Chytej.cz

Ubytování na břehu Orlíku? necteno

14.2.2013 | Biotom | 5.693 zobrazení | 9 odpovědí

Hledám nějakou chalupu k pronájmu na břehu Orlíku. Chtěl bych jet rybařit s půlroční dcerou a přítelkyní, na týden. Nějaké typy? Nebo přímo kontakty? Předem díky

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 26. února 2013 ve 14:17 ® vlnac reakce na …
vlnac

Ahoj,klasika max 5hp bez papírů…dodržování plavebního řádu.

reagovat
Čtvrtek 21. února 2013 ve 20:37 ® MajklM
MajklM

Ahoj, přímo u Orlíku jsem nebyl, takže konkrétní tip ti nedám. Ale jestli ještě nemáš vybráno, mrkni na odkaz – je to mapka s vyznačenými možnostmi ubytování plus kontakt. Není tam samozřejmě úplně všechno, ale dá se z toho vybrat. Sem tam ji použiju. Třeba něco najdeš :-) http://www.toulejse.cz/mapa-ubytovani

reagovat
Úterý 19. února 2013 v 18:38 ® Oski reakce na …

Do 5 koni nepotřebuješ nic.Akorat svetlo na lodi když
budeš jezdit v noci.Jinak ryskuješ že tě rano budou hledat potapěči někde na dně

reagovat
Pondělí 18. února 2013 v 18:28 ® OBr reakce na …
OBr

casper> já na to už koukal, problém je, že nás je 8 a nejsme žádní drobečkové…kdyby se dalo legálně stanovat na břehu, tak není žádný problém, ale takhle by těch kompromisů muselo být hodně. Což mi mrzí, protože mi podobný styl naprosto vyhovuje.

reagovat
Pondělí 18. února 2013 v 16:15 ® casper reakce na …
casper

OBr> ty jo můj známej tady teď dokonce inzeruje, je to pujcithausbot.cz a for je v tom, že se tam vejde až 7 lidí, takže když to pořádně využiješ, tak je to za hubičku :-) z hausbotu jsem ještě nechytal a ani nebudu, protože to je zakázaný, ale ke každýmu botu máš pramičku :-) je to fér týpek a ty lodě si nechal postavit na zakázku podle vlastních zkušeností, takže jsou o dost jiné, než standardní výroba, zkus mrknout na ten web ;-) Jinak není na to třeba vůdce malého plavidla, po zaškolení může tento hausbot řídit osoba starší 18ti let… :-)

reagovat
Pondělí 18. února 2013 ve 14:05 ® šáfa

Zdravím, chcem vyrazit na ryby na Orlík, nevíte někdo jak je to tam s motory na benzín? Povolení, zkoušky, obsah motoru atd.
diky

reagovat
Pondělí 18. února 2013 ve 12:15 ® OBr reakce na …
OBr

casper> prvně nebo si už takhle chytal? Taky mě to lákalo, ale na jeden hausbot je nás moc a dva jsou pro nás zase oproti chatce výrazně dražší, takže to nevyšlo.

reagovat
Pondělí 18. února 2013 v 11:57 ® casper
casper

na Orlík se v létě chystám na hausbotu, protože je to větší pohodička než v chatce, člověk může líp měnit místa a ještě má větší klídek :-)

reagovat
Neděle 17. února 2013 ve 20:12 ® bobara
bobara

zkus toto- http://olinka.mypage.cz/

reagovat