Chytej.cz

Herní NTB, konzole či PC necteno

30.12.2012 | Robur | 10.832 zobrazení | 161 odpovědí

po složité diskusi jsem se rozhodli koupit NTB s konzolí Playstatione 3 v součtu max 15000. Uvítám dobře míněné rady k PS3, co je dobré (hry, výbava), co přikoupit a čemu se vyhnout. A dále uvítam tip na v dané ceně dobrý noťas, měl by mít WS7, monitor minimálně 15,6 a dál asi nevím. Orientačně NTB max. 8 – 9 000, PS3 pak ten zybtek. Nepotřebuji poseldní výkřik módy. Adresát dítě 12 let, tekže geniální programátor teprve bude:-D

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Neděle 30. prosince 2012 ve 20:56 ® OndruchM reakce na …
OndruchM

regulus> já měl HP už dříve, tehdy byli dobří, novější zkušenosti s nimi nemám

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 20:49 ® regulus reakce na …
regulus

OndruchM> ty ProBooky se jim obzvlášť povedly … :-((

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 20:31 ® OndruchM reakce na …
OndruchM

regulus> s windowsama souhlas, vždy to trefili ob jedny. HP jsem měl a spokojenost – všechno je to Tchaiwan :-)

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 20:28 ® regulus reakce na …
regulus

Robur> hlavně proboha nekupuj HP, do WIN 8 bych se taky moc nehrnul, je to čerstvý, každý druhý wokna zatím stály za howno, Milenia, Visty, … , sedmičky jsou už vychytaný, ale tvoje věc. Pokud se týká her, tak není hra jako hra. Běžný hry zkousne dneska všechno co je na trhu a pak jsou hry, který jsou náročný a v tom případě není noťas za 15k to správný řešení.

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 ve 20:13 ® Robur reakce na …
Robur

Alivio> a jakou jsi vybral konzoli, asi bych preferoval nějakou nepřenosnou, abych jako rodič mohl monitorovat

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 v 19:57 ® OndruchM reakce na …
OndruchM

Robur> správně rozebrat by to dokázal můj bratr, ale v základě, potřebuješ solidní RAM, nejméně tak 4gb, dobrou grafiku – to jsou základní věci. Jinak jak jsem se díval znovu na ty noťasy, tak všechny mají Windows 8 a ty já ještě nemám ošahaný, to by chtělo najít někoho kdo s tímto systémem má zkušenost aby doporučil, nebo ne. Ty tři v nabídce – osobně si myslím, že ten první stačí – rozdíl mezi ním a posledním je v mechanice, ten poslední zvládne i Blu-ray a má o něco silnější Ramku. Grafiku mají stejnou.

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 v 19:48 ® Robur reakce na …
Robur

Alivio> a ty konzloe potřebují ještě něco? Asi nějaké hry, že? A připojí se to k monitoru, TV nebo k NTB?

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 v 19:45 ® Shrek
Shrek

Podobnou myšlenkou jsem se zaobíral také, leč ne pro syna, ale pro mě s manželkou. NTB na kancelářskou – školní práci lze sehnat v podstatě v jakékoliv prodejně (OKAY, Electroworld, Euronics apod.) kolem cca 8–9 tisíc. A za dalších 8 tisíc lze koupit X-BOX, Nintendo WII, Playstation či něco podobného. Aspoň takhle to řeším já s tím, že jsem ženě na práci nekoupil NTB, ale dal jsem na doporučení a objednal jsem PC All-in-one

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 v 19:39 ® Robur reakce na …
Robur

OndruchM> a můžeš to nějak rozebrat, takhle to taky umím najít, ale jde spíš o to, oddělit zrno od plev.

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 v 19:35 ® OndruchM
OndruchM

http://www.alza.cz/…18848814.htm

tady je jich pár

reagovat
Neděle 30. prosince 2012 v 19:34 ® OndruchM
OndruchM
reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1