Chytej.cz

Klub příznivců značky "Bamboo" necteno

9.12.2012 | Chorchus | 61.046 zobrazení | 808 odpovědí

Klub příznivců značky BambooKdo je příznivcem této traviny ať už staré nebo nové, hoďte sem fotky krasavců pro pokochání a inspiraci. Samozřejmě k nim i stylové navijáky či jiné bebechy.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 24. července 2014 v 17:56 ® Chorchus
Chorchus

Robur už dlouho nevyhlašoval tipovací soutěž, tak ho se skromností sobě vlastní, nahradím. Od kamaráda jsem dostal překrásné vysušené dřevo, vypižlal jsem z něho sedlo. Kdo uhádne, o jaký strom se jedná, dostane podběráček z tohoto dřeva.

P.S. pro Myšáka1 – není to pachyndekel :-D

reagovat
foto/forum/2014/th-img108494.jpgfoto/forum/2014/th-img108495.jpg
Pondělí 30. června 2014 v 8:58 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

Palivec> mě nerozhodí stádo volů natož jeden :-)) )) čau Širda

reagovat
Neděle 29. června 2014 ve 21:18 @ Palivec reakce na …

IV.TO.ŠIRDA> Ejhle! Kráva!

reagovat
Neděle 29. června 2014 ve 20:33 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

IV.TO.ŠIRDA> Klídek Toníku, von Palivec použil synonyma pro moudrost „stáří“ a na to bych musel reagovat nějakou moudrostí a na to nejsem dost star, Palivec asi nebude veskrze špatný chlap, jen mu občas jebne, na což má každý vzhledem ke svému stáří právo.:-)

reagovat
Neděle 29. června 2014 v 19:34 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

Palivec> díval jsem se na tvůj profil a jsi posraný anonym,který dovede jen šťárat.Dle tvé napsané cypoviny musím usoudit,že Jirku Chorchuse neznáš, a proto plandáš takové nesmysly.Přijeď za náma na srazík, svážeme tě špagátem a uděláme z tebe snopa,Širda

reagovat
Neděle 29. června 2014 v 17:40 ® Chorchus
Chorchus

Dneska jsem byl odměněn, nádherně žlutý.

reagovat
foto/forum/2014/th-img107886.jpg
Sobota 28. června 2014 v 19:55 ® mkratas reakce na …

Palivec>Dík to pohřeje na srdci

reagovat
Pátek 27. června 2014 v 17:07 @ Palivec

Pustěte si mjůzik.

reagovat
Pátek 27. června 2014 v 17:07 @ Palivec reakce na …

petrikveprik> Mušky si vážu stále sám, menší už pod lupou. Woby (kopie originálů Rapala)jsem dělal když většina zdejších pacientů asi ještě nebyla na světě. Už se mi na to nechce míjet čas. Občas odělám nějakou barevnou plandu, ale spíš to vypadá jako šperk. Dělám je z tlustého měděného plechu, aby byly těžké, lepím do nich bižutérii a barvím je smalty, protože takové nekoupím. Mám moc zájmů a chtíčů a času málo. Globálně málo. Ještě se bavím plastikami z dřeva a olejem a akrylem a focením a…

reagovat
Pátek 27. června 2014 v 9:59 ®  reakce na …

Palivec> přece víš, že jsi tak starý jak se cítíš.. jasně že na krásný cajk ryby neberou víc, ale spíš to některé s krásným homemade cajkem baví víc chytat. Kdesi jsem četl, že správný wobler musí chytit 2× (nejprve rybáře a pak rybu). Poslední dobou mě např. na kupované nástrahy vůbec nebaví vláčet (přestože mi na to ryby berou). Prostě raději budu sledovat nějakou breberu, co jsem na koleně zrobil.. a co jsem si vyrobil 1.prut, už chystám ty koupené do prodeje..(dopo­čívají v koutě a nechytají, přestože chytaly)

reagovat
Pátek 27. června 2014 v 8:43 @ Palivec reakce na …

Chorchus> To je do vitríny Juro, ne na chytání. Sem myslel, že si trochu starší, ale když vidím profi aktivity, tak asi ne.

reagovat
Pátek 27. června 2014 v 8:35 @ Palivec reakce na …

Chorchus> Už ti toho zase tolik neschází… Hmm, kde je hranice snobství? Mnohé věci jsou jen ukázkou bohatství majitele. Nebo že by ryby braly na ty pěkné konečky prutů? Já jim kdysi napíchl na háček i stovku a nevzaly…

reagovat
Čtvrtek 26. června 2014 v 19:04 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

Palivec> znám, znám – luxus, neboj, já se k tomu taky dokopu :-D , v důchodu, esli dožiju :-)) . Bude to kromě tepaného, ještě leptané.

reagovat
Čtvrtek 26. června 2014 v 10:35 @ Palivec
reagovat
Čtvrtek 26. června 2014 v 10:35 @ Palivec
reagovat
foto/forum/2014/th-img107821.jpg
Čtvrtek 26. června 2014 v 10:33 @ Palivec

nóbl http://oysterbamboo.com/

reagovat
Úterý 24. června 2014 v 8:03 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

lubo OV> ten bude vyloženě na velké pstroužky…

reagovat
Úterý 24. června 2014 v 8:02 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

Chorchus> krásný proutek Jiříku, jako vždy…nic jiného bych od tebe taky nečekala

reagovat
Úterý 24. června 2014 v 6:56 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Chorchus> to je macek. Kdyby tam byla klasická rukojeť, tak je to snad regulérní „kapřák“ :-)

reagovat
Pondělí 23. června 2014 ve 23:00 ® Buchtic reakce na …
Buchtic

diky za rady ! jinak prut neuveritelny !

reagovat
Neděle 22. června 2014 ve 22:15 ® Chorchus
Chorchus

Po dlouhé době jsem konečně dokončil proutek dle modelu Walkera Bramptna nazvaný „Joe Frost“. Byl vyvinut na velké ryby Nového Zélandu. Velmi zajímavá je jeho akce, která je inverzní k akcím velmi rychlých prutů. Bývá označována jako „Heavy Plodding Action“, volně bych to přeložil jako „ještě více než pomalá“ akce. Je to 9.4 Ft, 8 Wt. Rukojeť bříza, sedlo „Obrova“ škumpa, nelakovaný, pouze PUR, dutý, váha blanku 110g, očko z modrého achátu.

reagovat
foto/forum/2014/th-img107745.jpgfoto/forum/2014/th-img107746.jpgfoto/forum/2014/th-img107747.jpgfoto/forum/2014/th-img107748.jpg
Neděle 22. června 2014 ve 22:11 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

Buchtic> nevadí, že není bamboo, je moc hezký. :-> J.

reagovat
Neděle 22. června 2014 v 0:22 ® Buchtic
Buchtic

Ahoj, po omylech a preslapech jsem dodelal prvni podberak a timto bych chtel podekovat za rady panu Chorchusovi, tak se s vami podelim, i kdyz to neni uplne tak bamboo :-)

reagovat
foto/forum/2014/th-img107722.jpg
Čtvrtek 12. června 2014 v 15:43 @ Palivec reakce na …

mkratas> Ne že s tím budeš chytat! To by jsi měl těžký hřích, ještě těžší, jako ty nejtěžší. Pořiď si prosklenou vitrínu a tam tento proutek a jiné podobné relikvie umísti. Moje prababička tam držela sošku panenky Marie a svaté obrázky.

reagovat
Čtvrtek 12. června 2014 ve 14:47 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

mkratas> vítej do klubu :-)

reagovat
Sobota 7. června 2014 v 8:58 ® mkratas

Hlásím že jsem od včerejšího dne hrdým vlastníkem BAMBOO proutku od velectěného kolegy Chorchuse.Je to opravdu parádní kousek a jak se říká "Boha jeho je ho škoda (sožrať)použí­vat.Ale otestuji ho až po perfektním setrojení a doschnutí laku na doporučení Chorchyho až 8-( 8-( po měsíci.Ale už se těším na jeho první akci.Až bude setrojen i s navijáčkem dám fotky,jinak ho nikdo neuvidí.Takže ještě jednou velké díky Jiříku.Ahojky Bamboové

reagovat
Neděle 1. června 2014 ve 21:52 ® 

Chorchus> díky za doporučení. Na ten můj první výtvor mi k vyvázání posloužila firelajna :-) Má 1.3m, bude hlavně do lodi. Není nad homemade :-)) Sorry za fotku (foceno mobilem a ještě večer..)

reagovat
foto/forum/2014/th-img107238.png
Neděle 1. června 2014 v 17:39 ® cujo

Tož tak začínám šetřit :-D

reagovat
Neděle 1. června 2014 v 17:25 ® Chorchus
Chorchus

cujo> všecko idě, když sa chce. :-D

reagovat
Neděle 1. června 2014 v 16:36 @ Palivec

cujo> Jasně že dá. Mám kdesi zašité ze tři staré. I na těžkou přívlač dělal kterýsi výrobce.

reagovat