Chytej.cz

KFL 2013 aneb nejsme profíci, ale rybáři, které to baví... necteno

3.1.2013 | Kosák | 2.984 zobrazení | 11 odpovědí

KFL 2013 aneb nejsme profíci, ale rybáři, které to baví…Zdravím všechny příznivce této rychlé rybářské techniky a měl bych pro Vás takovou nabídku a pozvánku v jednom… Hledáme nové kamarády rybáře, kteří by si chtěli s námi zachytat již 4. ročník Kladenské feeder ligy??? Jde o kamarádské závody, nic oficiálního a monstrózního…

Jedná se o:

  • závody týmů tj. TEAM (2 rybáři)
  • 4 feederové závody v roce 2012 (2× jaro – pravděpodobně duben, květen + 2× podzim pravděpodobně září, říjen).
  • hodnocení v CM (centimetrech)
  • bodování jako u prestižních feederových závodů (1. místo = 1 bod, nejnižší součet je ten nejlepší)

Veškeré ostatní informace Vám všem rádi zodpovíme… Buď zde, nebo na našich stránkách www.fishteamberounka.wbs.cz v POKECu. Na kterých naleznete i výsledky předchozích ročníků a náš závodní řád…

Rádi přivítáme nové kamarády do fajn party, která se za těch pár let na závodech vytvořila. TAK POJĎTE S NÁMI NA RYBY…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 7. ledna 2013 ve 22:07 ® Kosák reakce na …
Kosák

Tak to jsme rádi, že jsme někoho nového sehnali :-) Prosím Tě, napiš mi tedy na mail Kosak8@gmail.com tyto info. Vaše jména a název týmu pod kterým budete závodit.

Startovné je 800kč na tým (400kč na jednoho na všechny 4 závody).

reagovat
Pondělí 7. ledna 2013 v 10:28 ® skwor reakce na …
skwor

noba> Napiš Kosákovi na web v zadání fóra, je tam diskuze.

reagovat
Neděle 6. ledna 2013 ve 22:02 ® noba
noba

tak už sem sehnal jednoho nevídaného borce do teamu.(beer beda) Kde se máme přihlásit?

reagovat
Neděle 6. ledna 2013 ve 12:24 ® Kosák reakce na …
Kosák

No určitě si někoho sežeň… Budeme rádi, když nás bude víc a bude větší parta ;-)

reagovat
Pátek 4. ledna 2013 ve 23:53 ® Shrek reakce na …
Shrek

ale svého času se u vtoku toho směťáku do Vltavy chytaly pěkné parmy. A také tloušti. Babička s dědou bydleli na cukrovaru, takže jsem jen sešel kolem večerky dolu pod most a bylo to :-D

reagovat
Pátek 4. ledna 2013 ve 23:45 ® noba reakce na …
noba

Alivio> někdo u potoka a pak spíš přímo na tůni. K potoku jsem dřiv chodil, ale přestalo mě to tam bavit mraky důchodců a hlavně taková ta sídlištní svoloč.

reagovat
Pátek 4. ledna 2013 ve 23:41 ® Shrek
Shrek

kde se v Kralupech chytá pod mostem? U toho potoka po levý straně nebo v okolí tůně napravo?

reagovat
Pátek 4. ledna 2013 ve 23:23 ® noba
noba

já jsem vás tam asi z mostu i viděl. No budu si muset sehnat někoho do teamu:-)

reagovat
Pátek 4. ledna 2013 ve 22:37 ® Kosák reakce na …
Kosák

Ahoj, zdravím Tě… Jak psal již kolega Škwor, jeden tým, který s námi chytá od začátku založení KFL je také z Kralup… A je to tak, myslím, že ve 2. ročníku se chytalo 3. kolo v Kralupech pod mostem, docela nás tam vypláchla voda :-)

reagovat
Pátek 4. ledna 2013 v 10:31 ® skwor reakce na …
skwor

noba> Kralupáci se pravidelně zúčastňují taky.

reagovat
Pátek 4. ledna 2013 ve 2:17 ® noba
noba

zajímavé, asi bych se možná i zůčastnil. Jsem z Kralup a koukám že tu byl i závod. Nebylo to náhodou pod mostem?

reagovat