Chytej.cz

Vágner zprivatizuje celý rybářský svaz? necteno

1.5.2013 | Sfinga | 14.813 zobrazení | 199 odpovědí | upravit

Zaslechl jsem, že JAKUB VÁGNER má zálusk na privatizaci svazových vod. Uvítali byste to nebo by vás to sralo? A co cena povolenky a zarybnění? Bylo by lépe nebo by to šlo od deseti k pěti?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Čtvrtek 2. května 2013 ve 23:58 ® -zruseno

Mě by spíše zajímalo, kde jsi takovou informaci „zaslechl“. Pokud nepředložíš nějaký (nejlépe opravdu důvěryhodný) zdroj tvých informací, je tahle zpráva jenom zbytečné šíření jakési „paniky“, která se nakonec může zakládat na úplné nepravdě.

reagovat
Čtvrtek 2. května 2013 ve 22:39 ® Ouklejobijec
Ouklejobijec

Nechám stranou politické rozbory a budu se držet faktu. Když se kouknu kolem sebe tak tady pár příkladů privatizací a „hospodaření rukou trhu“ za posledních dvacet let bylo a já za sebe tomu říkám děkuji – nechci! Nejen v oblasti rybářství. On to není vlastně vývoj pouze posledních dvaceti let, ale minimálně ještě dalších dvaceti (čtyřiceti, 100 :-) ) let předtím. Kouká se hlavně na to kde koho odrbat a je jedno co je tu za ptáky … jestli modří,… černí :-) … či jináč barevní. Všechno vychází z toho jak se chová každý z nás. Je to přeci o tom, že si necháme všechno líbit bo mi s tím nic neuděláme :-) . Takže hlavně, že se dostaneme ještě stále k nějakému tomu kapříkovi, krabička či ještě lépe sklenka od žížal nám ve tmě jaksi upadne u vody… ještě, že nás nikdo neviděl … no on to někdo uklidí… a ono to zase nějak dopadne :-) . Mluvím o té plíživé privatizaci na všech „rybářských úrovních“ již delší dobu a každý se na mě kouká jak na exota :-) . Buď to funkcionáři nevidí, nebo to vidět z nějakého důvodu nechtějí. A pak to končí tím, že se přátelé podívejte na MRS, který se jaksi „odstěhoval“ z ČR, JČ dělají, že pro nás ostatní nemají pstruhové revíry, a když si dáte práci a prolistujete soupis revírů ZČ zjistíte, že u hromady revírů je hospodařením pověřená organizace, která se už ani nesnaží "hrát si“ na to, že je MO. Takže čemu se divit? Já myslím, že celému tomuto Kocourkovu už chybí pouze král… a vy opravdu nevíte, kdo by to mohl být? :-) :-) :-)

reagovat
Čtvrtek 2. května 2013 ve 22:09 ® hroch68
hroch68

fuj – nic jiného slušného mne nenapadá

reagovat
Čtvrtek 2. května 2013 ve 20:44 ® omega reakce na …

Parada. TO SEDÍ .Je to hnus .Mužou za tento stav modří ptaci co se nacpavaj třešinkama.jak stehle kombynace muže vzejit rozum.

reagovat
Čtvrtek 2. května 2013 v 19:58 ® FERMR

Mám o Jakuba Lháře strach aby nedopadl jako Mrázek.....Nedovedu si představit jak se při příchodu k vodě nebudeme zdravit Petrův.....,ale GÚTEN TÁGGGG

reagovat
Čtvrtek 2. května 2013 ve 13:51 ® HaD
HaD

Tohle raději nebudu komentovat. Nicméně by mne to nepřekvapilo.

reagovat
Čtvrtek 2. května 2013 ve 13:01 ® džigit reakce na …

Martin Chmelík> někdy aj světlo,ale laserového zaměřovače :-))

reagovat
Čtvrtek 2. května 2013 ve 12:18 ® Martin Chmelík reakce na …

malamut> No bohužel máš pravdu. :-(( Naše republika = tunel, kde není na konci světlo, ale tma!

reagovat
Čtvrtek 2. května 2013 ve 12:08 ® malamut reakce na …
malamut

Martin Chmelík> nepleť si „privatizaci“ ve smyslu získání vodní plochy, tedy pozemku pod ní do vlastnictví, z rybářského hlediska je důležité, kdo vlastní dekret k VRP na daném revíru, a v téhle žumpě je možné vše, židobolševik ztratil veškeré zábrany a stud.

reagovat
Čtvrtek 2. května 2013 ve 12:01 ® Martin Chmelík

Pokud JV bude vlastnit nějakou vodu, nikdo a nikdy mne tam neuvidí. Já o nic nepřijdu, JV také ne. A Orlík, Slapy jistě nezprivatizuje. S tímto šaškem mi už dejte pokoj, nechává mě chladným. Navíc dnes už dávno není doba, kdy jsou rybáři ochotni dával litr za den na soukromáku. To raději vyjedu za hranice. Navíc JV stejně přichází pozdě, nabídka soukromáků převyšuje poptávku.

reagovat
Čtvrtek 2. května 2013 v 8:11 ® džigit reakce na …

Fryw> pul osme a už ma v kuli :-)) ty ses dal na čteni tych třech šulinu? Fousaty,plešaty a třeti tež cyp!!! a to fšecko v rudem podani…

reagovat
Čtvrtek 2. května 2013 v 8:09 ® džigit reakce na …

regulus> enm nemaluj na zeď,kdo vi,co všecko ma onen blonďaty gibon v merku…

reagovat
Středa 1. května 2013 ve 20:12 ® malamut reakce na …
malamut

Fryw> nějak nevím, co v tomto případě myslíš „rozkradením“, ale Svaz měl dost času na to, aby místo sportování a dalších činností k hovnu nakoupil revíry a ty byly nyní v jeho majetku. Pokud soukromý vlastník vodní plochy Svazu nebo MO vypoví nájemní smlouvu a sám si zažádá o přidělení dekretu k VRP, nelze jej označit za zloděje a jeho postup za krádež. To, že mnozí funkcionáři, jak jsem již psal, zcela jistě budou v budoucnosti provozovateli soukromáků, to úplně v pořádku není, zejména pokud „zařídí“, aby dosavadní držitel dekretu k VRP neusiloval o jeho znovupřidělení.

reagovat
Středa 1. května 2013 v 19:38 ® Fryw reakce na …
Fryw

regulus> nejde o JV. Ale pravda je taková, že rozkradeno jest nad unosnou míru a rozdíl ( v právec) mezi třídou vládnoucí a ovládanou vytváří společnost otrokářskou.

reagovat
Středa 1. května 2013 v 19:27 ® regulus
regulus

Připadne mi to jako HOAX. Naprosto nepochybuju o ambicích blonďatého panáčka, ale tohle je s odpuštěním pyčovna jako voda v košu. Strašák privatizace se tu vznáší už hodně dlouhou dobu, asi má někdo potřebu to přikrmovat, poddaní musí mít srach. Docela chápu, že by JV mohl mít zálusk na jeden, dva, možná tři revíry, ale celej svaz je na něj asi příliš velký sousto, už jen kvůli jeho „popularitě“ by ho nejspíš mnohde hnali bičem. Na otázku v zadání myslím odpovídat netřeba.

reagovat
Středa 1. května 2013 v 19:02 ® malamut
malamut

Jakub Lhář v tomto případě není největším nebezpečím, daleko větší představují současní funkcionáři MO, Územních svazů a asi i Rady ČRS. Po vydání nových dekretů na revíry se budeme hodně divit, kteří z nich a jaké revíry budou provozovat ve své režii. Nakonec slavná K70 se jim náramně hodí do krámu pro kvalitní zarybnění jejich budoucích kaprodromů za peníze současných členů. Jakub Lhář se jistě také někam vetře, to má v náplni práce celá jejich povedená familie. Pravděpodobně dostane i dotace. Bude pak na každém, zda na takové revíry bude jezdit.

reagovat
Středa 1. května 2013 v 18:59 ® Fryw reakce na …
Fryw

troutkiller> Já do východního, nebýt anektováno…

reagovat
Středa 1. května 2013 v 18:58 ® Fryw
Fryw

Je třeba krádežím udělat přítrž. Rozkrádání majetku lidu bylo dost. Celkem mám už po krk toho, aby mi zloděj který si nějak „získal“ kus přírody kydal sračky že nesmím tam a tam… Jak je vůbec možná věc že, nemůžu jít zachytat na svazovou vodu, aniž bych zaplatil mýtné?! Neuvítal, je mi z toho na blití, a soukromé vlastnictví nevylučitelné spotřeby nás vede do hajzlu a otroctví…jestli existuje stroj času, tak je to právě privatizace…

reagovat
Středa 1. května 2013 v 18:28 ® troutkiller

Emigroval bych do západního Německa!!!

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1