Chytej.cz

Chaty a Chalupy necteno

4.11.2012 | morcák | 15.914 zobrazení | 11 odpovědí

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo nevíte o nějakých chalupách u vody.Revíry by to měli být hlavně Orlík,Hněvkovice nebo Lipno.Na internetu se dá něco najít,ale jelikož jedeme 2 rodiny tak je to horší.Tak se chci zeptat jestli někdo neví něco soukromě, předem moc děkuji :)

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 10. května 2020 v 19:08 ® zlobi reakce na …

RH> Zdravim mozna by byl zajem. Jsem rodina 4 lidi.

reagovat
Úterý 4. června 2019 v 7:19 ® Nunna
Nunna

Budeme prodávat chalupu u Hracholusek (Vranov u Stříbra) kolem 1 500 000 kdyby náhodou. Nejsou to Slapy, Orlík,ani Lipno, ale je tam krásně a ryby taky :-) Stavení je to velké, po rekonstrukci klidně pro tři rodiny. U řeky Mže jste nejkratší cestou za pět minut chůze. Pokud by měl někdo zájem o více info, tak 775059577, nebo facebook Kateřina Bastlová

reagovat
Středa 9. ledna 2019 ve 23:29 @ Monty14

Jak píše Petr Morcinek ve svém článku chaty jsou nyní s cenou na svých maximech, takže bych se do žádné větší investice nepouštěl: https://www.euro.cz/…late-1405983

Obzvláště Lipno bude nyní velmi lukrativní destinací, pokud vím, tak to tam skupují Nizozemci, ale obecně je tam velmi draho…

reagovat
Sobota 20. října 2018 ve 23:54 @ Rory

Dobrý den, my jezdíme na Lipno do jednoho penzionu i s bazénem. Máme děti a ty se tam vyblbnou pěkně. Nemůžu si vzpomenout na jméno toho penzionu a manžel je v práci, ale bude někde na těchto stránkách https://www.eurobydleni.cz/search-form/ to poznáte. Vím,že je to nějaké zvířátko, ale nemůžu si vzpomět jaké :-D

reagovat
Pátek 4. ledna 2013 v 19:51 ® kalois reakce na …

morcák> hoj já chyzám na pasohlávkách,furt je to ok.chtěl bych jet zase jinam jel bych k němu on na oplátku ke mě

reagovat
Úterý 6. listopadu 2012 ve 23:48 ® RH
RH

mám chatku na Lipně. Kdyby někdo scháněl pronájem tak se určitě domluvíme.

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 19:31 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

morcák> Tam jezdí soused..chytá tam kapry kolem 60cm.Cejny kolem 40 atd. prý to tam neni spatný…jen co říkal tak vím ze tam sou nějaký 2 revýry hned u kampu a na to že tam jezdí jednou za rok tak tam toho dost nachytal.I něco u štikách říkal…

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 18:47 ® morcák reakce na …
morcák

hexenšus> Realitní kanceláře super ale taky jsou lidi kteří to do realitek nedávaj ;-)

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 18:44 @ hexenšus

a co kdyby jsi se obrátil na realitní kanceláře?

My zdes nie tancjori. My jebci.

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 18:24 ® morcák reakce na …
morcák

Martin Mošna> Hele jeli by jsme, ale jedem na osvědčený chceme na osvědčený revíry ;-)

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 17:18 ® Martin Mošna
Martin Mošna

Všichni si chváli pasohlávky na jižní moravě ale tak daloke asi nechcete že?

reagovat