

padák> piš jen to, co bys mi řekl z očí do očí, jinak ze sebe děláš šaška.

reagovat
Pátek 3. května 2013 ve 14:29 ® -zruseno reakce na …

malamut> Já Vám nic nezakazuji, jen říkám, že plácáte nesmysly. Myslet si to můžete, ale je to stejný nesmysl, jako mnohé předchozí komentáře, které jste tu vyplodil.

reagovat
Pátek 3. května 2013 ve 14:27 ® nnnap
nnnap

Ouklejobijec> komouši si to rozeberou. O tom není sporu. Udělali to tady v 89 a co nestihli rozkrást hned, jako svazarm apod, tak to doškubou teď.

Nějaké pochyby?

reagovat
Pátek 3. května 2013 ve 14:14 ® malamut reakce na …
malamut

padák> jak jsem psal, je mi to ganz egal, Jakub lže kudy chodí, tak pokud by to pravda nebyla, lokne si své medicínky. Ale spíš to pravda bude, si tedy myslím já, a to abych si něco myslel, mi ani ty, ani nikdo jiný zakázat nemůže. I přes to, že si myslím, že jsi předseda fanclubu Jakuba Lháře :-)

reagovat
Pátek 3. května 2013 ve 14:11 ® malamut reakce na …
malamut

regulus> Kludskej je jasnej, ale některá pánská dua mi fakt připadají přiteplenější, třeba Damiáni, i když taky nejsou :-) Kaťáci byli a jsou geniální, ale Citrónová holka, to je zase Víťa Vávra :-) Taky geniální, výtvor Petra Hanniga :-)

reagovat
Pátek 3. května 2013 ve 14:09 ® -zruseno reakce na …

malamut> Ovšemže jeho otec skládá hudební odpad, ale myslím, že to s jeho synem nemá nic společného. A prochází a procházely i mnohem větší hrůzy.

reagovat
Pátek 3. května 2013 ve 14:07 ® -zruseno reakce na …

malamut> Jasně, tedy pokud jde o J. Vágnera, tak Vám to žíly netrhá, ale v jiných případech ano, jestli tomu dobře rozumím a to je podle mě pěkně pokrytecké. (A to nehájím Jakuba Vágnera, ale z principu věci je to nesmysl). Někdo tu možná lže a uvádí nedoložitelné informace, ale je to v souvislosti s J. V. je to v pořádku, ale jindy ne? :-D

reagovat
Pátek 3. května 2013 ve 13:36 ® Libor
Libor

Zaslechl jsem = hoax , já už toho v životě zaslechl..

reagovat
Pátek 3. května 2013 ve 12:24 ® regulus reakce na …
regulus

malamut> jo a napsal jsem, že snesu, ne že se mi líbí. Co nemusím, toho je asi docela víc, ale je pravda, že mám rád hudbu v docela široký škále, od vážné po já nevím co, ale rokec je jasně nejblíž, jazz můžu taky, ale spíš mě baví hubba instrumentálně vymakaná. Klasickej příklad jsou Katapulti, za mlada jsem je docela nesnášel, stupidní jednoduchá hudba na tři akordy, pominu texty (např. citrónová holka nebo jak se to jmenovalo), ale s odstupem času si to dneska i někdy poslechnu, asi nostalgický vzpomínky na mládí, když se to hrálo furt a všude, což ovšem neznamená, že se mi to začalo líbit, spíš to líp snáším. :-D

reagovat
Pátek 3. května 2013 ve 12:14 ® regulus reakce na …
regulus

malamut> si sedíš na vedení, ti co zpívají o čem se bavíme. Teda oni možná přihřátí nejsou, ale mě tak vždycky připadli. Většinou se lidi ptají, koho myslím mladým Kludským … :-D

reagovat
Pátek 3. května 2013 ve 12:04 ® malamut reakce na …
malamut

regulus> jsi docela tolerantní, já toho nesnáším daleko víc. Kdo jsou „dva přihřátí“? Pod tím názvem si toho vybavuju povícero :-)

reagovat
Pátek 3. května 2013 v 11:39 ® troutkiller reakce na …

regulus>:-)) ))Zažil sem když na kolotočáře házel duchodce na země živitelce rajčata:-)) )Asi čekal Pepíčka Zímu:-)) )Vágneru famili přežije i martany,jako Bohdalová:-( (

reagovat
Pátek 3. května 2013 v 11:33 ® regulus reakce na …
regulus

malamut> tak komunistickou popmusic bych do toho vůbec netahal. Za komárů prošla sebevětší pyčovina, hlavně pokud v tom nebyl nějakej náznak odporu nebo dvojsmysl a konec konců si myslím, že obecně ty největší ptákoviny byly asi spíš recese. Starej Vágner pokud vím k tý cypovině složil hudbu ne text i když to žádná hitparáda není.
Kurnik, zase mám po náladě, snesu téměř jakoukoliv music, kromě klasický dechovky, těch dvou přihrátejch, Kroků Franty Janečka a mladýho Kludskýho.

reagovat
Pátek 3. května 2013 v 11:06 ® malamut reakce na …
malamut

troutkiller> těžko, ta jejich famílie je schopná všeho, vzpomeň si na „Holky z naší školky“, taková hrůza by každýmu neprošla.

reagovat
Pátek 3. května 2013 v 11:04 ® malamut reakce na …
malamut

padák> zrovna v tomto případě mě to skutečně žíly netrhá, protože Jakub Lhář lže vědomě pokaždé, když otevře hubu a promluví o rybaření.

reagovat
Pátek 3. května 2013 v 9:35 ® -zruseno reakce na …

malamut> To je sice možné, ale podávat (a ještě navíc na internet) informace způsobem „jsem někde slyšel“, „zaslechl jsem, že…“ je podle mě, navíc v dnešní době, naprosto mimo mísu a prostě se to nedělá. Pak diskuse sklouzne do bulvární „drbárny“ a je o ničem.

reagovat
Pátek 3. května 2013 v 9:13 ® troutkiller reakce na …

malamut>Já sem jen zvědavej kdy už mazánka někdo klepne pořádně přez prsty!

reagovat
Pátek 3. května 2013 v 9:04 ® malamut
malamut

padák> vzhledem k tomu, že se chystá přidělení nových dekretů na některé revíry, za dekrety, jejichž platnost bude končit, bylo by s podivem, kdyby se Jakub Lhář za pomocí svých kámošů z MZe o nějaké neucházel. Poradce ministrovi zemědělství přece nedělá pro prdel.

reagovat