Chytej.cz

Herní NTB, konzole či PC necteno

30.12.2012 | Robur | 10.832 zobrazení | 161 odpovědí

po složité diskusi jsem se rozhodli koupit NTB s konzolí Playstatione 3 v součtu max 15000. Uvítám dobře míněné rady k PS3, co je dobré (hry, výbava), co přikoupit a čemu se vyhnout. A dále uvítam tip na v dané ceně dobrý noťas, měl by mít WS7, monitor minimálně 15,6 a dál asi nevím. Orientačně NTB max. 8 – 9 000, PS3 pak ten zybtek. Nepotřebuji poseldní výkřik módy. Adresát dítě 12 let, tekže geniální programátor teprve bude:-D

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 31. prosince 2012 v 15:19 ® sus1

V Alza – 3 x dopoledene objednáno a druhý den dopoledne ( 9. 00 ) doručeno.!Zatim vše OK. : )

reagovat
Pondělí 31. prosince 2012 ve 14:17 ® Fryw
Fryw

Tak nakupujem v alfě, vždy bez problémů. I nějaké reklamace proběhly a ke spokojenosti zákazníka vyřešeno. Tady píše regulus že má zkušenosti opačné… si myslím, že v těch kšeftech je to ± stejny, jak kdy. Aha, tak on píše o alze, tak to tu nechám, i tak, aby tu nebyl prázdný post když jsem byl tak zbrklej.

reagovat
Pondělí 31. prosince 2012 ve 13:24 ® Ciffik
Ciffik

Za sebe doporučuji alfu. www.alfacomp.cz vždy jsem byl maximálně spokojenej, zboží vždy došlo v pořádku a včas – ještě informují smskou, zatím jsem reklamoval grafárnu a flashku – v obou případech rovnou měněn kus za kus s úsměvem a bez remcání

reagovat
Pondělí 31. prosince 2012 ve 2:15 ® nnnap
nnnap

za 15itrů na hraní, tak to si lze pořídit třeba todle http://urda.blog.sme.sk/…308/SCOT.jpg, ale jenom v měkkým dřevu. V buku jsme nad limit.:-)

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 23:50 ® regulus reakce na …
regulus

MP-E65mm> já mám bohužel úplně jiný zkušenosti, asi 3× jsem něco objednal, doufaje, že to přijde druhej den (spěchalo to), jednou se jim to nevešlo do auta, prý to dojde zítra, nedošlo, podruhý to prej někdo ve skladu posral, nakonec to nedošlo vůbec nebo spíš já jsem nemohl čekat tejden, v jednom případě se prokecli, že to už měsíc nemají a v dohledný době mít nebudou, ale furt to bylo na netu skladem. Tuším 2× mi dodali něco jinýho a pak se tam s tím skladníkem hádej, protože se to platí přes automat (nejdřív zaplatíš, pak to donese), no prostě na posrání. Abych jim nekřivdil, párkrát to došlo v pořádku, druhej den málokdy.
Ber to tak, že mám tu výhodu, že mám výběr přece jen tu je víc firem s tímto sortimentem než v MB.

Ale abych tady nepropíral jen Alzu, oni jsou i jiní a možná i horší, třeba ED-System, ti koupili Levi a já musel hledat novýho dodavatele, protože to byl taky děs.

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 23:18 ® MP-E65mm reakce na …
MP-E65mm

regulus> já s nima mám jen ty nejlepší zkušenosti. Ano, jsou o něco dražší. Na druhou stranu, když ráno v osm objednám, odpoledne jdu do výdejny (Mladá Boleslav) pro zboží. Občas nějaké slevy, akce atd. a hlavně garance kvalitního e-shopu. Už se mi několikrát stalo, že jsem si objednal zboží skladem v ČR a příšlo mi o dva dny déle než zboží z USA, takové rádoby podnikatele bych kopl do prdele :-)

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 23:12 ® Shrek reakce na …
Shrek

Regulus> O.K. Já Alzu nijak neprosazuju. Občas jejich služeb využiju, zatím vše v pohodě, ale ne že bych je někomu nutil :-)

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 23:09 ® regulus reakce na …
regulus

Alivio> má to pár zastávek šalinou od baráku a Alza jsou kokoti, už několikrát mi nedodali co měli tzv. skladem, několikrát došlo něco jinýho, v Praze možná, ale v Brně je to jen výdejna s jedním vydavačem, kterej ví kulový. Je tady spousta lepších prodejců a ceny vesměs lepší než v Alze (ATART zrovna nemyslím). :-D

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 23:02 ® Fryw
Fryw

Otestovali jsme nejlevnější notebooky na trhu. Příjemně nás překvapily

http://notebooky.idnes.cz/…vyrobci.aspx?…

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:59 ® Shrek reakce na …
Shrek

regulus> máš recht, a je to o 29 Kč levnější :-D

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:51 ® regulus reakce na …
regulus

Alivio> nevím jestli to je to samý, ale vypadá to stejně http://interlink.tsbohemia.cz/…d154997.html

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:42 ® Shrek reakce na …
Shrek

Robur> http://www.alza.cz/…-d362548.htm – SONY PS 3 slim

http://www.alza.cz/…-d363769.htm – NTB bych volil na běžnou domácí práci např. tento, jediné, co by mě osobně vadilo, je lesklý displej. Jde na tom vidět každý ťápanec. A někomu by mohlo vadit, že je bez operačního systému – to je ovšem maličkost, ne?

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:30 ® Fryw reakce na …
Fryw

Robur> Jestli může být z druhý ruky, tak se zkus podivat na Masarykova 12 do Viktorie, tam by měl být krámek s těma hrama. Když jsem tam byl naposled (před rokem) tak tam bylo i dost použitých konzolí…a měl bys to teda pak snad i se zárukou nějakou.

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:30 ® Robur reakce na …
Robur

Beer.Beda> toho nejtlustšího je asi nejvíc, ale není sony.-D

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:27 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

Robur> Jedinej rozdíl

reagovat
foto/forum/2012/th-img91125.jpg
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:25 ® Robur
Robur

úprava zadaní: co za PS3 mám vzít? Bude to u tv s internetem.

co za noťas 15,6 monitor a více vzít s oper. s. W7 strop 15000 za oboje. Kdyby někdo viděl nějaký pěkní tip, povánoční výprodje atd. To PS3, yb klidně mohl být i bazar, ne , tam moc poruchovost nebude.

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:24 ® Robur
Robur

ale že bych se vyznal v PS3, to tedy ne. Proč je jedno slim a druhé ne? Kde je Mošna, aby mně poradil.

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:24 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

Robur> U máš jednu výhodu.Ten kamarád má i nějaké hry a může půjčovat.:-))

I Pad 4 velkej drahej telefon – volně přeloženo.

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:22 ® Robur
Robur

jsem se ho tedy zeptal:Že nejlepší je PS3. Proč? Protože to má kamarád a ten to říkal. Dobrý, ne.

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:21 ® Shrek reakce na …
Shrek

něco, co vůbec nevyhledáváš :-D

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:19 ® Robur reakce na …
Robur

David Havlíček> to nevím, co je

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:14 ® HaD reakce na …
HaD

Robur> nevím, zda to tu padlo a ani jsem moc nečetl zadání, ale kup mu iPad 4 a uvidíš ty šťastný oči. I po používání ;-)

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:11 ® Fryw
Fryw

Jo, tak paleny hry budou asi menší problém na ten xbox. Ale, třeba hned na Masaryčce je obchod s použtejma hrama, za dobrej peníz se tam dá prodat a koupit. Takže legálně obměňovat hry by neměl být větší problém pro peněženku.

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:11 ® Shrek reakce na …
Shrek

Robur> takže Play Station III :-D

Jinak s tou volbou mobilu se mu nediv, já třeba wifinu v mobilu mám, ale vůbec to nepoužívám :-D Mobil mám na volání a psaní SMSek. Třeba má Tvůj syn stejně zaostalý názor jako já :-D

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:10 ® Beer.Beda reakce na …
Beer.Beda

Alivio> Proto jsem sáho po PS ku.Měl jsem dvojku i jedničku.Pla­ystation má velikou herní základnu a graficky je na tom o kousek lépe.

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:09 ® Shrek reakce na …
Shrek

Beer.Beda> když jsem dělal v elektru, každý den jsem hrál na XBOXu s kinectem – nenadchlo mě to. Co se týče dostupnosti her, volil bych playstation III. Hry jsou dostupné všude na aukru, bazarech apod.

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:08 ® Fryw
Fryw

Koukám, že na ps3 lze hrát po netu zdarma. xbox s poplatkem. Hry tam jsou stejny až na pár kousků. Grafika stejná. Je to vlastně to stejny, jen to má jinej tvar :-D

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:05 ® Beer.Beda
Beer.Beda

Robur> Mám PS3 cena cce 6000.Jediné co mi vadí je nutnost originálních her.Dá se to obejít, ale je to poměrně složité.Jinak net běhá super, hry také.Her se dá po bazarech sehnad velká řada.Dokupoval jsem pohybový senzor a šlape také na jedničku.On line hry samozžejmostí.XBoxe také nezavrhuji, ale zkušenost nemám. Myslím si, že žádnou konzoli tahat niham nebude.Je poměrně veliká a potřebuje televizi.

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:04 ® Robur
Robur

jj, ´moje požadavky na konzoli, čemuž vůbec nerozumím. 1/ nechi přenosnou, ale takovou, aby stála v obyváku. Prostě aby to nenosil do školy, na tréninky atd. 2/ kde se na to berou hry? Prý se na něco dají stahovat a něco má celkem promakaný ochranný systém proti kopírování atd. 3/ abych nekoupil něco, co pak řekně, že chce za dalších x tisíc příslušenství. 4/ názor syna si poslechnu, ale rozhodně vím, že není žádný herná guru, takže jeho slovu bych názor nepřiládal. Např. si koupil chytý mobil, který nemá wifi, to jen pro příklad.

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 22:04 ® regulus
regulus

Robur> nech si poradit konzoli a napiš kolik zbude na noťas …

reagovat